Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2015-07-27 11:43:19
 
Corinna barátnőjének:
Nekem is így járt egy barátnőm es o is nagyon aggóditt, de a doki megnyugtatta (idős, tapasztalt doki) hogy ilyenkor még mivel nem fejlődött még ki a placenta a babára nem gatott a szilveazteri buli. :) A kislány teljesen egészségesen megszuletett.
Persze mindenki beszelje meg a sajat dokijával, és tegye fel a kérdéseit, valószínűleg meg fogja nyugtatni hogy nincs gond.
Dettikécske
2015-07-27 10:12:30
 
Probalok az lenni,,,;))) maskepp nem megy,,,,
Corinna
2015-07-27 10:04:33
 
Dettikécske, olyan jó, hogy ilyen optimista vagy... mindig erőt adsz nekem is :)))))))))))
Dettikécske
2015-07-27 09:18:34
 
Agi! Én idén májusban töltöttem a 41 et,nekem más problémám van,de jövö decemberig nem adom fel,,,
Corinna
2015-07-27 09:03:54
 
Köszi csajok... :))) Idehoztam, hogy olvassa el a hozzászólásokat... még arra is gondolt, hogy elveteti... na erre kiakadtam, mert mondtam neki, később meg ha nem lehet majd ez miatt babája, mert most bevállal egy ilyen műtétet, akkor hogy fog elszámolni a lelkiismeretével? Szerintem nem ő az egyetlen aki így járt, de nagy butaság lenne ezért elmenni és elvetetni...persze, ahogy ismerem végig fogja parázni az egész terhességet... talán ezért is jó, ha tervezi az ember a babát, mert akkor nem történik ilyesmi...
Gyöngyvirág88
2015-07-27 08:57:22
 
Tudom, hogy nem könnyű. Én is kínlódtam vele, és azt se tudom, most hogyan állhatok. De ha komolyan veszed és csinálsz mindent, akkor pár hónapon belül simán kismama lehetsz.
Ági41
2015-07-27 08:52:48
 
Az életkorom miatt fogom lassan feladni, nem próbálkozhatunk sokáig.Csak pár hónapig.

Az inzulinérték nem fog az egyik pillanatról a másikra rendeződni.

Gyöngyvirág88
2015-07-27 08:46:08
 
Nem azt mondtam, hogy add fel, basszus. De nem értem, miért nem hiszitek el, hogy ez nem jó. De csináld, ahogy szeretnéd. Én azt hiszem, tapasztaltam eleget, ahhoz, hogy ne baromságokat beszéljek.
Ági41
2015-07-27 08:40:46
 
Gyöngyvirág, akkor FELADOM!!!!!

NEM LESZ BABA.
Gyöngyvirág88
2015-07-27 08:36:10
 
A 0 perces se oké, de erről nem nyitok vitát, mindenki hisz az orvosának. Viszont ilyen inzulinnal én nem esnék teherbe, ennek nagyon rossz vége lehet.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!