Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
FBAndi
2014-08-06 12:00:36
 
Fantasyc,

A próféta szóljon belőled!! :)
Katicabogár5
2014-08-06 11:44:25
 
Hát lehet az volt kíváncsi vagyok.. nagyon jó lenne ha baba lenne de ha nem sikerült akkor a mostani hónap majd meghozza :D
Fantasyc
2014-08-06 11:30:11
 
Katicabogár: :-) :-) :-) akkor csak csendben drukkolok. :-)

FBAndi: Én azt mondtam, hogy ez a hónap lesz az enyém, de ha ez a ciklus nem jön össze, a következő is ebben a hónapban lesz. :-) Csak pozitívan!!!!!! :-)
FBAndi
2014-08-06 10:38:10
 
Sziasztok Lányok,

Én ma így! Nem tartom valószínűnek, hogy sikeres volt ez a ciklus... De majd a következő :)
Zséba
2014-08-06 10:21:00
 
Katicabogár5, nem lehet hogy a beágyazódás jele volt?
Katicabogár5
2014-08-06 10:12:15
 
Fantasyc van még remény tegnap volt egy kis barna maszat azóta semmi és a hőm is feljebb ment a görcs is múlik. Hát lehet megvárom a vasárnapot ha addig nem jön meg akkor hétfőn tesztelek.
Zséba
2014-08-06 09:37:37
 
Sziasztok!

Köszönöm a bíztató szavakat lányok. Sajnos tényleg nagyon fájdamalas volt, de mondta a doki hogy nagy nyomás kellett...:-(
Ma a 15 napon vagyok, 2 napja volt a "vizsgálat" és még ma sem vagyok 100%-osan jól, a hasam még mindig feszül...a kontraszt anyag tényleg ártalmas lehet a babára?
maximail
2014-08-06 09:06:20
 
Zséba!

Én utána napokig véreztem, és olyan volt, mintha egy kis felfújt lufi feszítene belülről.
Fantasyc
2014-08-06 09:01:12
 
Niki,Katicabogár, sajnálom. :-( Reménykedtem, hogy a magas hő miatt hátha sikerült összehoznotok valakit. :-(

Zséba, remélem ma már jobban vagy, kitartás!!!!

Kedina: ez aztán a görbe. :-)Ebből még bármi lehet. :-)
Mikorra nem várod??

AncsPancsa: dupla áldás, szívből gratulálok. :-)
Sok mindenen mentél te is keresztül és micsoda ciklus után jött a babó. Igazi sikertörténet. :-)

Nekem ma feljebb mozdult a hőm. Hogy mi lesz belőle...szerintem mensi, de azért nem adom fel. :-)
kedina
2014-08-06 07:49:30
 
plum
:D Jól van, na, helyes! :D
Ez olvasgasd át, ha gondolod. (Hányok a paleótól, de itt egész jól össze van foglalva.) Közel sem tartom ezt a diétát, de alapnak, hogy az ember lánya képben legyen nem rossz.
http://inzulinrezisztencia.5mp.eu/web.php?a=inzulinrezisztencia&o=u9pPnpjiDK
:)

Szesen
Hát én nem nagyon tudok ezzel vitatkozni, amit írtál. Teljesen egyetértek. Mondjuk a kóla részére nem biztos rá lehetne beszélni, de a sütik a vasárnap ebédnél és a kukorica! Nyami! :)

Nem jelent semmit, de 37'-en van reggel a hőm. Valószínűleg a palástfű kicsit megtolta a ciklusom, ilyenkor már szoktam barnázni. Csatolom a GRAFIKONOM!! :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!