Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KLANITA
2014-09-29 06:00:47
 
Jó reggelt!

Már elég lesz a 36,3 ból!
Nóri90
2014-09-29 05:56:42
 
Sziasztok!

Ránéznétek a görbémre?
Szerintem egy nappal később volt ovum. ma teszt negatív.
10-es érzékenységűnek ilyenkor már ki kellene mutatnia, nem?

Előre is köszönöm
yoggi
2014-09-28 21:55:28
 
jniki,
Az anti-TPO-t altalaban akkor nezik, ha baj van a pajzsmiriggyel es immunbetegseg gyanuja merul fel. Ismetelt veteleseknel is nezni szoktak. Szerintem ha normalis a TSH es a t4 szint, akkor nem feltetlenul neznek anti-TPO-t, de kerni biztosan lehet a dokitol sajat megnyugtatasunk kedveert :)
maximail
2014-09-28 20:53:12
 
Erdybetti!

Ha rövidebb a ciklusod, akkor szerintem a 20.-on, ha hosszabb, a 23.-on.

Én szívből ajánlom Neked a Mensmentist (MM), és ott konkrétan Breyer Helga doktornőt. :-)
kedina
2014-09-28 18:24:52
 
Na halihó.
Tegnap délután barnázás, estére elmúlt, majd este tojásfehérje szerű nyák, most barnázok...:( Ehh. Hát én nem tudom reménykedjek e..:(
jniki82
2014-09-28 18:16:50
 
erdibetty,

nekem annó a dokim azt mondta, ha valamelyik ciklusnapom szombatra esne akkor pénteken, ha vasárnapra akkor hétfőn menjek vérvételre.De hallottam másoktól, hogy mást mondott a dokija.
erdibetty
2014-09-28 18:07:14
 
Sziasztok.
Hát lányok, màr nem emlékszem meikőtök mesélte, de a clostytòl nekem is olyan hőhullámaim lettek, de csak éjszaka. Egy pillanat alatt lever a víz, majd kitakaròzom, és pár perc alatt elmùlik. Ez 2x 3x egy éjszaka. :( Nagyon remélem már elmùlik, mert 5 napig kell szednem és tegnap már nem kellett bevennem.
Még egy kérdés a vérvétellel kapcsolatban: a 21.napom szombatra esik. Szerintetek a 20.on, vagy a 23.on csinàltassam? Bár ha minden kötél szakad, lehet hogy szombat délelőtt megtudom oldani.

Az elkövetkező 4-5nap aktuális és a miénk! Belehùzunk egy kicsit!:)) Hátha lesz eredmény!
plumeria14
2014-09-28 15:38:38
 
Moha,
megnyugtatlak, mert nem csak te vagy pesszimista hangulatban ma...én is így vagyok most ezzel...biztos azért, mert csökkent a hőm és emiatt már nem sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz :(
jniki82
2014-09-28 14:18:50
 
yoggi,

gondoltam, hogy valami hasonló van a dologban, mármint a szakértelmedben.Reméltem inkább egészségügyes vagy azért értesz hozzá ennyire!Nekem anti tpo-t nem néztek, legalábbis nem rémlik, hogy a papíromon lenne ilyen.
Így szerepel a papíron vag máshogyan?
yoggi
2014-09-28 13:13:11
 
jniki82,

Tenyleg barmelyik ciklusnapon lehet prolaktint merni, nem kell a 3. vagy 21. nap legyen :) Sok tapasztalatom van ebben, sajnos.
Az is igaz, hogy reggel/delelott alacsonyabb lehet az erteke, mint este, hisz az egesz napi stressz novelheti a szintjet, viszont mindenkepp 3 orava ebredes utan erdemes merni (sot nem is az ebredestol szamitjak a 3 orat, hanem miutan fuggoleges helyzetbe kerultel :D, legalabbis kulfoldon, ahol en elek, ez a szokas, minden alkalommal rakerdeznek).
A tsh-m nekem is jo, alt. 1,5 - 1,6 korul van, anti-TPO-m is rendben, a t4-en alacsony egy picit (epp az also hataron van), de mindket endos akinel jartam azt mondta, hogy az meg jo (amugy nagyon vekony testalkatu vagyok, lehet ez is szerepet jatszik kicsit benne).
Nalam amugy nem derult ki, hogy mi okozza a magas prolaktin szintet, de valoszinu hogy egy mikro/namo adenoma, azaz olyan kicsi, hogy nem latszik az MRI-n.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!