Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ági41
2015-07-27 08:14:54
 
Jó reggelt mindenkinek!

Igen, tudom h a 120 perces inzulin nem okés.

Márciusban 77 volt, most meg 79. Semmit nem változott.
Nagyon odafigyelek a kajára, h mit eszem.
Bízom, h ősszel ez az érték jobb lesz.
Megrendeltem a Myo-Inozitol+Folsav port, mondta a doki, h nyugodtan szedjem, ha babócát szeretnénk.

A TSH szerintem a 200 mg szelénnek és a 25 mg-os cinknek köszönhető.

A görbém:

Dettikécske
2015-07-27 07:38:00
 
Sziasztok.Corinna en nagyon eros gyogyszert szedtem a lannyommal,aztan tudtam meg h baba van,egeszseges kislanyom szuletet. En most egy szinten vagyok meg,varom a mensest,,,,
Gyöngyvirág88
2015-07-27 07:28:47
 
Jó reggelt!

Ági, az az inzulin tényleg durva :( Szedd csak a gyógyszert, de mellé fontos a kaja és a mozgás is.

Fantasyc, drukkolok :)

Corinna, mikor Anyu öcsémmel volt terhes, ugyanígy járt, az égvilágon semmi gond nem lett. Itt még atom pici a baba, sőt, lehet a beágyazódás se fejeződött be. Nyugodjon meg. Az a mennyiség amúgy sem egetverő.
Fantasyc
2015-07-27 07:12:47
 
Sziasztok!

Ági, nagyon szép a görbe és a tsh eredményedért nagyon irigy vagyok. :-)

Sajna az inzulin magas, de remélem a gyógyszer segít majd. Ne feledd a mozgást, az is sokat segít.
Mikor tesztelsz????
Szeretném, hogy nálam is csak ilyen 2 napos esés legyen és utána szépen felfelé kússzon. :-)
Ági41
2015-07-26 21:45:15
 
Sziasztok!

Megvannak a vérvétel újabb eredményei.

TSH: 1,12 mikroIU/ml. Ref.:0,27-4,2
Prolaktin: 24,11 ng/ml ref.: 6,00-29,90

OGTT terhelés eredménye:

0 perces glukóz: 4,7 mmol/l, ref:4,00-6,00
0 perces inzulin: 18,5 mikroU/ml, ref: 2,6-24,9
120 perces glukóz: 5,2 mmol/l ref: 4,00-6,00
120 perces inzulin: 79,5 mikroU/ml, ref: 2,6-24,9

A Meforal gyógyszerből napi 1000 mg-ot kell szednem az eddigi 500 mg helyett.

A görbém:

Anitacool
2015-07-26 21:34:12
 
Corinna, pár nappal a kimaradt menzesz előtt már kapcsolatban van a zigóta az anyával, ilyenkor már riadóztatnia kell a hormonokat a megváltozott helyzet miatt. Reménykedjen, hogy nem okoz az iszogatás bajt. Vigasztalja a tudat, hogy nem ő az első kismama, aki nem tudta a buli idején, hogy kismama, és egészséges gyerekek születtek. :-) Az én ismerősi körömben nem egy ilyen történt :-) Azért a nőgyógyásznál majd kérdezzen rá.
Corinna
2015-07-26 20:54:03
 
Csajok...adjatok tanácsot, mert kivagyok...nem elég, hogy nem sikerül a baba, a barátnőm most szólt, hogy kismama, de nem tervezte, és kb amikor meg kellett volna neki jönni előtte 2 nappal volt szülinapi bulin...nem egy piálós csaj, de ott megivott 3dl pezsgőt, meg 2 rövidet...most be van parázva, hogy bajt csinált...próbálom nyugtatni, hogy akkor még a baba nem volt kapcsolatban vele, meghát nem részegedett le, de totál be van pánikolva....pfff...
kukac
2015-07-26 11:11:20
 
Igen, én már nem is reménykedem, csak jöjjön meg gyorsan :)

Még csak a 7. dpo-n vagy, ez nem.mensi miatti esés lesz ;)
Anitacool
2015-07-26 10:32:41
 
Köszi Kukac, Fantasyc :-)
Úgy érzem tényleg volt, rendesen volt ovu fájdalom is, de azt 2 nappal a jelölt előtt délután 6 körül éreztem. Persze lehet, hogy az nem az volt, mert másnap reggel még lejjebb ment a hőm.

Kukac a tendencia sajnos lefelé mutat, van rá esélyed, hogy hamarosan megjön. Legalább a hétvégéd jó lesz!

Fantasyc, ez még csak 7. dpo, a luteális közepén szokott előfordulni visszaesés. Ne aggód, holnap reggelre visszamászik!

Cherry, mi is úgy vagyunk együtt, hogy jól essen, ez tuti recept :-) Hajrá!
Fantasyc
2015-07-26 10:11:29
 
Sziasztok!

Anitacool, hajrá!!! Ott volt az az ovu remélem!!!!
Cherry, drukkolok!
Kukac, remélem azért ez a kis esés még visszamegy neked!

Nálam vészjósló esés :-(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!