Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
szilvita
2014-10-06 13:18:18
 
Nóri, ne aggódj, biztos rendben lesz! Nekem szerintem bő másfél hét kellett az első teszttől, mire olyan erős volt kb., mint a kontrollcsík, az első pár napban meg harmatvékony és halovány, de utána is halvány volt, max. nem volt annyira vékony. Nyugi!! Én is azért aggódtam, mert ilyen vékony csíkot még nem láttam, de úgy látszik, korai volt a teszt. Csinálj pár nap múlva is, meglátod, erősödni fog!
Katicabogár5
2014-10-06 07:00:37
 
Biztos minden rendben van. Az enyém sem volt teljesen sötét olyan közepes pozitívnak mondanám. 4 napra rá csináltam digitális tesztet.
Nóri90
2014-10-06 05:22:27
 
Szilvita!
kicsit aggódok, mert csak a 17. dpo-n lett pozi a tesztem és az is olyan haloványka. másnap is csináltam és nem igazán látok különbséget:-(remélem minden rendben lesz és én is csatlakozhatok Hozzátok:-)
szilvita
2014-10-05 20:50:17
 
Köszönöm, lányok!
Én sem mondanám, hogy babonás vagyok, nem gondolom, hogy azon múlna bármi, hogfy veszek-e ruhát vagy sem. De még ezer dolgom van, ha most meglátok vmi kihagyhatatlan darabot, megveszem:-) de még célzottan nem állok neki vásárolni.

Nóri, igen, nekem volt nagyon halvány és hajszálvékony, úgy 3 napig, sőt volt olyan teszt, ami csak két óra múlva lett kétcsíkos. Miért, mi történt?:-)
Nóri90
2014-10-05 10:22:14
 
Szilvita!

Jól emlékszem, hogy Te írtad anno, hogy eleinte nagyon halvány volt a második csíkod a teszten(több napon keresztül)?ha rosszul emlékszem, akkor bocs.

köszi
Katicabogár5
2014-10-04 21:53:32
 
Sajnos velem is megtörtént a tragédia de nem hagyom hogy beárnyékolja a második babavárást. Persze nem azt mondom hogy nem aggódom de most próbálok pozitív lenni és az is vagyok. Sose felejtem el a kis Lilimet de most már rá koncentrálok hisz nem kéne éreznie az aggódásom. Most minden rendben lesz. :-)
Szesen
2014-10-04 10:19:05
 
Sziasztok!

Nem, nem kapkodom el. De ez a félelmemből adódik.
Nehezen megy a felejtés...
Még mindig remegve járok az Uh-ra. Annyira izgulok, hogy a férjem nélkül sztem oda se bírnék menni...
Csak sóvárogva figyelem a kismamikat, akik boldogan pocak simogatva várják, hogy az UH viszont lássák a kicsit...
Én meg görcsösen hajtogatom magamba, hogy minden rendben lesz, minden rendben lesz...

Aztán mikor közlik, hogy a kicsikém jól van egészséges szinte repülve jövök ki a 80 kg ellenére:)

Szóval nem azért van ez a nagy kivárás mert "lusta lennék"...hanem mert ennyire rettegek a múlt miatt.
Szilvia1980
2014-10-04 09:25:41
 
szilvita: De joo, gratula :)
En is az Oktobert es Novembert a maradek babacuccok beszerzesere forditom, mert a December eleg zsufolt az unnep miatt, a Januart meg pihenessel szeretnem tolteni!
Katicabogár5
2014-10-04 08:45:47
 
Szilvita de jó.

Én ilyen sokáig nem akarok várni a vásárlásra. Nem vagyok babonás meg nem ezen múlik semmi.
szilvita
2014-10-03 22:22:13
 
Sziasztok!
Kislányom lesz:-) Mindegy lett volna mondjuk, hogy fiú v. lány, csak már tudjam:-)

Szesen, nem kapkodod el:-) Én könnyen beszélek, mert a nagy dolgok megvannak a fiamról, a barátnőm meg két hónapja nyaggat, hogy hozza a kislány rucikat:-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!