Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
popi532
2014-09-27 10:38:42
 
Az előbb csináltam egy ovu tesztet és pozitív lett.az esti meg negatív volt.akkor most mikor kell együtt lennünk?Mennyivel előtte jelzi a teszt?
Moha13
2014-09-27 10:11:51
 
Plum
Hát..az az érzésem, hogy már lassan Te is elhúzol innen, én meg még mindig itt fogok csücsülni...:X
plumeria14
2014-09-27 09:18:42
 
jniki,
lehet, hogy neked is attól lett magas a prolaktinod, mert felkelés után nem sokkal mérték. Egyébként az az érdekes, hogy ha ennek a magas szintjét a stressz is okozhatja, akkor hogy lehet(ne) magas reggel, ébredés után? Szerintem erre inkább a pm alulműködés van hatással. De mindenképpen menj el endokrinológushoz, hogy személyre szabottan vizsgálja meg az érékeidet.
Én most a Wild Yam mexikói gyökeret kezdtem e szedni, amit legutóbb az endodoki javasolt…meglátjuk! Egyébként nekem a doki a Premenst a barnázásra javasolta, mert korábban a prolaktinom rendben volt.

moha,
fel a fejjel és gyerünk tovább, mert nem tudjuk, hogy melyik ciklusban vár rád a baba!

kedina,
lehet, hogy a talpreflexológia miatt mégis várok 2-3 hónapot a lombikkal. A pasi szerint ennyi idő alatt már tapasztalni kell változást, de a kezelés alatt nem javasolta a lombikot, mivel belekevarnak a hormonháztartásba. Lehet, hogy mégis csak január lesz belőle...már ha addig nem jön össze természetes úton :)
kedina
2014-09-27 08:32:31
 
Moha
Ejjj...

Nekem mintha lenne egy rózsaszínes beütése a hüvelyváladékomnak. A mellem leszakad. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Egyébként meg rémálmaim voltak egész éjszaka..Ez nem tudom mennyiben befolyásolja a reggeli hőmet...:S
Ehh..
popi532
2014-09-27 08:02:02
 
Jó reggelt lányok.én így állok ma reggel.
erdibetty
2014-09-27 07:12:04
 
Jó reggelt mindenkinek!
Végre szombat, itt a lustàlkodàs pihenés napja!! Nagyon elfáradtam a héten!
Moha
Nagyon sajnálom! Pedig olyan szépen araszolt felfelé a görbéd. Nem akarom magam és mindenki mást ismételni, de nem tudom mi màst lehet erre mondani, Új hònap,Ùj remény!

Én ma így.
Moha13
2014-09-26 21:27:58
 
Én már reggel megmondtam...és tessék: 22. ciklus indul...:(


jniki82
2014-09-26 19:41:36
 
Azt elfeljtettem nekem soha nem okozott ciklus zavart.Voltak olyanok, hogy átállt a ciklusom 28 napról 25-re, de ua mindig pontos volt.Akkor kavarodott meg mikor belevágtunk a baba projektbe.De akkor is kb. 6 hónap után rendeződött.
jniki82
2014-09-26 19:34:06
 
Nekem is magas a prolaktinom.A 3. napi 711 a 21. pedig 609.
Most melyik a fontosabb babásodás szempontjából?
Szedek rá Premenset, de nem tudom használ-e.Egyébként én a vérvételek előtt kb.30 percel keltem fel.Itt van a szomszédban az Sztk!Most megpróbálok a házidokitól beutalót szerzni endokrinológushoz!
Plum neked írtak valamit rá vagy csak a Premenset szeded Te is?
plumeria14
2014-09-26 17:51:41
 
KatkaManó,
Budaörsön voltam Szabó Szigfridnél, a fiával együtt csinálják. Jó, mert nem kell bejelentkezni, csak odamész és érkezési sorrend van…nekem kb 5-10 percet kellett csak várnom.

kedina,
biztos bevonzod őket!

yoggi,
a 3. ciklusnapon mérték, amikor ráadásul extra korán kellett kelnem, mert 7-re már oda kellett érni a 20. kerületbe. Szerintem hajszál híján megvolt a 3 óra, bár igaz, hogy a korábbi méréseknél felkelés után mindig jóval később mentem vérvételre. A vérvétel miatt én nem szoktam stresszelni, meg se kottyan, de szerintem attól is lehettem egy kicsit stresszesebb, hogy nagy volt reggel a forgalom, így késve értünk oda…én szeretek pontos lenni, de a párommal nehéz ezt kivitelezni…nem tudom, hogy ennek mennyi köze lehetett hozzá, de az 510-es értéket soknak tartom. A ciklusommal és a prolaktinommal se volt soha gond, így elképzelhető, hogy a korai vérvétel is közrejátszhatott abban, hogy most magasabb értéket mértek. 3 hét múlva megyek endodokihoz és majd rákérdezek erre is.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!