Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dettikécske
2015-07-28 14:58:37
 
Koszi Andi! Azt hiszem ,ugy néz ki kezdődik,,,,remélem minden rendben lessz,mert még ezen kivűl mégegyszer norcoluttal kell meghozni,,most ha vége megyek az anit müller hormon vérvételre,remélem nincs nagy baj,,,,olvasgattam és sok minden kiderül belőle,petefészek müködés,pco,stb,,,,,bizom benne a télen már probálkozhatunk,addig a párom is megtelik férfi babatervező vitaminnal,,,,stb,,,,,annyira vágyom már,,,de hiszem az álmom nem véletlen volt,,,,az ultrahangos monitoros kép,és hangos szivdobogás,,,,és a keringő gólya ahogy végig kisért,,,,stb :)))
Andi1989
2015-07-28 12:21:37
 
Sziasztok.:)

Egy pár napra kikapcsoltam magam..:D

Dettikécske, hajrá, hajrá!!! Ha minden jól megy, pár nap és új ciklus kezdődik, új reménnyel!!!! :)

Lisa74, még egyszer hatalmas gratula.:) Egy tünemény már most ez a kis babóca.:)

Ági41, ne add fel!!! Gyöngyvirág sajnos tudja, miről beszél, hiszen ő is ilyen problémával küzdött! Lehet tenni ellene, és lehetsz kismama!

Corinna, semmi baja nem lesz a barátnőd babájának! Az én barátnőm járt úgy, hogy nem tudta, hogy terhes 5 HÓNAPOS KORÁIG!!! Rendesen megjött neki minden hónapban, és semmilyen tünete nem volt! Élte a kis megszokott életét, akkor még dohányzott is! Egy igazán rosszcsont, életerős 2 éves kisfia van.:)

cherry16, Anitacool, szép görbéitek vannak, nagyon drukkolok!!!!

ercsi0118, első körben mindenképp javaslom én a hormon vérvételt a ciklusod 3. és 21. napján. Az már nagyon sok mindent megmutat! (én a saját butaságom végett vártam több, mint 3 évet erre! A régi dokim sz*rt rá, inkább felvagdalt kétszer, minthogy egyszer vért vetessen! És meg is lett az eredménye!) Mérd a hődet szorgalmasan mindennap ugyanabban az időben, rögön ébredés után , szigorúan evés-ivás-pisilés-felkelés előtt. Jegyezd fel itt az oldalon az Adatbevitel fülnél. Egy két hónap után már kezd kirajzolódni, hogy egyáltalán van-e peteérésed és normális ciklusod. Javaslom még az ovuteszt használatát. Vaterán lehet venni 50 Ft-ért darabját. Vitaminok esetében mindnki másra esküszik, de az biztos, hogy a folsav az egyik legfontosabb! Én személy szerint most egy méhpempő kúrán vagyok túl, mellé szedtem -és még szedem is- a C, D, és E vitamint. Mást nem.



Én ma délután megyek vissza a vérvételek eredményével a dokihoz! Nagyon izgulok, mit fog mondani, és lesz-e most már megoldás!!!
Dettikécske
2015-07-28 07:40:32
 
Sziasztok,,,ugy nez ki keszulodik a mensi,,,,,,
lisa74
2015-07-28 06:55:08
 
Dettikécske.. Köszönöm.. Aranyos vagy.. :-) mindenkinek megy a drukk.. :-)
Dettikécske
2015-07-27 20:22:59
 
Megmutatam a paromnak is,olyan meghato,latszik a kiskezecskeje is,,,,,,,,,,;))))
Dettikécske
2015-07-27 20:12:03
 
Ez igen Lisa,,,Gratula,vigyázz magatokra,,,,:)))
lisa74
2015-07-27 15:49:44
 
Ma voltam uh.. Minden rendben.. :-) http://kepfeltoltes.hu/view/150727/received_900939223276821_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dettikécske
2015-07-27 13:33:14
 
A hohorbem a multhavi lutealis fazishot kepest most egesz mas es jo szerintem,ugyhogy remelem szepen kialakul,ha vege a mensinek pedig megyek az anti muller vervetelre,,,;)
Dettikécske
2015-07-27 13:30:06
 
Igen Corinna,,ma vagyok a masodik napon,,,5 ik nap megkellene jonnie,,,,rwmelem mwgjon,es rendben,,,;))
Corinna
2015-07-27 12:36:26
 
Moha 13 köszi szépen... tudom, hogy kicsit rosszul érezheti most magát ez miatt, de én szívesen cserélnék vele ... Most várom a hétvégét, hogy mi lesz... ez egy elég lusta hónap volt... nem mértem a hőmet, csak az ultrahangra mentem el becsülettel... dehát nem attól lesz baba, hanem az összebújástól... az meg megvolt :)))Dettikécske, neked lassan már meg kell jönni nem?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!