Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Adrienn830
2014-09-22 12:34:34
 
atthemoment semmit nem érzek csak néha bal és jobb oldalt hirtelen szurkákat de ez se mindig. Én Inszem után vagyok ma 10.nap, 4 nap múlva csinálok megint
atthemoment
2014-09-22 12:26:18
 
Adrienn

..és mi a megérzésed? És te érzel valami különöset? (Mohát is erről kérdezgettem)
Adrienn830
2014-09-22 12:19:35
 
SZiasztok reggel ellőttem egy tesztet és negativ még
atthemoment
2014-09-22 12:16:12
 
Sziasztok!

Megjöttem az első vérvételről. Ez a 3. napi. Bementem a Meddőségi Központba. Ott kaptam papírt a laborba és egy papíron egy "ütemtervet", hogy hányadikán milyen vizsgálat lesz. Csak laborba kell átmenni egy másik épületbe, egyébként minden uh, konzultáció minta adás, inszem, lombik műtő minden egy helyen. Nem tudom máshol ez hogy megy, azért írom, mert ez nekem itt nagyon tetszik.
Két kémcső vért vettek, az egyik a szokásos hormonvizsgálat miatt a másik, meg immunológiához kell. Eredmény két nap múlva, immuné 2 hét. Majd megírom, nagyon kíváncsi vagyok én is. Azt mondta a recepciós hölgy, hogy ma 4 új pár jelentkezett és tényleg nagyon sokan vagyunk...

A hőm a szokásos ilyenkori értéken.

Kedina
Jól tetted a lazulást:-)Én az előző ciklus kezdetén boroztam kb 1-1,5 dl de megzavarta a reggeli hőm, úgyhogy hanyagolom pedig szoktunk többször korábban 1-1 pohár vörösbort inni. Villány környékén ezt máshogy nem lehet:-))

Lányok célozzuk be, hogy decemberre mindenki átmegy a másik fórumba:-)
VeDi84
2014-09-22 11:44:31
 
Zonett, Veled is együtt fogunk haladni. :)Tényleg sokan kezdtünk a napokban új ciklust.

Lányok, próbálta itt már valaki a Gyuri bácsi teáit? Vélemények, tapasztalatok?
Zonett
2014-09-22 11:37:38
 
Lányok, tegnap este sajnos nekem is megjött. Új hónap, új remények! :) El is kezdjük majd enni a méhpempőt. Kíváncsian várom, lesz e bármilyen hatása.
Beus77
2014-09-22 10:51:06
 
erdibetty
Szia,
Először én is a saját honlapján nézegetem a Pro fertilt, de gondoltam hátha van gyógyszertárban is. Felhívtam egy viszonylag nagy gyógyszertárat,és mondták, hogy nem tartanak, de ha bemegyek kifizetem, másnapra beszerzik..így is lett..(mondjuk a telefonba kicsit többet mondtak az árára, kb. annyit mintha úgy rendeltem volna a saját oldalukról).
De vannak árbeli különbségek gyógyszertárak között,még itt egy városon belül is...szerintem érdeklődd meg.
kedina
2014-09-22 09:38:10
 
Amicsek
A digitálissal se csipogásig mért, hanem 5 percig! Én addig szoktam, amíg magától kikapcsol.

Beus77
Ígéretes görbe!

Adrienn830
Ez a ciklus inszem volt most ugye? Drukkolok.

erdibetty
Sokat ment fel a hőm, nem is értem... Boldog szülinapot! :)
kedina
2014-09-22 09:24:54
 
VeDi84
Elvileg 13. napon volt. Előtte 11-12. napon volt tojcsis nyák..

Hát mi lelazítottuk magunkat tegnapeste... Idejét sem tudom mikor voltam másnapos... Hát most az vagyok..
7kor 37,3-at mértem, kb 5 órát aludtam. A rendszer kiszedte a hőt is.
erdibetty
2014-09-22 09:02:37
 
Igen. Nem emlékeztem rosszùl. A méhnyàlkahàrtya a vérrel távozik. De azért lehet nem lenne baj,ha a dokidnak is elmesélnéd.
Ahogy látom, nagyon sokan szinte egyszerre kezdtünk ùj hònapot.:( de majd akkor egyszerre babàzunk:))))
Én ma elkezdtem a Clostyt,holnap megyek vérvételre. Kíváncsi leszek mit mutat!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!