Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2015-01-21 12:52:44
 
Klanita
Szerintem ez a reflux hormonhatás lehetett...ha csak akkor állt fenn, amikor.
Milyen eredményeidet várod most?
KLANITA
2015-01-21 12:39:53
 
Moha13- köszi a sok sok infót. kíváncsi vagyok nekem mi lesz az eredmény.

kérdeznék egyet hogy mi van a reflux-al és a teherbe eséssel? Én nem tudtam hogy az van és amikor elment a baba, nagyon köhögtem (azt hittem megfazas), aztán az üzemorvos mondtam hogy ez lehet, szebtem gyógyszert és elmúlt. Mostmar nem szebem csak oda figyelek hogy mit eszem és igy nincs gondom, nem köhögök.
Úgy gondolom ez igy jó!
Moha13
2015-01-21 12:07:54
 
szevike
Igen, találkoztam már ezzel a 9-es referenciatetővel, de szerintem ott más a mértékegység. Azt megnéznéd, hogy ez milyen mértékegység?
Nálam IU/ml
http://kepfeltoltes.hu/150121/20140325_AntiTPO__TSH_-_2_434_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
szevike88
2015-01-21 11:47:03
 
Moha! Az antiTPO szerintem sok! De ha jól tudom az csak azt mutatja meg, hogy autoimmun eredetű e a betegség, de nem befolyásolja a teherbe esést, de javítsatok ki ha nem így van. mondjuk nálam a referencia tartományt 9-ig írja jónak.
Moha13
2015-01-21 11:18:32
 
soharnok=rohanok
Moha13
2015-01-21 11:17:59
 
Zonett
Én is gondolkodom, hogy újra inni kezdem.
Kíváncsi vagyok, Nálad mi lesz az eredmény 2 hó teázás után. :)
Mindenesetre azt eldöntöttem, hogy amint megtudom, hogy összejött, soharnok laborba értékeket nézetni. Ajánlom Neked is, ugyanis ha csak a galajon múlik a dolog, terhesség esetére is kell valami megoldás, és a tea kiesik.
Neked mennyi is a TSH? Anti TPO-val mi van?

Moha13
2015-01-21 11:15:37
 
szevike
TAvaly januárban a TSH 2,956 volt, elkezdtem paradiót enni (a szerves szelén miatt, de azóta már tudom, hogy van jobb, egy LactoMikroSel nevű magyar készítmény, probiotikus szelénnel, ami bármely más formánál jobban hasznosul, és még túladagolni sem lehet, ajánlom), és áprilisban 2,5 lett. Hogy egy a szelén miatt ment le, vagy amúgy is ingadozik ennyit a hormonszint, fogalmam sincs. Ez után kezdtem inni a galajt, és júliusban pozi lett a teszt.
Nekem az AntiTPO-m 32 lett, és 35 a ref. tartomány. Fogalmam sincs, hogy ez most mit jelent, mert nem mentem vissza a dokihoz, ugyanis házfelújításban voltunk, tologattam, aztán meg pozi teszt, majd 2 hétkórház, missed ab, aztán jó pár hónapig nem volt kedvem orvosokhoz.
Most szedtem össze magam, hogy új év, nekimegyek újra a dolgoknak és legkésőbb nyáron babásodom...ez a terv idénre...:)
Zonett
2015-01-21 10:54:22
 
Moha13

Nagyon szépen köszönjük az írásod. Végül én is hasonló következtetésre jutottam, hogy kipróbálom a közönséges galajteát. Előtte nézetek egy tsh-t és társait, iszom 1-2 hónapig aztán újabb vérvétel. A TSH-t ciklustól függetlenül is le lehet vetetni?
szevike88
2015-01-21 10:54:14
 
Moha! Köszi ezt a részletes irományt a teáról, engem is foglalkoztatott sokáig, hogy kezdjem-e el inni, de inkább a dokira bíztam magamat, és most gyógyszert szedek.
Amúgy az endo dokik között sok van olyan, aki nem foglalkozik veled ha az értékek normál tartományba esnek.Én örülök neki hogy olyat sikerült kifogni aki igenis foglalkozik vele, és segít abban hogy jó legyen a babához is az érték.
Moha! Mostanában mész ezekre a vizsgálatokra, vagy ezeket még akkor nézetted mielőtt összejött a baba?
Moha13
2015-01-21 10:34:05
 
Fantasyc
És hogy alakul azóta a TSH-d, és mióta szeded a gyógyszert?
Neked mennyi volt az AntiTPO-d?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!