Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Fantasyc
2014-08-06 16:33:31
 
Niki, Dmonalizi, Katicabogár, csak ijesztgetitek a másikat???? :-) Hajrá, tessék holnap tesztelni. :-)

Zsuzsók, nem nézettél hormonsort??? Ha nem jön össze a baba, vagy nem tud megtapadni, az sok mindenre utalhat, szerintem nézesd meg feltétlen, azzal nem veszítesz, esetleg lesz egy tök negatív leleted. :-)

Bringa, nekem nagyon úgy tűnik, hogy pm gondod lehet, igaz nem vagyok szakértő. Neked csináltak hormonvizsgálatot???
Dmonalizi
2014-08-06 16:18:34
 
Csajok. Mennem kell majd 22.napi vérvételre. De ha az hétvégére esik akkor mi van? Mi a jobb ha előbb megyek vagy ha később. Vagy ezt muszály pont a 22.en.
bringa1985
2014-08-06 16:12:14
 
Sziasztok!Új vagyok itt és szeretném a segítségeteket kérni,hogy vessetek egy pillantást a görbémre.A párommal már próbálkozunk egy ideje,de eddig hiába. :( Ez az első görbés hónapom.Van már egy kisfiam aki egyből megfogant rögtön a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után.az alaphőmet kicsit alacsonynak tartom.lehet hogy nincsenek rendben a hormonjaim?Nőgyógyászhoz rendszeresen járok csak most keresnem kell egy másikat mert aki az én orvosom volt az sajnos elhunyt. :( szerintetek milyen ez a görbe?A válaszokat előre is köszönöm
niki95
2014-08-06 16:07:09
 
plumeria14

Én mindíg onnan tudom hogy megjön hogy leesik és aznap meg is jön..Most meg 5.napja hagytam abba a gyógyszert és mensinek nem nevezhető kis vérezgetésem volt ami most úgy néz ki el is múlik, semmi görcsöm nem volt pedig nekem mindíg van ha megjön, a hőm pedig tegnap 36,7 ma pedig 36,6 volt ami nekem ovu után szokott lenni mert az alap hőm 36,3. Ezért állok értetlenül a dolog előtt..:/
niki95
2014-08-06 16:01:04
 
Nem esett még mindíg le a hőm és úgy néz ki hogy ez a kis vérezgetés is elmúlik,görcsölni se görcsöltem egyáltalán..Ma így
Dmonalizi
2014-08-06 15:24:08
 
Katicabogár hajrá! Hátha ez a mi hónapunk.:)
Zsuzsók
2014-08-06 13:36:42
 
Sziasztok!
Január óta olvasom a fórumot és szeptemberben lesz 2 éve, hogy várjuk a kistesót. Eleinte nem aggódtunk, aztán csak nem történt meg a várva várt csoda! Arról érdeklődnék, hogy kinek milyen tapasztalata van a ciklus második feléről, mert én jó néhány alkalommal éreztem a korai terhesség jeleit, egy két nap késéssel mégis elkezdődik a vérzés, és ekkor erőteljesebb és gyorsabb lefolyású, mint egyébként. Ebből arra következtetek, hogy a fogantatás megtörténik, de mégsem marad meg! Az orvosomnak is említettem, aki csak annyit mondott, hogy lehetséges, de semmi lépést nem tett. Van valakinek hasonló tapasztalata? Zs
FBAndi
2014-08-06 12:00:36
 
Fantasyc,

A próféta szóljon belőled!! :)
Katicabogár5
2014-08-06 11:44:25
 
Hát lehet az volt kíváncsi vagyok.. nagyon jó lenne ha baba lenne de ha nem sikerült akkor a mostani hónap majd meghozza :D
Fantasyc
2014-08-06 11:30:11
 
Katicabogár: :-) :-) :-) akkor csak csendben drukkolok. :-)

FBAndi: Én azt mondtam, hogy ez a hónap lesz az enyém, de ha ez a ciklus nem jön össze, a következő is ebben a hónapban lesz. :-) Csak pozitívan!!!!!! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!