Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2015-01-25 16:54:32
 
Klau
Ok, ciklus 3. napján és ovu után 7 nappal. És nagyon fontos a progeszteron.
szevike88
2015-01-25 16:39:03
 
Erika!

A barátcserjét én most 4. hónapja hogy szedem, de én tabletta formájában. Azt írták, hogy 3 hónap kell míg a hormonrendszert szabályozza. Tehát ha szeded akkor egész ciklusban szedd, vagy igyad, de tényleg eleinte felboríthatja a ciklust. Valakinek bejön, valakinek nem. Nekem az első ciklusban kitolta, második ugyanúgy rövid lett, 3. megint hosszabb, de 28 napos, tehát nem észveszejtően hosszúra tolta. A tablettában mondjuk koncentráltabb formában van benne a gyógynövény, mint a teában.
A málnalevél tea ovuig kell inni, a palástot meg ovu után. De ha megjön rögtön abbahagyni. Én már mielőtt éreztem hogy megjön, 1-2 nappal abbahagytam, mert valakinél mondjuk azért nem jön meg mert issza a teát. Ezt mondjuk csak hallottam, de tény, hogy a palástfű tea is kitolja a ciklust.

Remélem segítettem :)
Klau84
2015-01-25 16:23:19
 
Köszi Moha,akkor kétszer csináltatom.Elvileg febr. elején jön meg,utána elmegyek.Aztán majd megosztom itt a dolgokat,hogy kielemezzetek :)
Erika!A görbéd tényleg elég furi,szerintem vagy nem volt ovud vagy sajnos tényleg a változó kor...reménykedjünk,hogy nem,de attól tartok túl alacsony a hő a babuhoz :(
Nálam semmi változás,bár annyira most nem is foglalkozom vele..vagyis igen,de csak magamban...
Moha! jut eszembe,hogy kérdezted múltkor a Jónás naptárat!mi voltunk párszor úgy együtt,de sajna semmi..most febr. 8-a körül jelzi jónak,úgyhogy még egy utolsó próbát teszünk hátha..
Köszi mégegyszer! Kitartás Mindenkinek!!!
Moha13
2015-01-25 14:55:38
 
Klau
Igazából úgy lenne, jó, ha meglenne a két vérvétel a ciklusban, mert sok hormont úgy jó nézni, ha összehasonlítjuk az ovu előtti és utáni értékeket, pl. progeszteron.

Amúgy szerintem én mindenképp nézetnék:
FSH,
LH,
Prolaktin,
TSH, T3,T4, AntiTPO,
tesztoszteron, ösztrogén,
D-vitamin szint,
AMH-szint (Anti Müllerian Hormon), ez mutatja a petefészek működésének állapotát.
Amúgy jó lenne egy általános vérkép (ebből látszik, van-e a szervezetben valami gyulladás, vashiány, stb.), ja, és feltétlenül csináltatnék egy immunpanelt is...ha már ismerős a laboros...:)
Hirtelen ezek jutottak eszembe...ha még jön valami, megírom.
Erika12
2015-01-25 14:41:15
 
Köszi Szelvike a felvilágosítást ,hogy kell ezeket a gyógyteákat inni.Barátcserjét,palástfűvet mikor?A málnalevéllel már tisztába vagyok .
Erika12
2015-01-25 14:37:22
 
Bocsi Klau annyira megörültem,hogy itt vagy megint köztünk, hogy most nézem, hőt nem is mérsz!
Erika12
2015-01-25 14:31:46
 
Szia Klau84 hiányoztál!A görbéd nem látom !Ha olvasol minket mit szólsz a furcsa görbémhez?Már a 33 napon járok menzi sehol a szemérem dombom szétszakad egész nap nem megy a hő sehova mindig alacsony ovum se biztos hogy volt.Te hogy vagy minden rendben?
Klau84
2015-01-25 14:20:07
 
Sziasztok csajok!Folyamatosan figyellek Titeket,szorítok mindenkiért!Hőt két hónapja nem mérek,viszont elkezdtem szedni a méhpempőt,hátha..A segítségeteket szeretném kérni! azt szeretném kérdezni,hogy ha elmegyek vérvételre,miket nézessek meg ciklus napjától függetlenül? A tsh-t az oké,de még mik vannak?Ne haragudjatok,elég tudatlan vagyok...egy jó ismerősöm a laborban dolgozik,megcsinálja nekem,de légyszi segítsetek!köszönöm előre is!
popi532
2015-01-25 13:34:27
 
Archange 85.Ne stresszelj lehet nem jelent semmit.igyál palástfüvet az segít.Sok terhesgörbét láttam ahol leesett a hő.
Archangel85
2015-01-25 13:21:55
 
Csajok. Komolyan mondom....
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!