Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
nikinokedli
2014-10-09 08:52:51
 
Csajok. Ti minden nap szedtek magzatvédő vitamint? Folsavat? Milyet?
csillka
2014-10-09 07:51:01
 
Sziasztok!

Remélem mindenkivel minden rendben!
Hajat nem festek, néha még a körömfestéstől is ódzkodok, ezért az is csak alkalmi!
A fogaim eddig nagyon jól bírják, de minden nap beveszek egy kalciumot és egy MgB6-ot.

Hetente járok 2x kismamatornára a 24 héttől, ajánlom mindenkinek. Nem fáj a derekam, sőt semmim. Most is olyan jól bírtam a nagytakarítást/festést :))
Tegnap voltam dokinál, a babánk nagyon ügyes, jól fejlődik. Most is 2 héttel nagyobbnak mondta a doki,a méretei alapján. Kérdeztem mekkora volt a legnagyobb akit megszültek. Azt mondta 5000 körül, Mondtam akkor én is megszülöm!Erre az volt a reakció, hogy rendben :))
Azt gondoltam, lassan előkészítgetem a dolgainkat, mert akár 2 héttel hamarabb is jöhet, csak ők tudjuk h h számolják, de hogy mikor fogant valójába :D

Igyatok sok folyadékot, mozogjatok, és csak pozitivan!!!
Katicabogár5
2014-10-09 06:24:01
 
Én egyenlőre nem sportolok de a 20 héttől ha engedik kismama tornázni szeretnék.
szilvita
2014-10-08 22:00:53
 
Remélem mindenki jobban lett! Nekem tompult a fejfájás, már alig érzem.
Hajfestés...hát nem tudom. A melír nem ér a fejbőrömhöz, fóliába teszi a festéket, szóval be sem lélegzem, fodrász barátnőm szerint nem árt, és utána is olvcastam anno. Ennél sztem sajnos sokkal durvább vegyszereket vagyunk kénytelenek beszívni.

Én is kérdeznék, sportoltok, mozogtok valamit? Én jövő héttől ha a doki rábólint, úszni szeretnék, úgyis kell mennem a gyerek miatt az usziba. Meg gondoltam kismamajógára.
Szesen
2014-10-08 20:27:57
 
Sziasztok! :))

valami front lehet, mert tegnapról majd szétrobbant a fejem.....éjszaka se tudtam aludni annyira fájt...
Most este megmértem a hőmet, 37,4 kicsit megijedtem...de 1 óra múlva meg már csak 37 szóval szerintem csak túlmelegedtem a pakolásban:) Végre fent vannak az új karnisok, a szép új függönyök, kész a padló:)
A babaszoba is kezd alakulni, már csak a bútorok kellenek, de azt még várom az asztalostól.....
Nektek mennyi a hőtök? Szoktátok mérni?
Én olyan 17 hétig mértem, akkor is 37-37,3 között ingázott...
Mondtam a dokinak, azt mondta ha nincs mellette tünet ne izguljak...sőt ne méregessem , minek idegesítem magam, ha beteg vagyok akkor egyből szóljak...
Így akkor abbahagytam...most is csak emiatt az erős fejfájás miatt mértem meg...


Dzsudzsa!

Mi volt az UH-n? :)
remélem boldog vigyorral jöttél ki...

Nekem minden fogam meg lett csináltatva a terhesség előtt...
Még a bölcsi fogaimat is kihúzattam, meg kiműtettettem előtte. Tömést cserélt a doki, amit lazának érzett.
Lekopogom eddig nem is volt baj egyik fogammal sem.

Hasfestés...
Én nem festettem eddig sem, meg még nem is tervezem.
Van már ősz hajszálam ..főleg elől...de nem bánom.
Még nem annyira sok, hogy nagyon - nagyon feltűnő legyen.
A sógornőm is babás, ő jár melíroztatásra...
Hát nem tudom....
Ki mit mer bevallani...
Bár lehet ha nagyon ősz lennék én is befestetném, de így hogy nem, tuti nem rizikóznék.
Katicabogár5
2014-10-08 19:34:48
 
Ma nekem is nagyon fáj a fejem. Vörös hold van és az miatt lehet. Én már mindent kipróbáltam de semmi se használt.
szilvita
2014-10-08 16:58:19
 
Én csak melíroztatom mióta terhes vagyok. De most nagyon megfájdult a fejem a fodrásznál egyik pillanatról a másikra:( Szétrobban:(
Katicabogár5
2014-10-08 15:46:16
 
Jól teszed. Egy olyan kérdésem lenne hogy ti festetitek a hajatokat?
Én most nem szeretném de kíváncsi vagyok hogy ti hogy álltok ezzel a témával?
szilvita
2014-10-08 13:07:24
 
Én itt vagyok, csak takarítok. Most pihenek fél órát, aztán megyek szépülni a fodrászhoz:-)
Katicabogár5
2014-10-08 11:19:14
 
Lányok merre vagytok? mi van veletek?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!