Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Fantasyc
2015-01-22 08:00:20
 
Sziasztok!

Archangel, átérzem a helyzetedet teljesen.
Nekem sajna eddig minden tesztem negatív, de lehet azért, mert 25-ös. Sajnos én sehol nem találok 10-es érzékenységűt. Mensinek semmi nyoma,, de tegnap óta néha fáj a derekam. Azt hittem, hogy reggelre megjön, de a hőm visszament. Sajna nekem még ultrom sincs itthon, nem tudok menni dokihoz, mert korai lenne, de már nagyon stresszelek. Borzasztó ez az állapot!!!! :-(
Klanita, popi, hajrá, zorítok nektek is!!!! :-)
Ági41
2015-01-22 07:01:13
 
A szombati mért értékből levontam 2 tizedet, mert 2 órával később mértem, ahogy hétköznap szoktam.

Ági41
2015-01-22 06:50:26
 
Jó reggelt!

A görbém:

popi532
2015-01-22 06:38:05
 
Jó reggelt.Köszi Erika!Archange ne stresszeljem Lili lánykámnál az elején vèrezgettem egyik teszt negatív másik pozitív igy ment 2 hétig.Nem lessz semmi baj.Ott az a babó csak még nagyon picuri.Nekem kúszik felfelé a hőm.Jó lenne ha jövőhétre kiderülne mi van mert új munkahelyen kezdenék de ha összejön akkor nem mennék.
Archangel85
2015-01-22 06:22:07
 
Klanita hajrá hajár!!!!! Fújom!

Moha! Nagyon köszönöm, bár tudod semmi nem megy könnyen.2 teszt pozitív lett, aztán tegnap előtt egy barna foltot találtam a bugyimon, amitől menten frászt kaptam. Mivel tudjátok, hogy nekem azt mondta a doki hogy amint pozi a teszt egyből progi pótlás kell, így van is nekem itthon utro. Szépen el is kezdtem adagolni. Aztán tegnap miért ne 2. pisiből teszt negatív. Na itt kaptam sírógörcsöt!!!
Olvasgattam, beszéltem férjemmel családdal,mindenki azt mondta buta vagyok ez nem jelent semmit. Csakhát tudjátok milyen.
Annyi hozzátartozik az igazsághoz, hogy az első 2 teszt 10-es volt, amit tegnap csináltam meg 25-ös. Valamiért biztosra vettem hogy lesz rajta már valami.
Orvoshoz feleslegesnek tartom menni 4+4 napos vagyok, gyógyszerem van, úgyis azt kapnék, meg vagy látna valamit vagy nem az ultrahangon és attól megint megőrülnék. Tudom tudom sztk, de emlékeztek szeptemberben is szaladtam mikor méhenkívűli lett végül, és az ajtón se mehettem be, mert nem engedték.
Szóval most az van, hogy várok. Adagolom maz utrot, aztán egy hét múlva újra teszt. Azátn vagy doki, vagy abbahagyom és megjön....vagy nemjön....
Ki mit csinálna az én helyemben???
Ja és ugye azért is voltam bizakodó, mert gyönyörűen fent ovlt a hőm. Még mindig mérek, bár ez már nem mérvadó mert ugye az utro is emelia hőt.
Tünetként a mellem hatalmas, és fáj. ma reggel is arra keltem hogy hasra feküdtem és áúúú. De már nem beszélek bele semmit, hanem várok és bizakodok. Őszintén szívből örülnék és indián táncot járnék, ha hánynék egy olyan embereset, és akkor gondolnám, hogy igenis van bent valaki :D
Kicsit hosszú lett...ne haragudjatok.
Csatolom a görbém, ami ugyebár nem mérvadó.
Ja és 29 próbálkozós hónap.
KLANITA
2015-01-22 05:18:49
 
Ilyen szépen ma reggel :-)
Zonett
2015-01-21 20:58:38
 
Moha13

Most néztem meg a leletem. 10.28-án 2,94 volt a TSH, akkor nem néztek T3 illetve T4et sem. Majd 11.19-én jóval magasabb TSH érték 3,71, T4 0,85 (ref.tart. 0,7-1,48) T3 2,81 (ref.tart. 1,71-3,71). Ahogy látom a T4 értéke kissé az alsó határértéken van, nem tudom ez mit jelent. Vélemény? A fórumon ajánlottak endo dokit, elmentem de persze azt mondta rendben van. Nem nyugodtam meg, bár nagyon stresszes időszak van a hátam mögött, gondoltam pihenek kicsit. Most újra előtérbe került a TSH érték megoldása. Nincs ciklushoz kötve a levétele, ugye?
Erika12
2015-01-21 19:10:20
 
Popi nagyon szép a görbéd:}
Erika12
2015-01-21 19:07:33
 
Archangler én is gratulálok vigyázz magadra!!!
Erika12
2015-01-21 19:05:35
 
Fantasyc ugy látom te is a 30. napnál jársz.Nekem sincs menszesz , de szédülök és fáj a köldökömnél és a hasam alja is.Vagy most lesz ovum .De száraz vagyok, nem értem!Olyan érzés mint mikor terhes lettem,de akkor a hőm 37.2 ig is felment.Tesztelni nem akarok minek ilyen hővel,majd ha felmegy a hő remélem felmegy holnapra.Itt a görbém.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!