Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szesen
2014-10-20 07:33:21
 
Nekem szerencsém volt, mert a családból a kismamák mindig odaadják az aktuális terhesnek a kismama nadrágokat:)És pár nagy pocakra való felsőt. Így csak pólókat, felsőket, melltartókat és bugyikat:)))) kellett vennem, ahogy bővült a pocak és egyéb:)
+vettem olyan cicanacit itthonra....a melegítőim feljöttek, de nem a hasamra már...és én semennyire nem bírom ha az alhasamat nyomja valami...terhes kismamanadrágot nem veszek erre a pár hónapra, fariban pedig nem szeretek itthon lenni.
Katicabogár5
2014-10-19 23:39:43
 
Szesen sokat pihenek és már el is múlt.
Én olcsóbb helyen veszek kismama ruhákat. Nem messze tőlünk egy városban van egy ruha bolt ahol lehet kapni kismama ruhákat és baba ruhákat is elég jó áron.Meg a facebookun van egy csomó ilyen oldal ahol eladják az anyukák a felesleges holmijukat.
nikinokedli
2014-10-19 23:22:42
 
Sziasztok.
Köszönöm a sok gratulációt. Remélem mindenkivel minden rendben.
Azt szeretném megtudni tőletek, hogy ti hol vásároltok csinos kismama rucikat?
Szesen
2014-10-19 19:32:14
 
Sziasztok:)

Pihenj sokat továbbra is Kata...
Nekem is volt 17 hetesen egy kis piros folyásom....és szerencsére nem lett baj...
Úgy kell legyen Nálad is!:)

szilvita!

Hát még nem fordult meg, a kis buksiját szereti feltolni a bordáim közé mikor eszem:))) olyan mintha ő is nyújtaná magát, hogy ő is kér:)
Sokat csuklik...napi 2x is! :))Kis mohó!:)))
Imádom ezeket az érzéseket...de azért már várom, hogy kint legyen..persze csak ha eljött az ideje:)
Még 5 hátig bent kell maradjon, de ezt megbeszéltem vele! :)))) Minden nap elmondom neki, hogy még várjon, december 8-ra érkezzen:))
Katicabogár5
2014-10-17 10:27:27
 
Volt egy kis rózsaszínű folyás. A méhszájamon van valami is az okozta és még élő is fog fordulni. Hál istennek nincs nyitva se a külső se a belső méhszáj, a méhlepény is rendben van na meg a baba is szépen fejlődik és vele is minden rendben van. Csak most jobban aggódom mert egy babámát sajnos elveszítettem.
Hát úgy kb egy jó hete érzem azokat a kisbuborék szerű mozgásokat. :-)
szilvita
2014-10-16 22:13:33
 
Szesen, biztos majd hétfőre megfordul, de ha nek, van még idő!

Katicabogár, mi történt? Az tök jó, ha már érzed, jó korán:-)
Katicabogár5
2014-10-16 20:26:59
 
Sziasztok

Nálunk minden rendben van. Ma volt egy kis aggódalom de jól fejlődik a baba ős velem is minden rendben van. Nagyon szépen fejlődik a baba és már kezdem érezni is. :-)
Szesen
2014-10-16 19:33:24
 
Halihó:)

Én hétfőn megyek méhszáj ellenőrzésre.
Akkor leszek 33 hetes.
Nagyon kíváncsi vagyok mit mondd a doki, remélem még zárt vagyok teljesen.
Egyre közelebb a finis..sokat gondolok a szülésre...
Főleg, hogy a kismanó nem akar megfordulni:)
Mostanában sokat fájdogál a pocakom és sokkal többször kell lepihennem, mint szeretném..
Még sokat pakolok, takarítok és elég lassú a tempóm.
Azt gondoltam jobban fog menni:)))

Nagyon várom már, hogy a karomban tarthassam, és erre vágyom a legjobban a világon...de bevallom egy kicsit félek a szüléstől.
szilvita
2014-10-16 08:39:34
 
Jó reggelt!
Hogy vannak a kismamik?
Én nagytakarítgatok...
Hétfőn voltam a dokimnál, minden rendben, és mehetek úszni is:-)
szilvita
2014-10-13 13:57:42
 
Niki, gratulálok!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!