Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Archangel85
2014-09-23 07:51:59
 
Moha tudom nem nekem szegezted a kérdést, de mi végigcsináltuk az összes meddőségi kivizsgálást, és mégsem kértük az inszemet.
Nekünk eleve úgy mondta a doki hogy gndoljuk át, mérlegeljünk, és döntsünk, tehát ez nem kötelező. Mondjuk nálunk minden rendben volt, más lett volna a helyzet, ha találnak valamit.,
indhra
2014-09-23 07:50:22
 
Sziasztok Lányok! Mennyi bejegyzés, wow nagyon aktívak vagytok :-)
Nekem ugye újabb reményteli hónap kezdődött, és (nagyon) lassan de biztosan araszolgatok az ovu felé, ma reggel kezdtem el újra mérni a hőmet.

VeDi szurkolok a jó eredményekért!!

Szeretném megkérdezni hogy akik (és a párjaik) voltak már bármi ilyen jellegű kivizsgáláson, azok mennyi idő után döntöttek emellett a lépés mellett?
Na jó hülyén fogalmaztam :-)
VeDi84
2014-09-23 06:46:00
 
Jó reggelt Lányok!
Jobbulást kívánok mindenkinek! Végre lejött a mai nap: 5 hónap várakozás után ma megtudjuk, hogy javultak-e Apa eredményei. Remélem minden rendben lesz és nem kell visszér műtétre mennie.
Szép névnapot!
szilvita
2014-09-23 05:37:23
 
Lányok a hársfavirágbtea csodákat tesz! Egy bögrébe kb. 2 evőkanál, lefedve 20 percig állni hagyni! Jobbulást!
Moha13
2014-09-22 23:23:01
 
nikinokedli
Örülök, hogy jó a TSH-d, és jobbulást. ÉN ma 37,3-mal keltem, úgyhogy nem írtam be semmit, viszont munkába muszáj volt elmennem...hát nem tett jót.
Egész éjjel nem aludtam, csak ilyen 10-20 perceket, annyira fájt a torkom...
Délután, mikor hazaértem munkából (hazafelé majd lefagytam, pedig felöltöztem), már 37,8 volt. Úgyhogy szerintem holnap reggel sincs értelme mérni.

Plum
Már csak Te hiányoztál...akkor már 3-an náthásodunk...:X

Szóval jobbulást mindenkinek! Én is igyekszem...:)


atthemoment
Jól hangzik...még pár ilyen hónap és talán én is rászánom magam a meddőségire. Arról tud valaki valamit, hogy ha már kivizsgálnak TB-alapon, utána kötelező végigcsinálni, vagy azért még meggondolhatja magát az ember? Mármint ugye nincs az, hogy ingyen végigcsináltak minden vizsgálatot, aztán mégsem kéred az inszemet, és akkor csúnyán néznek? Vagy most hülyeséget kérdeztem? Bocs...lázas vagyok...fogjuk erre. :D
Adrienn830
2014-09-22 23:11:58
 
plumeria14 amikor neked volt inszemed és tesztelni 14. napon kellett neked pozitiv lett?
szilvita
2014-09-22 20:51:37
 
VeDi én ittam Gyuri bácsi teáját, két hét múlva pé és meg is repedt ( pedig amúgy sose), amiből megfogant a babuskám. Összesen egy hónapig ittam, a pozitív tesztig a csalánteát és a diót felváltva. A babaváró csomag is ezzel kezd 6 hétig, veszítenivaló nincs vele, csak egy tisztítókúra. Hozzáteszem, más dolgokat is szedtem pont ez idő alatt, nem tudom hogy valamelyik, vagy együtt a sok dolog segített.
plumeria14
2014-09-22 20:34:23
 
KatkaManó,
ezt jó hallani, látod azt sem tudom, hogy miket néznek :) Csütörtökön megyek egyébként a 20. napi vv-re, majd akkor tudom meg az előző eredményeit is.
atthemoment
2014-09-22 18:54:38
 
Plum

Igen, mindent Tb-re csinálnak.
KatkaManó
2014-09-22 18:29:21
 
Plumeria, a Forgàcsba is van alap immun. Autómatikusan leveszik hozzà a vért. Toxoplazmàt, gyerekkori betegsègeket, clamydiàt meg egy csomó ilyet. Most hirtelen több nem jut eszembe de mikor voltunk konzultàción akkor a Tanàr úr sorolta mire vagyok vèdett ès mire nem.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!