Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Tücike
2012-12-27 18:23:24
 
Szia alberta, köszönöm a biztatást, holnap tesztelek újra...ami biztatásra ad okot, hogy  ovu utáni héten esősebb alhasi fájdalom volt, és 27,28 napos mindig a ciklusom.
alberta
2012-12-27 18:15:19
 
Szia Tücike!

Szerintem teljesen jó a görbéd. :) Én olvastam már olyat is, hogy a peteérés után egy héttel, szóval kb. a mensi előtti fél időben a hőesés, ami nálad volt is, teljesen normális, aztán pedig magasan marad a hő, ami szintén megvan.
A tesztet nem tudom, de elképzelhető, hogy még nem mutatja ki, lehet, hogy érdemes másik fajtával is próbálkozni, vagy megvárni a nem várt napot és utána, akkor már ki kell, hogy mutassa! Kitartást! :)
alberta
2012-12-27 18:15:18
 
Szia Tücike!

Szerintem teljesen jó a görbéd. :) Én olvastam már olyat is, hogy a peteérés után egy héttel, szóval kb. a mensi előtti fél időben a hőesés, ami nálad volt is, teljesen normális, aztán pedig magasan marad a hő, ami szintén megvan.
A tesztet nem tudom, de elképzelhető, hogy még nem mutatja ki, lehet, hogy érdemes másik fajtával is próbálkozni, vagy megvárni a nem várt napot és utána, akkor már ki kell, hogy mutassa! Kitartást! :)
alberta
2012-12-27 18:15:17
 
Szia Tücike!

Szerintem teljesen jó a görbéd. :) Én olvastam már olyat is, hogy a peteérés után egy héttel, szóval kb. a mensi előtti fél időben a hőesés, ami nálad volt is, teljesen normális, aztán pedig magasan marad a hő, ami szintén megvan.
A tesztet nem tudom, de elképzelhető, hogy még nem mutatja ki, lehet, hogy érdemes másik fajtával is próbálkozni, vagy megvárni a nem várt napot és utána, akkor már ki kell, hogy mutassa! Kitartást! :)
Tücike
2012-12-27 17:56:16
 
Sziasztok, még nem jött meg de teszt negativ. szerintetek? lehet hogy korai volt még a teszt?
légyszi irjatok!!!!!  Ilyenkor már meg szokott jönni, és hőm is le szokott esni.
Niebla
2012-12-23 08:17:35
 
Lányok! Új vagyok itt, tudnátok valami véleményt mondani a görbémről? Először azt gondoltam az ovu után majd szépen emelkedik a hőm, de ez a fűrészfogas kinézet kicsit megzavart...
Huncus
2012-12-19 20:13:07
 
Szia Bodadia2!

Igyekszünk,16-án kétszer volt,ma meg dolgozik, remélem jó lesz ha holnaptól összebújúnk...bár még a hüvelyváladák nem olyan mint ovulációkor(bár alakúl),de ovu tesz még negítv! Bízom benne h jó lesz és elcsípjuk! (Nektek mikortól tojásos és hány napig?) Jó éjt!
kokosinko20
2012-12-19 16:07:29
 
bodadia2   ez a 3. hónap az éven, hogy ilyen hosszúak. Ma is fent maradt a hőm. Múlthéten émelyegtem minden étel után, gyakran görcsölt a hasam, mindjárt megjön érzésem volt. Ma délután megszédültem. Más semmi.
bodadia2
2012-12-19 14:12:53
 
Kokosinko: nekem kicsit fura a görbe. Mindig ilyen hosszúak a ciklusaid, esetleg rendszertelenek? Hogy érzed magad, vannak valamilyen baba-gyanús tüneteid?

Huncus: ez elég szépen leesett, szerintem kapcsoljatok rá otthon az embörrel :-)
Huncus
2012-12-19 11:21:25
 
Szisztok? Több szem többet lát és tud alapon, szerintetek jó lesz? Szedem a Mastodynon-t, meg E és C vitamint és Femibiont-t! Hátha! Köszönöm!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!