Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-09-22 17:35:04
 
atthemoment,
mindez TB alapon ment egyébként?

Basszus, én is a megfázás jeleit tapasztalom magamon...hurrá!
atthemoment
2014-09-22 16:24:00
 
VeDi,Plum Pécsi Meddőségi Központba.Csak kezembe adták a papírokat és siettem laborba,gondoltam lefotózom telefonnal még várok,de nem volt senki előttem.Arra emlékszem,hogy 3 vagy 4 valami volt az utolsónál zárójelben IgA többször. A másik papírt futottam át jobban,azon kortizol,Tsh,tesztoszteron,ösztrogén,szex valami szóval amiket itt írtatok korábban. Annyit mondtak,hogy mivel most vagyok ott először csinálnak egy alap immunológiát.
VeDi84
2014-09-22 15:43:20
 
Köszi Lányok a hozzászólásokat!
Én is sok jót hallottam a Gyuri bácsi tejáiról, viszont elég szép számmal olvastam negatív kommentet is más fórumokon. Kinek mi a tapasztalata....
Még csak elméleti síkon gondolkozok rajta, hogy meg kéne próbálni, de már annyira türelmetlen vagyok, hogy nem akarom, hogy a "hátha most ezzel sikerül" taktikával hónapok teljenek el. Most már inkább orvosi vonalon szeretnék tovább haladni.
nikinokedli
2014-09-22 14:56:17
 
Moha: azt hiszem te írtad, hogy nem szabad orvosi utasítás nélkül abbahagynom a pajzsmirigy gyógyszert, amikor kiderül a terhesség. Igazad is van, én csak azért mertem abbahagyni, mert még egy hónapig sem szedtem a pozi teszt előtt. Most 14+5 terhesen megjött a véreredményem: tsh: 0,66 mIU/l (0,35-4,94). Szabad t3: 3,27 pg/mL (1,71-3,71) szabad t4: 0,98 ng/dL (0,7-1,48)
A tshm még sosem volt szerintem eggyire alacsony, azt gondolom, hogy ezek jó értékek.
Egyébként gyönyörű a görbéd, remèljük a folytatás is ilyen szép marad :)
Én most sajnos lebetegedtem, de hamar kilábalok belőle.
Mindenkinek megy a drukk.
plumeria14
2014-09-22 14:37:54
 
atthemoment,
ti melyik meddőségiben voltatok? Azt meg tudod mondani, hogy az immunológiához pontosan milyen értékeket néztek?

Adrienn830,
Nekem az inszem utáni 14. napon kellett tesztet csinálnom és negatív teszt esetén abba kellett hagyni az utrot és utána csak 1 hétre jött meg… Szerintem várj 2 napot és tesztelt újra, mert ha van valami, akkor szerintem még ha halványan is, de mutatnia kell!
IziSzM
2014-09-22 13:29:36
 
VeDi84
Mi is ittuk a Gyuri bacsi teait, 2 honapig kb, de nem lettem tole terhes. Lehet turelmetlen voltam... Es nemcsak a teakat tartalmazza a csomag hanem fagyongy tinkturat is, egy kiskanallal kell bevenni, ez erositi a mehfalat. Oszinten szolva en ezt eleg rendszertelenul szedtem mert olyan volt (izre) mintha feleseznek :D 27% alkoholtartalmu ha jol emlekszem.
Szoval nekunk nem jott be, de nagyon sok jot olvastam rola, sokaknak bevalt.
popi532
2014-09-22 13:08:44
 
Sziasztok!Ma megyek az orvoshoz kapok egy kis rásegítést,hogy hamarabb baba legyen,kiváncsi vagyok milyen gyógyszert ad.
KatkaManó
2014-09-22 13:02:20
 
Vedi84, mi is ittuk a babaváró teacsomagot. Igazából nekünk arra kellett, hogy a spermaképet javítsuk a lombikhoz.
Ettől vagy mástól igazából nem tudom de sikerült.
Az első 6 hétben a méregtelenítés (dió és csalán tea felváltva) szerintem senkinek nem árt :)
Adrienn830
2014-09-22 12:58:31
 
VeDi84 mi 1 éve megvettük gyuribácsi babaváró tearendszerét ami akkor volt 15000 ft nem rossz ízű ízesités nélkül. Tapasztalatom róla azért nincs mert mint utólag kiderült le voltak záródva a pete vezetékeim és én szedhettem rá akármit csak a dokim se küldött egyből HSG-re hogy nézessük meg. Én fórumokról tájékozódtam hogy is működik ez és én kértem a dokit csinálja meg. Komolyan megáll az eszem orvosok és a paciensnek a fórumokról kell tájékozódnia mi merre hol hány méter. Itt ahol lakom falun egyik ismimnek az segített végül Gyuri bácsi babaváró teája
VeDi84
2014-09-22 12:37:39
 
atthemoment
Melyik meddőségi központba jársz?

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!