Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-09-21 10:25:05
 
ÉS nem derítették akkor régebben ki azt, hogy miért vannak kevesen a spermiumok? Mert ha a vitamin nem használ, akkor ott valami szervi gond lehet, pl. herevisszér...amit műtéttel helyre lehetne hozni.
Egyébként meg nem értem, hogy ha szeretne gyereket, miért nem megy el dokihoz. Felnőtt ember valahogy tisztában van azzal, hogy ez nem "ciki", hanem egyszerűen ha szüksége van rá, akkor el kell menni, ha tényleg szeretne gyereket. Ha ez ennyire nehéz, talán nem is akarja annyira...
Amicsek
2014-09-21 10:12:26
 
Köszönöm a válaszokat! Szerintem a digi hőmèrőm nyelv alatt nem pontos,mert kipróbáltam egyszer ,hogy azonnal egymás után mèrtem,ès először 36.3-at mutatott,rá pár másodpercre meg az ùj mèrèsnèl 36.5-öt. Veszek inkább egy higanyosat,ès a kövi ciklust ùjra kezdem.Sajnos az eleje nincs meg,most kezdtem mèrni,ùj vagyok az oldalon.Szerintem volt ovum,jelek voltak,de nem a görbèn látható időpontban,hanem korábban kb 3nappal.van már egy 14èves lányom tesót szeretnèk az ùj párommal.10.hónapja próbálkozunk,de lehet feladom,mert neki korábban jó pár ève megmondta a doki 16èvnyi próbálkozás után,hogy kevès az èlő katona,de most hiába akar gyereket,nem megy már dokihoz.Szed serkentő vitamint,(orthomol fertil plus),de lehet nem èr semmit...Azt hiszem feladom. :( 37èves vagyok lassan,ő 47. Szerettem volna megajándèkozni,de büszke a dokilátogatáshoz. :(
Moha13
2014-09-21 10:03:17
 
Beus
ÉS úgy néz ki, Nálad jó helyre húzta be. :)
Beus77
2014-09-21 09:58:00
 
Sziasztok Lányok!

Moha
Tényleg szép kis lépcsőd van :-)bízzunk benne, hogy így is marad, jó hosszan :-)
Nekem is végre méltóztatta bejelölni.
Moha13
2014-09-21 09:55:41
 
NA, lehet, hogy becsapós a mai hőm...ugyanis úgy ébredtem, hogy kapar a torkom...de gondoltam, csak ilyen reggeli dolog. Hát, úgy tűnik, megfázhattam vagy ilyesmi, mert már kezdem érezni a csontjaimat is, ami nálam a betegség, lázasság kezdetének jele...:X
Moha13
2014-09-21 09:40:16
 
VeDi
Általában 13 napos a luteálisom, de volt már 12 és 14-15 is, úgyhogy pontosan nem tudom, mikorra nem várom.
VeDi84
2014-09-21 09:34:08
 
Moha, ha jól számolom, akkor te már a 9. dpo-n vagy! Nagyon szép a görbe! Mikorra nem várod?
Moha13
2014-09-21 09:28:47
 
atthemoment
Már odaért. Eddig lépcsőzött, és most már úgy tűnik, elfogyott a lépcső...:D
atthemoment
2014-09-21 09:24:19
 
Jó reggelt Lányok!

VeDi
Sajnálom...

Moha, Moha
hová tart a görbéd?!:-)
Moha13
2014-09-21 09:15:18
 
VeDi
Sajnálom...:(


KatkaManó,
Sok sikert, remélem, most már eredményes lesz!

Ancsika10
Neked is szorít a lombikhoz! :)

Amicsek
Hát, így nehéz bármit mondani egy görbéről, ha csak a fele van meg. Van olyan görbéd, ami egyben van? csak hogy lássuk, mennyi szokott lenni az alaphőd...
Hormonokat néztek már nálad? Mi lett az eredmény?
Egyébként meg nem mindig jelez bajt, ha ennyire cikkcakkos, láttam már ilyen babás görbéket is.
A lényeg az lenne, hogy megvan-e a két fázis, az ovu előtti alacsonyabb hőkkel és az utáni magasabbakkal...de ezt most így nem látjuk.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!