Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
ancsika10
2014-09-21 08:45:37
 
Sziasztok!

Mondom a fejleményeket.!2 napja kezdtem el magam szurizni Superfact injekcióval.Nem vmi leányálom hasba szurkálni magam minden reggel de hát ugye mindent a babyért:)Nagyon remélem hogy az első lombikunk sikeres lesz.
Mindenkinek sok erőt és kitartást kívánok.
VeDi84
2014-09-21 08:39:24
 
Amicsek, azt tudni lehet, hogy mikor volt ovud? Volt egyáltalán? Tényleg elég furi a görbéd!
Amicsek
2014-09-21 08:36:24
 
Sziasztok! Nagyon fura,hogy a görbèm ovu után ilyen cikk-cakkos . Szerintetek ez normális? Azonban azt gondolom ez babát már biztosan nem mutat. :( Köszönöm a válaszokat! Szèp napot!
VeDi84
2014-09-21 08:36:17
 
Sziasztok Lányok!
Tudtam én, hogy várni kell a teszteléssel. Ebben a ciklusban újra mérek.
KatkaManó
2014-09-20 23:13:47
 
Moha köszi az èrdeklődèst. Ez volt a 3. sikertelen. októberben lesz a következő de ha most megjön akkor egyeztetnem kell a dokival. Még van 2 fagyi babànk őket egyszerre kapnànk vissza.

Vedi84 szerintem tesztelj elèg biztatóak a tüneteid ès a hő nem minden. :)
atthemoment
2014-09-20 22:39:49
 
Hát igazán irigylem,hogy így kibirod a tesztelést.De jól csinálod,nekem is így kellene.A hőd lehet,hogy nem biztató de annyi mindenféle görbéről derült már ki,hogy babát rejt...
VeDi84
2014-09-20 22:23:40
 
Görbém nincs, már egy ideje nem mérek. Épp most akartam újra elkezdeni és mivel azt hittem, hogy tegnap új ciklust kezdek, mértem. 36.8 volt, ma reggel 36.6 ami nem túl biztató. Tesztet szerintem csak hétfőn csinálok, ha addig nem jön meg. Idegörlő ez a várakozás!
atthemoment
2014-09-20 22:15:37
 
VeDi,drukkolok mert esélyes!nagyon is.teszt?görbe?
VeDi84
2014-09-20 21:37:44
 
Lányok, segítsetek nekem! Tegnapra nem vártam. 3 napja nagyon erős "mindjárt megjön" érzésem volt (fél óránként járkáltam mosdóba, mert mindig azt éreztem, hogy tuti megjött), de ez ma délután elmúlt. Már csak nagyon picit, tompán érzem a hasam alján, mintha "elnehezült" volna a méhem. Egy pici csepp sem távozott, barnázás sincs.
Nem szeretném magamat illúziókba ringatni... Szerintetek??
Beus77
2014-09-20 17:55:43
 
Kedina

Szerintem engem is félreértettél. Én tényleg azt gondoltam, hogy Te is ismered a Valit. Nem bántásból írtam amit írtam, egész egyszerűen csak minden természetes dolog amit már a 3 év alatt kipróbáltam (Aviva tornától a masszázsig-nem kevés pénzért),és nem 1-2 hónapig. Nekem nem váltak be, pedig szerettem volna elkerülni a gyógyszereket... és hát a korunk miatt sürget az idő...mindegy ki árulja,de ha már ingyen adnák akkor sem kellene...ehhez már túl késő...talán, ha most kezdenénk..
Szóval ezért írtam, hogy nem hiszek bennük, de attól még lehetnek jók, sőt örülök, hogy Nektek beváltak..
Nálatok amúgy mi a gond? Mióta próbálkoztok?

Moha
Igen, nagyon jól ismerem a Valit. Együtt dolgoztunk 11 évig.
Akkor még kozmetikus volt, méghozzá nagyon jó. Sokat köszönhetek neki, igazából Ő indított el a pályán..sok munkát kaptam tőle..én ugyan fodrász vagyok, de összedolgoztunk, vitt fotózásokra, divatbemutatókra..
Aztán áttért erre bionóm dologra...amit szépen felfejlesztett, már egész sokan dolgoznak neki...a "pénzszaggal" kapcsolatban pedig jól látod a dolgokat..
Már évek óta nem találkoztunk, de mindig hallok felőle, mert az egyik "embere" hozzám jár..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!