Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Erika12
2015-01-24 05:48:52
 
Fantasyc kihasználtuk az ünnepeket,és reménykedünk ,16 napi szex gondoltuk hátha.:}Nem akartunk lemaradni az ovuról párommal:D
Erika12
2015-01-24 05:19:40
 
Fantasyc drukkolok neked,remélem nem jött meg?Nekem nem de felment a hőm és a rendszer átalakított nézd meg.:D
Erika12
2015-01-23 19:08:44
 
Fantasyc nekem mondod ,hogy fura a görbém!Ilyet még nem is láttam, pedig rengeteg hőgörbét végig néztem .Hasam feszül nagyon a derekam leszakad ilyet még nem éreztem hogy a hasamon mint ha jégdarab lenne és a derekamon.Ti éreztetek már ilyet?
Fantasyc
2015-01-23 18:57:31
 
Ági, szépen elment a hőd, remélem fent is marad. :-)

Klanita, holnapra tuti visszaugrik, eddig nagyon biztató!

Moha, én mindig bízok a hozzászólásaidban, remélem most is a próféta szól belőled!!! :-D
A jónás módszert még m próbáltam, de utána nézek.

Erika, nagyon furi a görbéd, szorítok érted, bár nem tudnám megmondani, hogy volt-e ovud. Addig viszont lehet reménykedni, amíg nem jön meg. Szóval hajrá!!!! :-)

Én nem tudom, hogy reménykedjek-e, de reggel óta nem változott a barnázásom, nagyon kis mennyiségű, de akkor is jelen van. A holnapi nap vízválasztó lesz.





Erika12
2015-01-23 18:19:02
 
Sziasztok !Örülök Fantasyc hogy a hőd magas,remélem babás vagy,ugy néz ki a görbéd.Itt az enyém menszi sehol a hőm megfordult holnap remélem még magasabb lesz.:}
Moha13
2015-01-23 17:20:42
 
Zonett
Néztem, de nem nagyon tudtam mit kezdeni vele, a saját értékeimmel sem tudok. AntiTPO-t néztek Nálad? MI lett?
Azt tudom, hogy ezek a hormonok állandóan változnak alapból is, de a Hashimotóra is jellemző az ugrálás...
Egy mérés nem mérés, két méréstől meg most nem lettünk okosabbak...szerintem nézesd meg újra és kérj hozzá AntiTPO-t is.
Ami az alacsony T4-et illeti:
http://babatervezok.otthona.net/hormonertekek.html

Ez pedig egy nagyon jól összerakott ismertető a hormonokról, nekem eddig ez volt a legérthetőbb, és különböző mértékegységekben is meg vannak adva a határértékek, és hogy hogyan kell viszonyulniuk egymáshoz:
www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1291793302.8078.pdf

Remélem, hasznos lesz.
Zonett
2015-01-23 15:06:36
 
Moha13

Megnézted esetleg a pajzsmirigy értékeket, amit írtam? Van valami meglátásod?
Moha13
2015-01-23 14:39:58
 
Lányok!

Emlékeztek, itt mindig hullámokban jönnek a babák...mint pl. nyár közepén is...meg azelőtt tavasszal...szóval Archangel most új hullámot kezdett, mindenki kösse fel a gatyáját, készítse elő a fotógépet tesztfotózáshoz (mutogatásra nekünk) és készüljön fel lelkileg is a pozi tesztekre.

Egyébként van még itt valaki, aki kiszámolta a jónás-napjait és akkor is próbálkozik?
Szerintem veszítenivaló nincs vele, ha nem működik, de ha igen, dupla esély minden hónapban az 1 helyett...


szevike88
2015-01-23 11:51:03
 
Sziasztok!

Szépek a görbék csajok! Milyen szép emelkedések vannak.
Fantasyc Ne add fel, tényleg lehet még bármi ebből. Szépen fenn van a hőd :) Szorítok érted.

No én mára elkaptam ezt a jó kis hasmenős, hányós cuccot. boldog vagyok tőle..
Hétfőn megyek inzulinrezisztencia vizsgálatra, meg pajzsmirigy ultrahangra. Ha tudok hozok eredményeket nektek!

Szép napot!!
Archangel85
2015-01-23 08:47:08
 
Fantastic még ne add fel. Meg barmi lehet. Ez akar el is múlhat.

Popi Agi szep szep megy a drukk nektek!!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!