Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-08-07 09:31:43
 
Andika1976
...ja, és az jutott még eszembe, hogy talán azért nincs emelkedés a görbédben, mert a peték megérnek, de nemszabadulnak ki, tehát nincs tüszőrepedés...
...ez azért is jutott eszembe, mert írtad, hogy ott figyelt 3 érett pete és az ovuteszt meg negatívat mutatott. TAlán jó lenne egy 3 pontos hormonnézés, amikor nem csak 3. meg 21. napon nézik a hormonokat, hanem középidőben is, hogy elegendő-e az LH-szint, mert ha nem, egyszerűen nem reped meg a tüsző és nem szabadul ki a petesejt. És ezért nem is ugrik meg a hő, mert állítólag az okozná ezt, hogy a kiszabadult pete helyén a sárgatest által termelt hormonok felnyomják a testhőt.
Ennyi jutott eszembe. :)
Moha13
2014-08-07 09:28:21
 
Andika1976
HA az a gond, hogy vékony a méhnyálkahártya és nem tud megtapadni, arra tudnak adni a dokik gyógyszert, de próbálkozhatsz palástfűvel, E-vitaminnal (ez állítólag nagyon jól segíti a megtapadást, már sok embernek segített, mindenesetre ártani nem tudsz vele), méhpempővel. Olvass utána ezeknek. :)
Mondjuk szerintem furi, hogy nincs emelkedés a görbédben, tudsz mutatni egyet?
HA olyan nagyon alacsonyak a hőid, érdemes lenne megnézetni a pajzsmirigyhormonokat, nincs-e valami gond. Néztek Nálad TSH, T3, T4 szinteket?
kedina
2014-08-07 09:08:29
 
Hali. Picit érzem a hasam és elmúlt a mellfájdalom. A palástfű meg eltolta ciklusom, ma meg teszteltem egy negatívat..
Van nálunk egy kis családi dráma. Ha pozitívat tesztelnék írok.
emikez
2014-08-07 08:53:09
 
sziasztok ugy látszik nálam megint késöblesz ovu
nödokihoz nem tudok mostanában elmeni de voltambent a házi orvosnál és adot beutalot

vas:teljes vizelet

vastelités: Glikolizált Hgb

Alk.foszfatáz(Se) AST

HDL-Koleszterin Se TSH

CRP GFR

Bocsi a helyesírásért de rosz a bilentyüm

Andika1976
2014-08-07 08:16:39
 
Jó reggelt!
Segítségeteket szeretném kérni!38-éves vagyok van egy 6-éves kisfiam,és kistesót szeretnénk már 2-éve.Sajnos valami oknál fogva nem jön össze.Fél évig csináltam a hőmérőzést és olyan alacsony hőmérsékletet mértem hogy a doki azt mondta kihülő állapotban vagyok, és nem voltak kiugrások hanem szinte folyamatosan hasonlót mértem.Voltam hormon vizsgálaton és elvileg minden rendben.Csináltak uh és volt 3-érett petém gyorsan haza mentem és megcsináltam az ovu.tesztet az pedig negatívat mutatott.Szóval egy kicsit össze vagyok zavarodva.Már 3-orvosnál voltam és az utolsó azt mondta,hogy vékony a nyálkahártya és nem tapad meg.
Mit szedjek,hogy megvastagodjon és megtapadjon a béby.
Köszönöm
Fantasyc
2014-08-07 07:13:28
 
Jó reggelt!

A változatosság kedvéért a 3. helyre rakta most át az ovumat és azt már meg is erősítette. Nem tudom....A görbe alapján nem tudom eldönteni, hogy hol lehetett az ovum. :-(
Neska86
2014-08-06 23:54:00
 
Sziasztok. Aki mar regota van itt, es sokat nezelodott mar a neten, az biztos latta, de az ujaknak lehet, hogy segit:
A babat tervezok otthona oldalon van egy par peldagorbe, magyarazattal minden lehetosegre, felhivja a figyelmet arra, hogy a kul. esetekben mi lehet a problema, de engem azert meg is vigasztalt, amikor lattam, hogy lehet zavaros hullamgorbebol is terhesgorbe:)
Fel a fejjel csajok, en meg nem igazan tudom, hol jarok:-)
niki95
2014-08-06 21:02:42
 
Fantasyc

Én nem csinálok tesztet még max akkor ha még legalább 4 napig fent marad a hőm.

Amúgy teljesen elmúlt a vérezgetés késő délutánra. Na most már tényleg nem tudom hova tenni a dolgot..szerintetek lehetséges hogy sikerült a baba és csak a gyógyszer abbahagyása miatt kezdtem el kicsit vérezgetni 2napig?! Tudjátok mondtam hogy okozhat vetélést is..de az sok vérrel és görcsökkel járna én meg csak picit vérezgettem nem annyira mint amikor menstruálok és azt is csak két napig mert mára elmúlt teljesen és görcsöm se volt.. Vélemény?
monika80
2014-08-06 19:58:04
 
IziSzM

Eltűntél,mi van veled?
bringa1985
2014-08-06 17:24:54
 
Fantasyc:1 évvel ezelött.a doki azt mondta h rendben vanminden.Azért ha találok egy jó dokit mindenféleképpen kérek hormonvizsgálatott.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!