Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kokosinko20
2012-12-18 16:00:14
 
Sziasztok. Szerintetek milyen a görbe?
Shanee
2012-12-16 21:12:08
 
Moncsi84, szerintem volt pé-d :)
Moncsi84
2012-12-16 14:07:42
 
Szerintetek?
Shanee
2012-12-16 10:22:07
 
Sziasztok! Kíváncsi lennék a véleményetekre a görbémmel kapcsolatban. izgulok, mert már lassan 2 éve próbálkozunk a férjemmel, és már fiatalok se vagyunk, de még nem jött össze a baba. Jó lenne karácsonyra egy zebracsíkos teszt....

alberta
2012-12-16 10:04:16
 
Szia Juccc!

Amikor megláttam a görbéd, egyből arra gondoltam, hogy nagyon nem esik le az a hő, pedig már jó pár nap eltelt az ovulációd óta. :)  Remélem, a Jézuska meghozza Nektek a babát, szorítok! :)
Mi szeptemberben kezdtünk próbálkozni, de akkor még nem mélyedtem ennnyire bele a dologba. Nekem is ez az első hónapom itt az oldalon, remélem nálunk is meghozza a gyümölcsét, nálunk most indulnak a hajrá napok.
Juccc
2012-12-16 07:52:27
 
közben teszteltem egyet és ugyan halványabb,mint a kontrollcsík,de ott van remélem nem szórakozik a teszt. Annyira jó lenne 1 ilyen karácsonyi ajándék az egész családnak :)
bodadia2
2012-12-16 07:41:18
 
Szia Juccc! A grafikonodon szépen látszik a két hőmérsékletszint közötti különbség az ovu előtt és után. Ha a köv. mensidig magasan marad, vagy késne a mensid és továbbra is fent lesz a hőd - esetleg még feljebb megy -, akkor valószínűleg baba lesz a dologban! Üdv a csapatban és sok sikert kívánok!
Juccc
2012-12-16 07:35:03
 
Sziasztok! Mi a Férjemmel 1 éve próbálkozunk összehozni egy bébit,de ez az első hónap,hogy itt vezetem a hőmérsékletem.Szerintetek milyen a grafikonom?
Moncsi84
2012-12-12 11:23:32
 
Köszönöm segitséged remélem összejön majd nemsoka
erikava
2012-12-12 09:43:00
 
Moncsi! Nem csinálsz rosszil semmit, a ciklus alatt még többször változhat a termékeny időszak helye! Most azért tette át oda, mert ott volt egy nagy hőugrás, és utána fent maradt a hőd, ez ovulációt mutató érték. De ha utána újra csökken majd a hőmérsékleted, akkor újra át fogja tenni a várható termékeny időszakot máshova. Már lehet unalmassá válik lassan, de neked is csak azt tudom mondani, ha biztosra akarsz menni, végezz ovulációs tesztet, ami igazolja azt, amit utána a hő majd megerősít!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!