Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
szevike88
2015-01-21 18:53:43
 
Én is Letroxot szedek, bár nekem kicsi adagot kell, én most kezdtem egy hete szedni, egyenlőre fél szemet holnaputántól egy egészet. Nekem nem sokkal van 2 felett az érték, de a doki is mondta hogy babához, hogy biztonságos legyen minden, lejjebb kell vinni.
szevike88
2015-01-21 18:49:00
 
Moha! most nézem, hogy ez egy váltó mértékegység, ami arányaiban véve ugyanazt adja ki.Tehát csak mértékegység miatt van ez a referencia tartomány különbség.
Ági41
2015-01-21 18:23:45
 
Szevike88-Én 2013 nyarán derült ki a pajzsmirigy probléma,azóta szedem a Letroxot.
Nov 27-én a tsh 3,66 volt. Az endokrinológus kicsit megemelte a gyógyszeradagot, egyik nap 75 mg, a másik nap 100 mg szedek. Emellett LactoMicroSel szelént szedek.
Most próbálok az orvosom magánrendelőjébe menni, h még lejjebb menjen a tsh érték.
Fantasyc
2015-01-21 18:22:18
 
Moha, én fél éve szedem a Letroxot, először felet, majd felemelték 1 egészre. Legutoljára decemberben ellenőrizték a TSH-t, akkor kicsivel 2 felett volt. Nekem az AntiTPO jó volt, de holnap előkeresem pontosan az adatokat.Az aquajódot is decembertől iszom, azóta csütörtökön kaptam meg a beutalókat a vérvételre, 3. napi laborba kell mennem, feltéve, ha megjön. (azt persze nem szeretném)
Most kicsit érzem a derekamat, remélem reggelre nem lesz meglepetésem.
Moha13
2015-01-21 18:10:58
 
Archangel!!!
Gratulálok én is! :)
Te is jó rég itt tobzódtál már, örülök, hogy végre megint sikerült valakinek a "régi" cimborák közül...legkésőbb nyáron én is jövök! :)
szevike88
2015-01-21 15:57:19
 
Moha!nálam sima U/ml. De este Megnézem amit linkeltel, mert még dolgozok...
Mazsola1
2015-01-21 15:54:41
 
Arcangel.... mióta probalkoztok a babával és hogy érzed mi segített h babás lettél? szívből gratulálok így ismeretlenül is...;-)
én ma így!
Netta0818
2015-01-21 14:30:22
 
Sziasztok! Picit fura kérdésem van. Mit jelent ha reggel mikor méred a hődet hüvelyben és alig akar bemenni a hőmérő ,bocsi a hülle fogalmazásért :) ilyenkor zárt a méh? 10dpo vagyok ha minden igaz.köszönöm a válaszokat
KLANITA
2015-01-21 13:16:35
 
Moha13- akkor tájt kezdődött (aug) és nov-dec szedtem a gyógyszert idén már nem szedek csak oda figyelek hogy ne egyek reflux ra ártalmas kaját. tehát jó fél evet köhögtem.
pajzsmirigy eredményeket, tegnap voltam uh és nincs göbösödes, kb 2 hét és meg lesz a vér vetel is. aug-ba a tsh 2,190 volt után lettem "terhes" és meg alig múlt 5hetes amikor megjött. a test fura volt mert nem erősödött a csík es nekem is volt pecsételésem.
Moha13
2015-01-21 12:54:10
 
Ja, azt akartam mondani az előbb, hogy valószínűleg a terhesség miatt volt a reflux. De szerintem ha egyébként is van, annak sincs semmilyen hatása a teherbeesésre.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!