Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
erdibetty
2014-09-22 08:52:27
 
Beus77
Szia. A gyógyszertárban alapból volt, vagy ott rendelted meg? Én csak a saját honlapján néztem. Ott került ennyibe a ProFertil. Amúgy én is arra gondoltam, hogy megkérdezem van e a helyi gyógyszertárakban?.
Amicsek
A kérdésed jó!1x 1x ez velem is előfordul. Én is meglepődtem rajta. Valahol azt olvastam, hogy valamif problémára utalhat, de vhol azt ìrtàk normàlis,merthogy ha jól emlékszem ( remélem nem ìrok nagy hülyeséget)a méhnyàlkahàrtya ahogy levàlik, az lehet darabos. De mindjárt megkeresem.....
Moha
Hogy vagy? Kùràlod magad valamivel? Fennt van még a hőd?
plumeria14
2014-09-22 07:29:33
 
Jó reggelt lányok,
én ráálltam a szokásos pályámra :)
Amicsek
2014-09-21 23:45:59
 
Köszönöm a válaszokat! Ma estère megjött. :( Tegnap átfutott az agyamon,hogy lehet ma meg fog jönni,mert az elötte való nap mindig èrzèkeny a lelkivilágom,sírok vagy stresszelek...Hát vège a 10.remènyteli hónapnak is...Tudom nem jó rágörcsölni a babaprojektre,de hogy lehet akkor lazán nem foglalkozni a babával,ha közben mèrjük magunkat naponta,figyeljük a testünk tüneteit,jegyzetelünk,szedünk ezt-azt az ügy èrdekèben,iszunk ilyen -olyan teákat,...Ezek lehet fontos dolgok,de már önmagában is rágörcsölês,ami ellentmond azzal az elvvel,hogy ne foglalkozz vele,majd jön,ha már nem èrdekel,s lemondsz róla...fura,hisz èpp azèrt tesszük ezeket,h összejöjjön...Nos,mivel megjött,a ciklusomból el is tünt a feltètelezett ovu ideje...Mègjobb. :( Ezek szerint nem is volt. A mensim azonban nem szokott ilyen darabos lenni.Olyan cafatok jöttek ki belőlem,mintha a berendezèsemen tornádó söpört volna át. Ùgy tudom az ilyesmi pedig utalhat megtermèkenyített petesejt elhalást,illetve korai vetèlèst. Erről tud valaki valamit?
Beus77
2014-09-21 20:57:19
 
Moha

Jobbulást! Kúráld magad!
Beus77
2014-09-21 20:49:54
 
Amicsek

Én gyógyszertárban vettem egészség kártyával, 14000.-Ft volt.
erdibetty
2014-09-21 19:04:20
 
Amicsek
Ma délután néztem utána és 14980ft + 1500 szállítási díj. De ha 2 dobozt, vagy 3-at rendelsz kicsit olcsóbb, de ùgy egyszerre szerintem nagyon sok.kicsit több mint 43000 ft. Ezek szerint erről témàztatok. Sajnálom hogy nem olvastam. Majd megpròbàlom visszakeresni.
Moha13
2014-09-21 18:37:02
 
Ja, nem érzek semmi különöset, csak azt, hogy fáj a torkom, taknyos vagyok, nyomott a fejem és fáradt vagyok...elkapott a nátha. Jókor...:X
Moha13
2014-09-21 18:32:20
 
atthemoment
Egyelőre nem tervezek tesztelést. Majd, amikor már késik.
atthemoment
2014-09-21 18:20:31
 
Tényleg sokan kezdtünk új ciklust. Nekem ma van a 3. napom, holnap kell mennem az első vérvételre.
Félek nagyon de nem a vérvételtől..tele vagyok kétségekkel, hogy mi lesz. Most, hogy elkezdünk oda járni, "hivatalosan" is meddő pár leszünk. Egyik szemem sír, másik nevet. Mert lehet, hogy valami kis semmiség áll a babánk útjában, de félek mi van ha nem jöhet hozzánk sosem...
Holnaptól beindul a gépezet és október végére ki is derül talán...de addig még lesz egy peteérésem és hát persze, hogy reménykedem, hogy majd jól kicselezek mindenkit és addig sikerül jól áldott állapotba kerülni:-)

Moha
Mikorra tervezed a tesztelést? Érzel valami különöset?
Amicsek
2014-09-21 18:14:38
 
Köszönöm szèpen a segítsègeteket. Kipróbáljuk ezt a pro fertilt. Bár a jelenlegi vitamin is jó drága volt,ès a nődoki ajánlotta,de nincs veszítenivalónk a másikkal se. Mennyibe kerül tudja valaki?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!