Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Fantasyc
2015-01-24 16:16:33
 
Bocs, átrajzoltam, de nem raktam be, szóval új hónap. :-(
Fantasyc
2015-01-24 16:15:27
 
Erika, átrajzoltam a görbémet, szerintem ez rendes mensi. Mi is minden nap együtt voltunk, nem adtunk esélyt annak, hogy lecsússzunk az ovuról, mégsem jött össze, legalább tudom, hogy nem ezen múlt. Az még vigasztal, hogy a 3. napi vérvételre el tudok menni hétfőn. IR beutalóm is van, szerintetek egyszerre megcsinálják, vagy vissza kell mennem külön??? Létezik, hogy az aquajód, amit 2 hónapja iszok kitolja a ciklus hosszát? Hétfő estére meg is jönnek a vérvétel eredményim, kíváncsi vagyok mit mutat.
Erika12
2015-01-24 10:51:26
 
Reggel a rendszer átalakította a görbém.De olvastam hogy hajnal 3-4 óra közt a hő a legalacsonyabb én meg 3.30 kor mérek mindig a munka miatt.Az ünnepek miatt volt nem aludtam 4 óra hosszát meg a párom sem hagyott este,aludtam én utána de mire mérnem kellett nem volt meg a 5-6 óra alvás.
Erika12
2015-01-24 10:42:42
 
Fantasyc én is barnáztam a 3 gyermekkel mert még a szervezet emlékszik a menszire nekem még vér is volt ,még is egészségesek.Nekem meg ez a hűje hőgörbe borzasztó!Az ovuról nem maradtunk le mert 16 alkalommal együtt voltunk kihasználtok hogy ithol volt.Mert messze dolgozik és 1 honapban 2 alkalommal jön haza.Reménykedünk besikerült.
Erika12
2015-01-24 10:35:15
 
Most meg szédülök hányingerem van,lehet holnap tesztelek ha feljebb megy a hőm!Borzasztó hűje hőgörbém van,de nem az számit hanem a végeredmény!:}Itt a görbém.
Zonett
2015-01-24 09:58:14
 
Köszi Moha13!

Sajnos úgy néz ki, lebetegedtem. Hőemelkedésem van, fáj a torkom, gyenge vagyok. Ilyenkor van értelme mérni addig amíg beteg vagyok? Pedig pár napon belül ovu lesz... Ti szoktatok mérni?
Fantasyc
2015-01-24 08:43:02
 
Siasztok, egyre erősödik a barnázásom, a hőm esett egy picit, ebből mensi lesz. :-(
Archangel85
2015-01-24 08:24:19
 
Huhh popi nagyon izgalmas. Szerintem is vallald el a munkat. Majd max utana raersz gondolkodni. :)
Klanita ez meg igy os szep. Szoritok.:)
Fantastic hol vagy??????
KLANITA
2015-01-24 07:52:49
 
Jó reggelt!


Popi- szépen emelkedik a görbéd! Szerintem mindenképpen válald el a melot.

Fantasyc- Még ma se emelkedett remélem holnap.

Így állok ma.
popi532
2015-01-24 07:44:07
 
Jó reggelt!Hát még mindig megy felfelé a görbém.Kicsit félek is mert murphy nem alszik tavaly pont ilyenkor lettem terhes a kislányommal pont aznap derült ki amikor az új munkahelyemen kezdtem volna.A héten voltam állásinterjún és tegnap hívtak, hogy felvettek.Február 2.- án kezdek.És valahogy érzem,hogy nem véletlenűl teker így felfelé a hőm.Szerdán még amikor vinnem kell a papírjaimat még hiába tesztelek.Mi lessz ha miután elintézzük a papírokat kiderül,hogy babás vagyok.Nagyon ciki lenne.De ha meg elszalasztom a munkahelyet ami itt van helyben,és mégsem vagyok babás?Az úgysem jön össze hozzáállásom miatt kerestem munkahelyet.Úgy gondoltam nem lébecolhatok itthon,hogy majd csak összejön.Bocsi,hogy ennyit írtam.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!