Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Tina82
2014-08-07 12:27:49
 
Sziasztok! Most csatlakoztam az oldalhoz! Nagyon sok érdekességet olvastam,de még sem tudom hogy hogyan alakulnak a dolgaim. A párommal már lassan egy éve próbálkozunk! Nagyon sok mindent kipróbáltam már ( teák, vitaminok, táplálékkiegészítők, babaváró csodaszerek, folsav stb.), de eddig még nem sikerült. Most a második hónapja,hogy mérem a hőmet. A múlt hónapban, egy alkalommal ment fel 37-re,de másnap vissza is esett.
Bár a múlt hónapban derült ki,hogy egy kis problémám van a pajzsmirigyemmel. A TSH 5,57 volt (0,55-4,78), amire kaptam gyógyszert! a 6 hetes controllon szerencsére lement 1,75-re. Tehát ennek nagyon örültem!
Ebben a hónapban megéreztem a peteérésem, elég erős görcsök közepette! Csatolom a görbém és szeretném kérdezni,hogy mi a véleményetek róla! Reménykedhetem???
Előre is köszönöm!!
Andika1976
2014-08-07 11:50:15
 
Ami még nagyon érdekes a terhességem előtt össze-vissza volt a menszeszem és egyből baba lett most pedig pontosan 28 napra jön meg és mégsincs semmi.
Andika1976
2014-08-07 11:35:14
 
FBAndi!
Az alaphő 34.2 34.4 a legmagasabb mért értékem ált.36.5 már 2db hőmérővel néztem mert előszöt nem akartam elhinni az értéket.Ja egyik nap 34.4 a másik nap 35 aztán következő nap 34.2 utána 35.2 utána 36.5 majd 35.7 kb ilyeneket mértem.
Andika1976
2014-08-07 11:19:00
 
Moha13!
Még az jutott eszembe hogy állandóan fáj a hasam.Minden nap!!!Ez már kezd egy kicsit fusztrálni.
Zsuzsók
2014-08-07 11:17:23
 
A csatolt görbe egy április-májusi, amikor pozitív teszt volt a vége, de 10 nap késés után újra vérzés következett, erre is azt mondta az orvos, hogy csak kémiai terhesség volt! A rendszer mindig össze vissza pakolta a középidőt, mert rövidek 24-26 naposak a ciklusaim. Én már nem tudom.
FBAndi
2014-08-07 11:15:17
 
Sziasztok,

Fantasyc,
Nyák alapján sem tudod eldönteni, hogy hol lehet(ett) az ovud?

kedina,
Lehet korai volt még a teszt, nem? Még mindig fent a hőd, ha jól láttam 38,8. Remélem megoldódika családi drámátok otthon!

Moha13,
te hogy vagy? Vérzel még mindig? Dokid nem mondta, hogy kb meddig fog még tartani? És mikor lehet megint próbálkozni?

Andika1976,
szorítok, hogy összejöjjön a baba! Mennyire nem megy fel a hőd? Egyáltalán nem? Mennyi az alaphőd? Van görbéd esetleg?

Én ma így:
Zsuzsók
2014-08-07 11:13:27
 
Sziasztok!
Fantasyc köszönöm a tanácsot, "sajnos" minden rutin vizsgálaton és laboron túl vagyunk már. Minden érték normális. Most nyár végén kellene visszamennünk és ha addig is eredménytelen, akkor átirányítanak a meddőségi szakrendelésre. Őszíntén szólva 2 éve olvasgatok ezzel kapcsolatban minden elérhető dolgot, de ahhoz már nem biztos, hogy lesz erőm. Van két egészséges kislányunk, viszonylag problémamentes fogantatással és terhességgel, igaz már 9 éve volt. Ennyit számítana az idő?
Andikáékhoz hasonlónak érzem az esetünket. Én végigcsináltam Gyuri bácsi babacsomagját, szedtem vitaminokat, méhpempőt, ittam teákat, van akinek segít! Azért ti ne adjátok fel, én is csak azért vagyok egy kicsit pesszimista, mert újabb cikluis elején járok, és olyan jó lett volna ha...
niki95
2014-08-07 10:50:38
 
Sziasztok! Ma így. Érdekes
Andika1976
2014-08-07 10:45:20
 
Moha13!
Nagyon köszönöm a felvilágosítást.Egyszer csináltak hormon vizsgálatot a menstruáció 3-napján és akkor azt mondta az orvos minden rendben.Ha tudnád ezt a KAÁLI-ban mondták.Háááát nem voltam elájulva tőlük.Azt mondta minden féleképpen meg kell csináltatni a petevezeték átfújást.Meg clamydia szűrés meg minden ilyet de persze nem ott hanem menjek vissza az orvosomhoz.Őszintén szólva egy kicsit ki néztek bennünket mert természetesen fogant az előző gyerek akkor mit keresünk ott.A hőmérőzésre konkrétan azt mondta dobjam ki mert ez semmire sem jó.
Neska86
2014-08-07 10:26:33
 
Az en gorbemet total atrendezte a rendszer, de igy jobban tetszik.. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!