Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
anonima666
2013-01-17 14:37:52
 
sziasztok!

Tudna valaki segíteni,hogy megértsem a görbémet. A hőt nem a menstruációtól mérem,végeztem ovu tesztet is,8-án lett pozitív az eredmény ami több napig tartott csak most már nem nézeem. A termékeny időszakban voltam együtt a párommal és valami mégsem jött ötssze. Llégyszi segítsetek.
Archangel85
2013-01-16 09:07:40
 
Úgy látom ez a hónap is veszni látszik. :((((
Anikoo
2013-01-13 15:59:45
 
Szia.
Új vagyok itt,a ciklusom közepén kezdtem el mérni és ábrázolni a hőmet.
Megmutatom nektek.
PCO-s vagyok,így ezzel magyarázható  a hosszú ciklusom,általában kéthavonta van menzim.

Dooa:
Van valamilyen hormonális betegséged?
Azért lehet ilyen hosszú.
Mindig ilyen hosszú szokott lenni?
Luteális szakasz 12-16nappal normális hosszúságú,így a 11 lehet hogy egy kicsit kevés. Ez a progeszteronhiányra utalhat.
Szoktál barnázást észrevenni menzi előtt vagy után?
Én azt tanácsolom hogy a hosszú ciklus miatt és a 11 napos luteális szakasz miatt keress fel egy endos orvost.
dooa1
2013-01-06 15:38:08
 
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni a görbém értelmezésében? Szerintetek ez normális, hogy ilyen hosszú, illetve a luteális fázisom csak 11 napos. Szerintetek?
Moncsi84
2013-01-05 08:22:54
 
Sziasztok hát sajnos ma reggel teszteltem s negativ lett már 5 napja késik fájdalomnak jele nincs hogy esetleg megjönne hát nem tudom...
Niebla
2012-12-30 12:23:16
 
Tudnátok segiteni??? Ez az első hónap, hogy mérem a hőm, az ovumat eddig 15 -ére tette, amikor is történt együttlét. Majd 24 -én belázasodtam, igy a görbémen számitott érték jelent meg. Gondolom a hőkülönbséget tekintve ovut észlelt a ciklusban és átkerült ide. Itt viszont nem történt együttlét... A kérdésem, a lázat figyelembe véve mennyire tekinthető pontosnak a görbe? Valóban ekkor lehetett az ovum??
Moncsi84
2012-12-30 09:28:42
 
Sziasztok Már egy napja késik ez nem jelent semmit de fájdalomnak jele sincs hát pár napot kihagytam nem volt netem de igy álok :)
Rius77
2012-12-28 15:14:08
 
Sziasztok lányok! 
De rég voltam erre, remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek. Gondolom vannak új babásaink is:) 
Én ebben a hónapban újra mérek, Clostyt szedtem, egyenlőre így állok: 

Tegnapelőtt délután olyan érzés volt a hasamban, mint amikor mensi van, tegnap meg vagy 2 órán keresztül szúrkált a jobb petefészkemnél, de ma is érzek néha valami tompa nyomást. Szedem a barátcserjét is, most már jó lenne, ha valami segítene.
Tücike
2012-12-27 20:23:17
 
alberta, szépen menetel  felfelé, szoritok én is neked!!!
alberta
2012-12-27 18:56:31
 
Tücike! Én szorítok, hátha segít! :)
Én is reménykedem még, bár én egy kicsit barnázok és görcsölök is, mondjuk azt már elég régóta. Nem jó ez a bizonytalanság, pláne úgy, hogy korábban nálam ilyen soha nem volt. Ilyen a görbém.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!