Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
popi532
2014-09-24 08:01:56
 
Archange85 nagyon sajnálom.!
popi532
2014-09-24 08:00:29
 
Sziasztok!hát voltunk hétfőn dokinál.nem kaptam gyógyszert azt mondta a bal petefészkemben érik egy petesejt ami kb 5 nap múlva jó lessz.azt mondta kizárólag 2 naponta legyünk eggyütt.infacol- t kezdjem el.a barnázásra nem talált okot.A reggeli hőm csúnyán megugrott.nem tudom mi lehet az oka mert semmi nem történt és beteg sem vagyok.azt is mondta a doki ,hogy azoknak a pároknak akik nagyon rástresselnek a babaakarásra nemhogy nem jön össze de még a ciklusuk is megbolondúl.Amugy 65 éves a dokim van tapasztalata bőven.A másik,hogy a korom végett talán beteg lehet a petesejtem így ha össze is jön megpróbáljuk nagyon hamar kiszűrni,hogy egészséges e a babó.Van valami ötletetek mivel gyorsíthatnám meg a teherbeesést?Cickafark teát kezdtem el inni de olyan rossz majd összehányom magam.
atthemoment
2014-09-24 07:57:02
 
Jó reggelt!

Kedina

Örülök, hogy megoldódott a görbéd:-)

Archangel85

Én is sajnálom és szívből kívánom, hogy gyorsan rendben legyen minden.



Nagyon hidegek a reggelek:-(
IziSzM
2014-09-24 07:32:51
 
Archangel85
Annyira sajnalom! :(( tudom hogy mit erzel...
De probalj eros lenni, es gondolj arra hogy nagyon hamar mar jo helyre fog a kismano beagyazodni es minden rendben lesz!
Archangel85
2014-09-24 05:48:28
 
Tegnapi dokilátogatás...egy világ dőlt össze bennem. Méhenkívűli a baba....
Reggel megyek vérvételre,és akkor többet tudunk...most kicsit kivagyok..
plumeria14
2014-09-23 23:02:07
 
erdibetty,
nekem sajnos semmit nem mondott az utróval kapcsolatban és rendesen megzavarta a szabályos ciklusomat. Inszem utáni nap kellett elkezdeni használni rásegítésképpen és a 14 napon kellett tesztelnem. A negatív teszt miatt abba kellett hagynom, de nekem utána csak 1 héttel később jött meg. Utána olvastam csak, hogy sok esetben addig meg sem jön, amíg szeded. A következő ciklusomban pedig olyan hamar lett tőle ovum, hogy amikor a 9. napon mentem az első tüszőmérésre, már túl is voltam rajta, amit a másnapi vérvétel is igazolt. Szóval nekem egyáltalán nem jött be.

VeDi84,
nem kell elkeseredni, mert lombikra való várakozás közben (6-12 hónap) spontán is összejöhet – nem egy ilyen esetről lehet hallani.
Így utólag engem meg az "idegesít", hogy 3 sikertelen inszemen vagyok túl, amelyek lehet, hogy feleslegesek voltak, mert mi van akkor, ha a spermium nem tud áthatolni a petesejt burkán? A lombikkal ezt is ki lehet küszöbölni...

kedina,
örülök, hogy megoldódott a görberejtélyed :) Kíváncsian várom a folytatást!
kedina
2014-09-23 22:10:35
 
VeDi84
Sajnálom.
Hát nézd, kérdés mennyi időt szeretnétek. (Nézd el nekem, de nem tudom hány évesek vagytok) A lombiknak is jó , ha minél jobb az anyag. Én azt gondolnám nyomjátok a vitaminokat, életmód váltás, és adjatok még magatoknak egy kis időt. Ha pár hónap alatt ennyit változott, akkor lehet ez még jobb. 3 hónap kell, míg az előalakból kialakul a spermium. Szóval ezek azok a legények voltak, amik 3 hónappal ezelőtt elindultak.
De ez nehéz döntés.
A doki javasolt még valamit?
kedina
2014-09-23 22:03:35
 
atthemoment
Hogy neked mennyi eszed van! :D
Az egy pénteki nap volt és 6kor keltem a 7 helyett. 6-kor 36,3-at mértem. Mive kb 1 tizedet emelkedik a könyvek szerint és ez a rendszer tojik a fejemre önhatalmúlag 36,4-et írtam be. Most átjavítottam ezt az ominózus 9. napot 36,5re..
Ez lett belőle.. :D
Köszi! :D
erdibetty
2014-09-23 21:41:11
 
Sziasztok lányok. Nem tudom kit hogyan tàjékoztattak az orvosok az utrogesztànnal kapcsolatban, de nekem is és a koleganőmnek is azért ìrtàk fel mert valami nem stimmelt a ciklusunkkal,és hát babàt szerettünk volna. Az övé túl hosszú, az enyém kicsit lerövidült. Ìgy megkaptuk az utrot, amit kb a 14.napon kell elkezdeni, a lényeg hogy ovu után 1 nappal( mert különben inkább rosszat tesz),és addig kell szedni, amíg meg nem jön. Akkor abbahagyod, majd a 14 en ismét. Nekem teljesen rendbehozta a ciklusomat, a koleganőm pedig a 2. Doboz után babàs lett, most a 16.hétben jàr. És hát ugye ezek mellett a méhnyàlkahártyàt tàmogatja.

Csak gondoltam ezt leìrom, remélem nem baj!? Jò éjt mindenkinek!!!!
VeDi84
2014-09-23 21:37:43
 
Hát Lányok, megérkeztünk a farokdokitól. Apa eredménye a következőképpen. változott: mennyiség drasztikusan javult a vitaminnak köszönhetően, viszonyt a mozgásuk és találjuk nagyon pocsék. A doki szerint 2 út lehetséges: vagy próbálkozunk tovább (aminek nem sok értelme van), vagy pedig lombik. Rákérdeztem az inszemre, azt mondta meg se próbáljuk. Eléggé el vagyok keseredve... :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!