Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2014-10-25 09:08:25
 
Bocsánat, hogy ennyiszer. A szívecske jel volt a gond.
capri
2014-10-25 09:07:48
 
Sziasztok lányok! Gyorsan visszaolvastam, látom szépen fejlődnek a babák! Csak így tovább! :-)
Én kicsit eltűntem, mert október 1-jén megszületett a kislányom! A szülés gyors volt, este 10-11 között kezdett fájni a derekam, negyed 4 után értünk a kórházba 5 perces fájásokkal, és 7 óra előtt már meg is született Nóri. :-) Igaz, vákummal kellett segíteni, mert a szívhang nem volt teljesen rendben, mint kiderült, a nyaka körül volt a köldökzsinór. Szerencsére semmi gond nem lett! Nem mondom, hogy könnyűek az első hetek, hol a szopizással, hol az alvással küzdünk, de talán lesz ez könnyebb is! :-) A mellbimbóim sajnos szét vannak repedve, ami nagyon fájdalmas. Most is Bioptron-lámpával kezelem őket. De eddig szerencsére csak anyatejet kapott Nóri. Naponta kb. kétszer fejem is a tejet, így van, amikor üvegből kapja meg. De ezt muszáj volt, mert - főleg az elején - hamar elfáradt, így csak keveset szopizott, emiatt nem fejlődött eléggé. De most már 3400 grammos! (2775 grammal született egy nappal kiírás előtt, a placenta el volt már meszesedve, valószínű emiatt lett elég pici a súlya.)
Két kép a kisasszonyról (vagy más néven minidiktátorról):
http://kepfeltoltes.hu/view/141025/10726270_795084970551372_1421844724_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/141023/10581762_795084987218037_1249553092_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Bocsi, ha nem nagyon jövök, nincs sok időm, de próbállak olvasni benneteket, és időnként bejelentkezni is.
Pocaksimi mindenkinek! Vigyázzatok magatokra! :-)
capri
2014-10-25 09:07:26
 
Na, hátha megvan még!
Sziasztok lányok! Gyorsan visszaolvastam, látom szépen fejlődnek a babák! Csak így tovább! :-)
Én kicsit eltűntem, mert október 1-jén megszületett a kislányom!
capri
2014-10-25 09:06:46
 
Ááááá, ennél sokkal hosszabbat írtam... :-( Majd megpróbálom újra valamikor...
capri
2014-10-25 09:00:17
 
Sziasztok lányok! Gyorsan visszaolvastam, látom szépen fejlődnek a babák! Csak így tovább! :-)
Én kicsit eltűntem, mert október 1-jén megszületett a kislányom!
Szesen
2014-10-23 06:04:58
 
kiscsillag84!

Mi hosszú-hosszú éveket vártunk a babára, de nálam csak későn derült ki a pm gond.
Ha nálad minden ok, akkor átlagosan 1 éven belül összejön a kicsi.
Én pontosan nem az a típus voltam, hogy ha nem görcsölök rá, majd akkor.
Én tudatosan készültem. Aviva tornáztam, nagyon pozitívan álltam hozzá, mondogattam magamnak anya leszek, menni fog. Szedtem a méhpempőt. De nem kapszulát, mert arra azt mondták nemigazán jó, csak pénzkidobás.
Valamint vezettem a hőmet, becsületesen reggel mindig mértem, Hétvégén is keltem.
Az a tapasztalatom, hogy a peteérés időszakába abba a 3-4 napba minden nap. A hónap többi napján pedig mikor jólesik:)
Nekem abba a hónapba sikerült mikor a peteérés alatt minden nap. Előtte próbáltam én a 2 naponta , meg a többit...

Persze ez csak az én élményem :)

Szerintem ahányan vagyunk, annyiféleképpen jött össze:)


Én most 33 hétben vagyok, hétfőn voltam dokinál:)
A sok pakolás ellenére még zárt a méhszájam:)
Az elmúlt napokba 4-5 órát mászkáltam a városba, meglepően jól bírtam:)Fura, de most sokkal energikusabbnak érzem magam mint mondjuk egy hónapja.
Katicabogár5
2014-10-22 14:58:10
 
Kiscsillag szerintem jobb hogy ha nem görcsöltök rá.
Mi 18 hónapot vártunk a kis csodára de szerintem előbb is jött volna ha nem görcsölök rá. Pont akkor sikerült amikor nem görcsösen akartam és nem is foglalkoztam vele. Most meg már lassan 16 hetesek vagyunk.:-)
Sok sikert kívánok neked és mihamarabbi babásodást :-)
kiscsillag84
2014-10-22 00:34:01
 
Sziasztok csajok! :)

Bocs,h igy beleszólok a beszélgetésbe, nagyon jó olvasni a hozzászólásaitokat. Sajnos még nem vagyok babás, de már nagyon szeretnénk, ha pozitívat mutatna a terhességi teszt. Ez lesz az első babánk, én 30 vagyok a férjem 33 éves. Átlagosan mennyi időt kell várni,h összejöjjön a bébi? A mindennapos szex hoz előbb eredményt vagy jobb, ha nem görcsölünk rá ennyire a témára?

Köszi előre is! :)
Katicabogár5
2014-10-21 21:23:31
 
Szilvia ez nagyon jó :-)
Mi jól vagyunk minden rendben. Viszont még mindig nem bírom a hosszú sétákat
Hétfőn is szinte egész nap a városban voltam mászkáltam és teljesen kipurcantam de már kipihentem magam :-)
Szilvia1980
2014-10-21 16:36:11
 
Sziasztok lanyok!

Remelem mindenki jol van!

En ma voltam dokinak, minden a leg nagyobb rendben...
Zoe szepen gyarapszik mar 810g :):)
3 het mulva, 28 hetesen ujabb Uh.

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!