Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szitakötő
2015-01-22 14:55:35
 
Sziasztok!
sok szó esett már a pajzsmirigyről, én mégis a véleményeteket szeretném kérni. Nekem alulműködésem van, de diétával gyógyszer nélkül 3-4es tsh-m volt 1 éven keresztül. A babatervezés miatt mentem el dokihoz, aki felírt fél L-tyroxint, csak hogy stabil legyen az eredményem. Az első mérésnél 5.6 lett a tsh-m. Azt mondta a doki biztos ideges voltam mert pont akkor volt az esküvőm. Következő mérésnél 2.9 volt, meg is nyugodtam, de most 2 honap mulva 7,9-ra ugrott. Ilyen rossz akkor sem volt amikor nem szedtem gyògyszert és ráadásul rosszul is érzem magam. Teljesen kétségbe vagyok esve. Van ötletetek mitől ugrál ennyire, úgy hogy mindent ugyanúgy csinálok? A többi eredményem tökéletes, de hogy lesz ebből baba?
Archangel85
2015-01-22 11:49:13
 
Szevike tényleg nem stresszelek. Varok szepen turelmesen. Hétfőn vagy kedden meg beugrok a laborba egy vervetelre. :)
Es akkor okosabbak leszunk. Valahogy bizom magunkban hogy ezt most igenis jol osszehoztuk... Hisz olyan reg készül mar.. :D
szevike88
2015-01-22 11:06:27
 
Archangel! Esetleg nincs a közelben patika, vagy dm, rossmann, ott is lehet 10 es tesztet venni, bár mondjuk sokkal drágábban mint a vaterán.
Archangel85
2015-01-22 10:06:51
 
Szevike ez a gond. Nincs mar 10es tesztem:( vaterarol meg csak utalassal lehet fizetni en meg sose hagyok a kartyamon penzt. Pffff
Meg vagyok love....
Megbeszeltuk a ferjemmel hogy nem tesztelek csak felidegesitem magam.
Archangel85
2015-01-22 10:03:47
 
Fantasztic csak a mellem fáj. Meg nagyobb is. Ferjem jegyezte meg hogy huha. :)
De tényleg nem akarok belekepzelni semmit. Nalam a pisiles se mérvadó mert rengeteget iszom. Amugy olvastam hogy valakinek semmi tünete nincs. Lehet ez rad is igaz. :)
szevike88
2015-01-22 10:00:54
 
Sziasztok!
Szépek a görbék csajok! Fantasyc mikor tesztelsz? :) 10es érzékeny tesztet én a vateráról vettem. Ovuteszt, és terhességi teszt vegyesen 30 db volt 2000 ft postával. És kiválaszthatod, hogy milyen érzékeny legyen a teszt. Nekem az ovu teszt 25-ös, a terhességi 10-es.

Ági! Tegnap írni akartam, hogy szerintem a 16. napon lehetett az ovud inkább, mint a mensi után.

Archangel! Van még 10-es teszted? Tesztelj azzal ha a 25-ös még nem mutat semmit, és kicsit megnyugszol hogy ott van az a két csík! :)

Nekem még mindig nem érkezett meg a beutalóm, kezdek kicsit most már dühös lenni, hogy egy hete várok rá. Lehet telefonálok egyet..
KLANITA
2015-01-22 09:37:55
 
Fantasyc- az már jó pár napja volt. Csináltál már tesztet, mikor? szokott késni?
igen jó lenne ha a január babás hónap lenne. ;-)
Fantasyc
2015-01-22 09:04:55
 
Archangel, én is olvastam, hogy később mutatja ki, de azért már illene valamit látni, legalább egy halvány csíkocskát. Nagyon szorítok én is neked!!!!!!! Szerencsére nem barnázok, de nekem a progit nem nézték, az az egy kimaradt. :-( Szóval nem tudom kell-e aggódni. Amúgy te érzel valami jelet magadon??? Én ezért is aggódok, mert nem igazán. Ahogyan írtad, én is örülnék egy hányásnak, hogy tudjam, minden oké. :-)
Klanita, elvileg 19-re nem vártam. azóta csak reménykedek. :-)
De jó lenne, ha ez a hónap meghozná sokunknak a babát. :-)
KLANITA
2015-01-22 08:16:35
 
Archangel- tényleg nem érdemes dokihoz menni. kitartás :-)
fantasyc-szép a görbéd. mikor lenne a nem várt?
Ági, Popi szépen alakul.

köszi csajok a biztatást. ;-) egy hét és kiderül, nagyon bizok benne.

Archangel85
2015-01-22 08:16:11
 
Fantastic, pedig a hőd, igazán biztatásra ad okot. Neked is volt progeszteron gondod? Barnázol? Mert ha nem, szerintem ezen feleslegese stresszelned. Amúgy már kiolvastam az egész internetet szerintem :D És rengetegen írják, hogy később mutatja ki a teszt. Vannak szerencsések akiknek hamarabb. Szerintem semmiképp ne csüggedj, én nagyon szorítok neked. Olyat is olvastam, hogy egyik nap negatív volt, másik nap meg már pozitív. Szóval lehet hogy a tiéd is holnapra már pozi.vagy holnapután. :) Nagyon szorítok
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!