Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
volpe
2013-01-20 09:34:39
 
Kedves Anonima666

Ha vizsgálod a méhszájadat valamennyi váladékot kell, hogy észlelj! Nem törvényszerűen távozik az belőled, de vizsgálatkor kell, hogy maradjon valami ! Azt írdd be szerintem!. Valószínű, hogy az is elég, hogy ha leíros hol gelyezkedik el és hogy mennyire kemény. Végül is nem vagyunk nőgyógyások! Az meg, hogy melyik napokat vedd figyelembe, no ós ha teheted bújj össze rendszeresen pároddal, és akkor végül is majdnem mindegy, hogy mikor volt az ovud!
anonima666
2013-01-19 22:00:12
 
Köszi volpe :)
anonima666
2013-01-19 21:59:11
 
Tehát akkor ezt az utolsót ne vegyem figyelembe? Próbálok minél több adatot megadni,de pl azt hogy nyitott e a méhszájam nem tudom megállapítani,valamint a hüvelyváladék minősége is sokszor kétséges.
erikava
2013-01-19 20:23:45
 
Anonima! Egyetértek volpe hozzászólásával. Ha rögzítesz egyéb adatokat is, a legjobb lenne az ovulációs teszt eredménye, akkor vissza fogja tenni oda, ahol volt az ovulációd ténylegesen. Mert így valóban mintákat figyel a rendszer, és az alapján teszi át oda, ahol a legjobban hasonlít a mintád az ovulációra.
volpe
2013-01-19 20:06:24
 
Kedves Anonima66

Ilyen már nekem is volt és rákérdeztem a válasz az volt, hogy ovulációs mintázatokat keres a szoftware és ahol a legvalószínübb, oda helyezi át a napot. De szerintem ha Te ovu tesztel biztosan tudod, hogy mikor volt, az a mérvadó! El kell teljen néhány ciklus, hogy kiismerjen, mikor mi van veled, és akorre szerintem sokkal pontosabban előre tudja jelezni. Próbálj meg minél több adatot bevinni, méhszáj állapota stb, azzal is segíted a helyes előrejelzést!

Szép estét, és ne görcsölj rá, azzal csak rontasz a helyzeteden! Ha fejben eldöntöd, hogy babát akarsz, és mindketten vágytok rá biztosan össze fog jönni. Ha nem is egy hónap alatt, de összejön! Nézd a jó oldalát: élvezd ki a "gyakorlás" időszakát! Ha megszületik a kis poronty úgy sem lesz ilyenben részed egyhamar....
anonima666
2013-01-19 19:26:54
 
Na ilyenkor mi van? Ezt a termékeny időszakot ma adta ki a rendszer,holott 8-án ovuláltam.
Kittina
2013-01-19 11:18:01
 
Sziasztok!

Új vagyok én is, nem rég kezdtem el a grafikonba rögzíteni az adatokat.
Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat a fórum többi témakörében, nagyon nagy sikereket érnek el. :)
Nekem elég kusza a ciklusom sajnos, sosem tudom előre, hogy 19 vagy 21 napra fog megjönni a mensi. Ciklus vizsgálatra küldött az orvosom, miután felkerestem azzal a problémával, hogy régóta probálkozunk a párommal és semmi...
Az 3. napi vérvételi eredményeket már megkaptam. :( Nagyon kíváncsi leszek az orvos véleményére, reménykedem benne, hogy nincs nagy gond és helyreáll a hormonháztartásom.


Az adatok...

Teszto: 88.00
Progeszt.: 0.36*
Prolactin:20.42
FSH: 6.07
LH: 3.48
Estradiol: 55.0
FSH/LH hányados: 1.74

Ha valaki ki tud olvasni ebből valamit, a véleményét szívesen fogadom!

Köszönöm, kellemes hétvégét Nektek! :)



Shanee
2013-01-19 07:40:59
 
Sziasztok! 26-28 naposak a ciklusaim, de ma már a 32. napon tartok, a teszt viszont negatív. Már hármat is ellőttem, az egyiken mintha látszott volna egy halvány 2. csík, ha nagyon akartam. Az utolsót tegnap délután csináltam egy olyan teszttel, ami állítólag a menzesz előtti 4. naptól már kimutatja, ha van baba. Tök negatív lett. Csatolom a görbémet, valaki megszakértené nekem? Vagy legalább egy kis reményt csepegtetne? köszi :)
anonima666
2013-01-18 20:32:28
 
Kedves Volpe!

Köszönöm a bíztatást,remélem összejött a dolog,most ismét érzem a szúró fájdalmat hol az egyik hol a másik oldalon :) de ha most nem is jön össze,nem adom fel. Neked is sok sikert. :)
volpe
2013-01-18 14:04:23
 
Kedves Anonima666

Én sem régóta regisztráltam, viszont sokat utána olvastam dolgoknak. Szerintem semmit sem jelent, hogy egyszer leesett a hőd a term. időszak után. A lényeg, hogy menzi előtt ne essen le! Szurkolok! Sok sikert!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!