Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Fantasyc
2015-01-23 07:56:00
 
Sziasztok!

Kár volt beszélni a barnázásról. Mára barna maszatom van. :-( A hőm ugyanott....nem tudom mit higgyek.
KLANITA
2015-01-23 07:47:35
 
jó reggelt!
vissza esett
Ági41
2015-01-23 06:54:09
 
Jó reggelt!

Igy állok:

popi532
2015-01-23 06:39:53
 
Sziasztok!emelkedik rendesen.Nagyon várom a végét, még 9 nap.
Erika12
2015-01-22 21:39:43
 
Köszönöm nektek hogy válaszoltatok Klanita a nem várt 16.án lett volna.Elküldöm az elmúlt hónapi görbém akkor is alacsony hő,de legalább látszott az ovum.
KLANITA
2015-01-22 18:23:19
 
Erika12- Mikor lenne a nem várt?
VeDi84
2015-01-22 17:57:24
 
Szia Erika!
Mensi akkor is van, ha nincs ovu az adott hónapban. A méh minden hónapban felkészül a beágyazódásra, az már más kérdés, hogy ez ovu elmaradása vagy más okból nem történik meg. A méhnyálkahártya mindenképp leválik.
Szitakötő
2015-01-22 16:30:16
 
Sziasztok!
Zonett, nekem is a zsibbadás volt az első jel, nekem a karom szokott éjszakánként. Eleinte nem is tudtam, hogy ez annak a jele, de most már kitapasztaltam, hogy ha a referencia tartomány felett van a TSH-m, akkor jelez a szervezetem, csak eddig nem tudtam. A másik jel pedig (szintén utólag azonosítom be)a kedélyingadozás, vagyis félelmeket kreálok magamnak. Éjszakánként arra ébredek, hogy félek, szorongok valamitől. Ez nagyon hülyén hangzik, tudom, de ilyenkor találok is valamit általában, amin lehet aggódni. Most azért volt gyanús, hogy megint szar lesz az eredmény, mert ismét aggódni kezdtem pl. a munkahelyem miatt, holott nem fenyeget alapvetően semmit. Nem is értettem magam. Végre sínen van az életem, férjhez mentem, babát szeretnénk, a munkahelyem nem tökéletes, de rossznak sem mondhatom és én mégis valamin folyamatosan görcsöltem, rossz volt a hangulatom, aggódtam valamin.
Én igazából azt nem értem, hogy miért kell szednem a gyógyszert, ha rosszabb tőle az eredményem? Vagy ez majd beáll egyszer csak? Olyan rémtörténeteket is olvastam, hogy 1-2 év, amire beállítják a megfelelő gyógyszert.
Erika12
2015-01-22 16:28:33
 
Sziasztok!Menszi sehol a hőm lent.Szerintem nem volt ovum.Kérdem tőletek akkor menszinek olyankor meg kell jönni-e?Segíts Moha13 Kérlek!Itt a görbém
Zonett
2015-01-22 15:06:42
 
Szitakötő

Írtad, hogy rosszul is vagy. Milyen tüneteket tapasztalsz magadon?
Én is 3 hónapja nézettem utoljára, nehéz időszakon vagyok túl lelkileg, jóval kevesebb a stressz, ezért leszek annyira kíváncsi, mennyit és milyen irányban változott a TSH-m.
Az utóbbi pár napban erős zsibbadást érzek a lábszáramban, olvastam, hogy ez is tünet lehet a pm alulműködésnél. Bár azt nem tudom, hogy milyen értéknél lehet már egyáltalán bármiféle tüneteit is érezni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!