Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2014-09-23 13:22:08
 
Plum, egy próbát megér, hátha megmondják :)
Októberre nem kapsz időpontot, mert a Tanár úr külföldön van és csak hozzá lehet kérni konzltációs időpontot.
maximail
2014-09-23 13:08:28
 
Moha!

Igen, lehet, hogy ezért húzom hónapok óta ezt a dolgot... De most már csak annyi haladék maradt, hogy ebédidőben ugye mégsem illik telefonálni...
Viszont tegnap megígértem a férjemnek, hogy ma elintézem ezt, úgyhogy muszáj lesz.
Moha13
2014-09-23 13:00:38
 
maximail
KÖszi...igyekszem.

Egyébként én is ettől félek. Mert amíg csak próbálkozunk, addig mindig megnyugtató belegondolni, hogy ha már végképp nem sikerül, ott az inszem és a lombik...de amikor ezekre bejelentkezik az ember lánya, akkor meg ez úgy elvész...mert mi van, ha úgy sem megy? Akkor utána mire lehet gondolni megnyugtatásként? Esetleg arra, hogy mégiscsak természetesen fog összejönni...mint ahogyan az már nagyon sokakkal előfordult...?
maximail
2014-09-23 12:28:15
 
Atthemoment!

Megértem, mit éreztél, amikor bejelentkeztél. Én is hasonlóan voltam anno. Most meg itt ülök, és fel kellene hívnom a dokit, mert tegnap megegyeztünk a férjemmel, hogy belevágunk az inszeminációba. És nem visz rá a lélek, hogy telefonáljak... :-S Pedig fogok, csak ez valahogy olyan... Olyan, mintha "beismerném", hogy nem megy. Pedig hát nem megy, ez mostanra eléggé nyilvánvaló, de ettől olyan, mintha hivatalos lenne. És jönnek a félelmek is. Hogy mi van ha így sem fog menni?? Pedig nem szabad erre gondolni, tudom.

Moha!

Jobbulást! Amúgy a görbéd gyönyörű! :-)
Moha13
2014-09-23 10:47:30
 
erdibetty
Amúgy miket néznek most Nálad? Ugye van benne TSH, T3, T4?
Moha13
2014-09-23 10:42:58
 
erdybetti
Köszi :)
Elég furi, hogy nem kért 21. napit. Azzal együtt érdekes a hormonsor...de ha ma vagy a 3. napon, még simán kiírhatja a 21. napit szerintem.
erdibetty
2014-09-23 10:36:05
 
Sziasztok! Ma végre túl vagyok a vérvételen. Kért a dokim vizelet vizsgálatot is, nemtudom miért. Holnap mehetek az eredményekért, de csak részben, mert a hormonsor csak 1 hét múlva lesz meg. De azt is megkapom.

Szerintem az hogy ki kapja meg az eredményeket orvosa válogatja. Valahol automatikusan küldik a kezelőorvosnak, de van olyan, mint itt Törökbálinton, hogy ha kéred neked adjàk, ha nem akkor küldik a dokinak.

Nekem a 21.napi vérvételt nem kérte a doki, uh azt majd intézem magamnak. Szerencsére van rá alternatíva.

Akik inszemen àtestetek, nagyon szurkolok!!!

Moha
Jobbulást neked! Ha jól emlékszem még 2-3 nap van vissza? Hátha jól végződik!!:)
Adrienn830
2014-09-23 10:32:25
 
ja értem, köszi Moha13 szerencsére nem vagyok náthás :)
Moha13
2014-09-23 10:31:27
 
Adrienn830
Meghűlésre, köhögésre, torokfájásra...:)
Adrienn830
2014-09-23 10:22:44
 
Hársfa teát mire isszátok?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!