Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katicabogár5
2014-10-07 09:48:35
 
Köszönöm szépen lilia neked sok sikert kívánok
lilia
2014-10-07 09:19:54
 
Köszönöm szépen válaszaitokat, tegnap este már nem használtam, ma reggel is negatív lett, ennyi. Nagyon szomorú vagyok, pont most egy éve, hogy próbálkozunk. :( Hát majd csak.. Szívből gratulálok Nektek, akinek már sikerült! Minden jót kívánok!
Katicabogár5
2014-10-07 07:37:22
 
Köszönöm, nem mondták meg a nemét itt most a betegségeket zárták ki. De 30.-án megyek és akkor már talán megmondják mert arra már 16 hetes leszek.
Dzsudzsa
2014-10-06 22:28:17
 
Szesen, Katicabogár5!
gratulálok Nektek! Én holnap megyek a 18. hetes uh-ra. Aggódok egy kicsit, de remélem minden rendbn lesz!!!

Más. Múlt héten szerdán be kellett tömni egy fogamat, mert a régi tömés megmozdult. Kaptam érzéstelenítőt, mert elég nagy lyuk volt. Rá 3 napra kiesett a tömés :(( Most szerdán ismét megyek. Adhatnak szerintetek újabb érzéstelenítést, vagy bírjam ki anélkül. A babának melyik rosszabb a stressz vagy az érzéstelenítés?????
szilvita
2014-10-06 21:42:19
 
Katicabogár, neked is gratulálok! Nemét nem tudták megmondani?
szilvita
2014-10-06 21:40:41
 
Szesen gratulálok! Jó volt látni biztos:-)

Az én picikém hatalmasakat rúg mától, még pénteken panaszoltam a férjemnek, hogy sztem erősebben kéne már rúgnia. Mivel a 11. héttől érzem, úgy gondoltam, hamar kirúgja a ház falát:-) de visszafogott volt.

Nekem 12. napon volt pozitív a teszt, de mondom, olyan fura volt, hogy nagyon vékony volt a csík, amellett, hogy halvány. Inkább 14-15. napra mondanám, hogy az írt időben kijött a 2. csík. Nekem rendszertelen a mensim, így a ciklus sokadik napján jött össze.

Utrogestanban nem tudok segíteni, én mindig csak akkor kaptam, ha igazolódott a terhesség.
Katicabogár5
2014-10-06 21:33:16
 
Ma voltam a 12 hetes uh n és minden rendben van. Szépen fejlődik és mindene nagyon szép. Hason feküdt így elég nehéz dolga volt a dokinak de sikerült megvizsgálni mindenét. Nagyon aktív baba. :-) imádni való már most. Egy kicsit megkönnyebbültem és megnyugodtam. Kizárták a nyitott gerincet is.
Szesen
2014-10-06 18:16:50
 
Sziasztok:)

Ma voltam UH-n:)
31 hetes a kis Drágám, még mindig kislány:) Szóval szerintem most már tutira az:))És jól van:)

BDP 81, AC 274, FL 62 :) Hátha van másnak is adata:)


Nekem az esedékes menses napján volt halvány pozitív a teszt.
Sokkal halványabb mint a kontroll, de azért jól látható.
Én még aznap elmentem egy vérvételre. 2000 Ft és megnézték a beta hcg-t. 30 perc és volt eredmény.
Mivel az jó magas volt, így legalább 100% tudtam mi a helyzet és nyugodtan vártam az 5 hetes UH, mert ha nem méhen belüli akkor a beta hcg az esetek nagy százalékában kicsi.
lilia
2014-10-06 16:34:51
 
Sziasztok! Elnézést kérek, hogy "betolakodom", olvasgattam itt, talán tudtok tanácsot adni. Min adag (napi 1) Utrot használtam, pár nap barnázok mielőtt megjön, gyógyszert szedek a pajzsmirigyemre, a progiszintem jó a labor szerint, de az endokrin dokim arra gyanakszik, hogy picit előbb kezd lecsökkenni a szintje, bár szerinte ettől vígan teherbe tudok esni inkább csak pszichés támogatásként kaptam, hogy ha pozi lenne a teszt kapnám nagyobb adagban, de láss csodát a barnázás elmúlt szépen és az utóbbi 5 napban száraz voltam. Csakhogy ma kellett volna megjönnie, a teszt nega:( ilyenkor abba kéne hagyni, de annyit olvastam itt a neten, van akinek csak 16. nap lett pozi stb, hogy nem merem. Ha valakinek ismerős a helyzet, kérlek szépen írjatok. Köszi!
Nóri90
2014-10-06 15:29:08
 
Köszi lányok!:-)
Még azt megkerdezhetem, hogy hányadik napon lett először pozitív?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!