Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kedina
2014-09-21 14:52:36
 
06:30 kor 36,6
09:00 kor 37,1

?????????
36,7-et írtam be..
VeDi84
2014-09-21 13:20:57
 
erdibetty, boldog születésnapot! Reméljük, hogy ez lesz az utolsó születésnapod baba nélkül!!
Nekem is ma kezdődik az új ciklus, együtt izgulhatunk.
erdibetty
2014-09-21 13:10:06
 
Moha
Köszönöm szépen!! Igen ma egy évvel öregebb lettem, és hát azt hittem ennyi idősen már legalább egy babò lesz, ha nem kettő, de hát egy sincs. 4 éve vagyok házas, kb 2 2,5 éve vagyunk ùgy vele, hogy jöhet a pici. Azóta már van az öcséméknek, és majdnem minden barátunknak egy, de valahol màr 2 kis poronty. Szóval kicsit elkeserìtő, de még reménykedem, hogy behozzuk a lemaradást!!! Ahogy reméljük itt mindenki egyszer sorra kerül!!!!!!
erdibetty
2014-09-21 13:00:15
 
Beus77
Tegnap olvastam az egyik hozzàszòlàsodat. Látom te is szakmabeli vagy, én is fodràsz. Neked eszedbe jutott valaha hogy esetleg valamelyik vegyszer miatt nem sikerül a baba? Nekem már a családban volt aki felhozta, miért nem próbálok munkát váltani, honnan is tudom, hogy nem a különböző vegyszerek akadàlyoznak!

Előzőleg elfelejtettem, a babàsodòknak gratuláció és sok boldogság!!!!!
Moha13
2014-09-21 12:53:37
 
Ja, amúgy tuti hogy lebetegedtem, mert már nem csak a torkom fáj, hanem kezd az orrom is szórakozni...holnap meg dolgoznom kéne.
Moha13
2014-09-21 12:50:27
 
erdibetty
Ma van? Boldog szülinapot! :)

Én úgy tudom, az a normális, ha egy ciklusban 1 érik meg, vagy a jobb, vagy a bal oldalon, ezek váltogatják egymást. A closty-tól viszont több is érhet, ami ugye kicsit megnöveli az esélyeket, de van olyan is, hogy túlstimulálják az ember lányát, és az már nem túl jó...
Én még sosem szedtem, úgyhogy a többiek biztos jobban tudják, akik már szedték. :)
erdibetty
2014-09-21 12:46:12
 
Sziasztok. Én ma ùj hónapot kezdtem. :(Ezt kaptam a szülinapomra. :( Beszéltem az orvosommal, azt mondta 1 napi closty nem befolyásolja a véreredményt. Uh valószínű holnap elkezdem szedni. Lehet hogy bennem van a hiba, de valahogy nagyon bizakodò vagyok!!! Hátha segít ez a csodagyògyszer. ;) Szerintetek normális esetben hány petének kellene lennie egy 12. Napi uhon? Elővettem a papìrjaimat, és márciusban voltam Uhon egy esetleges betegség miatt( szerencsére nem találtak semmi rosszat), pont a ciklusom 12 napján jártam, és a következőt ìrtàk: uterus mérete 43x37mm, endometrium 9 mm, egyik petefészek. 31x22mm, benne 1 db 16x15 mmes domináns pete, a másik petefészek 24x20mm, de ebben semmi. Én ezt az egyet nagyon kevésnek tekintem!! Hátha ezen segíteni fog a closty.

Moha
Nagyon ígéretes a görbéd!! Hátha nem a betegség játszik közre, hanem egy kis manó! ;)
Beus
Neked mindig ilyen magas az alaphőd?
Moha13
2014-09-21 12:12:12
 
Na, mire elküldtem, eszembe jutott, hogy családlátogattok éppen...:)
Moha13
2014-09-21 12:11:31
 
Plum?
Hová tűntél?
Beus77
2014-09-21 10:33:47
 
Amicsek
Ne add fel! Az én férjemnek OAT szindrómát állapított meg a doki, ez azt jelenti, hogy kevés, rosszul mozgó,és még az alakjuk is rossz.. 42 éves..Próbáljátok ki a Pro Fertil nevű vitamint. Nekünk a doki ajánlotta...régen a Ferulantot szedte de az nem volt ilyen hatásos. Ettől kb. 2-3 hét alatt a 6M/ml-ről felment a számuk 12M/ml-re, a mozgásuk és alakjuk is javult..nem olcsó de tapasztaltuk, hogy jó.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!