Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
atthemoment
2014-09-23 19:41:12
 
Kedina

Így olyan, mintha jó helyre rakná a rendszer.
Ha nem lenne a 9. napi érték beírva, akkor hová rakja a rendszer? Jó volt az az alacsony érték aznap?
kedina
2014-09-23 17:50:33
 
Görcsöl a hasam Pont úgy, mielőtt megjön... ?
20. napon vagyok...
Egy másik helyen is vezetem a görbémet, de ott nem rakta be az ovumat... itt meg nem jó heyre. Én úgy gondolom, hogy a 12-13. napon volt. 11-12-en tojcsis nyákom volt.
Szerintetek?
ancsika10
2014-09-23 17:50:11
 
KatkaMano
Nekem a hosszú protokollt alkalmazzák ami úgy kezdődik hogy a 20.napon el kellett kezdenem szúrni magam ezzel a superfact injekcióval ami leállítja a saját hormonjaimat és meg kell várnom hogy megjöjjön és utánna kapom a Gonal-fet.és arra lettem volna kiváncsi hogy mennyire borul ott bent fel minden.De akkor nálad nem ezeket alkalmazzák.
KatkaManó
2014-09-23 14:56:51
 
Plum, de egész hónapban, legalább is azt mondták.

Ancsika10 én utrogestant kaptam, de az is kitolja a ciklusodat. Nekem mikor tesztelnem kellett, megcsináltam a tesztet és elmentem vérvételre (magánúton) és mikor annak meg lett az eredménye akkor abbahagytam a gyógyszert és rá kb. 3-4, de volt hogy 6 nappal később jött meg...
ancsika10
2014-09-23 14:50:14
 
KatkaManó
Azt szeretném kérdezni tőled hogy a Superfact (ha te is azt kaptad)melett időben jött meg?nem tolta ki a ciklusodat?
plumeria14
2014-09-23 14:15:13
 
Moha,
a 3. napi vérvételen kértem az időpontot és sajnos már akkor is csak november 5-re tudtak adni. katkaManótól tudom, hogy a tanár úr októberben valamilyen konferenciára utazik, ezért kell most ennyit várni szerintem…Mivel én majd október végére nem várom, ezért sajnos a november 5 miatt 1 hónapot csúszik a dolog.

KatkaManó,
csak nem egész hónapban külföldön lesz????

Beus77,
eddig nagyon szép a görbéd és a 15 mm-es méhnyálkahártya is jól hangzik! Amíg azonban az utrot szeded, addig tutira nem fog megjönni…ezt nem mondta neked? tesztelj a 14. napon és meglátod.

maximail,
nem kell félni az inszemtől. Spontán vagy stimulált lenne? Hidd el, más lesz ha belevágtok, akkor megint tudsz majd hinni valamiben! Én egyáltalán nem borultam ki jobban attól, amikor az inszem nem jött össze…ugyanolyan volt, mint spotán ciklousban…sokaknak annyi rásegítés is elég, hogy kikerülik a méhnyakat…lehet, hogy nektek is csak egy kicsit hiányzik :) Ha az első inszem nem sikerül, akkor sem kell elszomorodni, mert ott van a másik…más bogyókkal, amik talán rád jobban hatnak.
kedina
2014-09-23 14:06:18
 
gizgazzz
Hány naposak a ciklusaid? Ott volt a peteérésed, ahova rendszer berakta? Szerintem várj 1-2 napot.

Beus77
Koncentrálj a jelenre. Ne arra gondolj, hogy kitolódik, hanem arra, hogy ebben a hónapban milyen nagy az esélyetek a picire! Minden napnak megvan a maga baja. És nem tudhatod mit hoz a jövő!
gizgazzz
2014-09-23 13:40:59
 
Sziasztok!

Talán valaki a régiek közt még emlékszik rám. Másfél éve próbálkozunk a tesóval és 11 hónapja mérek itt. Vagyis már nem minden nap és csak ovu után. Most viszont van egy szép görbém. Tegnapi tesztem negatív. Szerintetek löjjek el holnap még egyet?
erdibetty
2014-09-23 13:26:52
 
Moha
Az a baj hogy elvileg a doki azt mondta, felirattal ezt a vérvételt, majd a clostyt, 4 havi adagot, majd szòszerint "ha nem történik semmi,4 hónap múlva talàlkozunk"! De közben szerencsére elérhető e-mailben, és írta,hogy várja az eredményeket.
Most néznek teljes hormonsort, TSH, T3, T4, teljes vérkép( màj és vesefunkciò).
A 21. Napit igyekszem megoldani.
Beus77
2014-09-23 13:25:17
 

Megjöttem a dokitól,a bal oldalon látott sárgatesteket,azt mondta, hogy itt biztos megrepedt 2 tüsző, a mnyh 15mm.
Tovább kell az utrot, és pluszban a duphastont szednem. Volt progi vérvétel is.
Jövő héten kedden kell ismét mennem,és addig szedjem a gyógyszereket, persze ha vasárnap megjön akkor abba kell hagyni. Csak attól tartok, ha nem tesztelek, és nincs baba, akkor kitolódik az egész ciklusom...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!