Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szesen
2014-10-03 12:05:46
 
Sziasztok!

Én is amolyan babona miatt húzom halasztom a vásárlásos dolgokat.
Egyenlőre csak a lakásfelújítás és a nagytakarításnál tartok.
30 hetes vagyok:)
A jövőhétre ennek remélem már vége.
Utána jöhetnek a bútorok, és elkezdjük nézegetni a többi kellékeket...
A babaruha az utolsó lépés lesz nálam:) Amolyan I-re a pont:)
Az ráér már majd a végén, mikor már úgysem leszek képes másra:)
Már akkora a pocak, hogy így is elég nehéz minden:)
A zokni felvétele is csak ülve megy:D

Katicabogár5
2014-10-03 09:44:48
 
Mi tegnap betöltöttük a 12 hetet. Hétfő megyünk uh ra.
Nekünk 35 ezer Ft. Mi a télen kezdünk el vásárolni
A márciust és április elejét már pihenéssel szeretném tölteni
szilvita
2014-10-02 22:03:07
 
Én a 7. hónap körül gondolom a bevásárlást is, és a mosást is. Én még korainak tartom, 20 hetes vagyok, most álltam neki a lakàs kiglancolásának, hogy legyen helyünk. De azért a 32. hét körül már csak a babás dolgokkal akarok foglalkozni.
Dzsudzsa
2014-10-02 20:57:29
 
Nikinokedli!
És meggyőződésem, hogy az árnak semmi köze a teszt megbízhatóságához. Ha szerencséd van, sikerül egy olcsóbb árat találnod. Egy ismerősöm 6 évvel ezelőtt az integrált tesztet azért csináltatta, mert árban ugyanott volt, mint a kombinált (egyébként ált. közel a duplája) Nagy szerencséje volt!!!
Dzsudzsa
2014-10-02 20:54:06
 
Nikinokedli!
A kombinált teszt a 12. heti uh-ból és egy vérvételből áll.
Az integrált teszt a 12. heti uh, vérvétel, majd a 16. heti vérvétel együttes eredménye. A 2. esetben nincs a 12. hetinek részeredménye, csak a 16. heti vérvétel után, a kettőből számítanak kockázatot. Azt olvatam, az integrált valamivel pontosabb. Azonban idegörlő, mert több mint 4 hetet kell az eredményre várni.

Én a ruhácskákkal várok!! Tegnap mondtam a páromnak, hogy kiságyat is csak 36. hét után veszünk!!! Nálam ez valamiféle babona :)
nikinokedli
2014-10-02 18:58:57
 
Mi a különbség a kombinált és az integrált teszt között?
nikinokedli
2014-10-02 18:37:50
 
Köszi a válaszokat.
Ti is azt gondoljátok, hogy ártól függetlenül azért az eredmények megbízhatósága nem nagyon ter el? Mert nekik a doki valami százalékokról beszèlt hogy meyik intézményben vagy kórhàzban mennyire pontos eredményt kapnak...
Szilvia1980
2014-10-02 18:27:44
 
Sziasztok kismamák! :)

Kérdezni szeretném, hogy Ti mikor álltok neki a babának a ruhácskait kimosni és vasalni? Én már vásároltam a kislányomnak :) a babakocsit és a kiságyat is már megvettük, szombaton leszek 22 hetes
szilvita
2014-10-02 16:04:25
 
Sziasztok!
Nekem 28000 volt a kombinált teszt, egy babára..

Holnap reggel megyek a 20 hetes ultrahangra:-) nagyon várom, és izgulok, hogy minden rendben legyen! És persze, hogy megerősítik-e hogy kislány.
Szesen
2014-10-02 15:59:38
 
nikinokedli:)

Minden úgy zajlik ahogy leírtad.
- genetikai UH
- vérvétel

Eredmény jön, nekem pl már másnapra megvolt:)

És igen, ikreknél babánként értendő az ár.
Nálunk 20 000 Ft, de ez nagyon változó. Van ahol több van ahol kevesebb. Átlagosan 20-30 Ft/ baba.

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!