Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Trixi7
2013-01-22 02:01:48
 
Archangle85

Szamit valamit amikor a rendszer azt irja hogy:
a megadott adatok alapján esélyed a teherbeesésre: kiváló, vagy igazabol semmit?? Mast is mond a renszer egyebkent??

Szep napot :)
Trixi
Trixi7
2013-01-21 23:26:55
 
Hali csajok

Kittina, en csak annyit tudok mondani hogy nyugi, amig nem tudod mi van,nincs orvosi velemeny , ne idegeskedj feleslegesen.
Minden rendben lesz :)

Archangel85 : Kitartas :)

Szpe napot lanyok
Trixi7
Kittina
2013-01-21 14:47:04
 
Archangel85, 
Többnyire pozitívan állok mindenhez, hiszen az orvos véleményét még nem ismerem. Nagyon köszönöm a bíztatást. :) :) :)
Pár hónapja tervezzük a bébit. :) 


 
Archangel85
2013-01-21 14:30:54
 
Kittina, én akkor is azt mondompróbálj meg pozitívan hozzáállni. Annyi mindent lehet már tenni dolgokért, :) Mióta tervezitek a babát?
Kittina
2013-01-21 12:53:21
 
Archangel85,  
Nem rég regiztem az oldalra, ezért még az adatrögzítés is rövid ideje zajlik. 11.-én rögzítettem először az adatokat. Mindenre igyekszem odafigyelni. 
Csinálok LH tesztet, és minden alkalommal délután vagy este.
Nagyon kedves vagy, hogy szorítasz. Remélem én is, hogy nincs nagy gond.
Magas a teszto az már biztos... a vérkép alapján.

 
Archangel85
2013-01-21 12:42:18
 
Huh Kittina, remélem azért nincsen nagy baj. Mióta méred a hőt, és csinálsz lh tesztet? Délutániból csináltad? Csak mert sok minden közrejátszhat. Szorítok érted, hogy ne legyen semmi gond.!!
Kittina
2013-01-21 12:25:42
 
Kedves Archangel85!

Köszönöm, hogy rápillantottál. Nekem is ez tűnt fel legelőször, hogy mindenkinek leesik, mikor ovu van. :(
Feb. 7.-én megyek ismét dokihoz, kíváncsi vagyok Ő mit szól majd ehhez...
Voltam ciklusvizsgálaton is... ott sem kaptam jó eredményeket.
 
Archangel85
2013-01-21 12:10:55
 
Kedves Kittina, ez elég érdekes, mert ált. lefeleé megy a hő ovukor, nem pedig felfelé. :) Jó lett volna látni, a többi napot is, így én többet most nem tudok mondani. :)
Kittina
2013-01-21 11:21:01
 
Azt elfelejtettem megírni, hogy azon a napon, ahol nagyon felment a hőm, pozitív volt az LH teszt.
Majd a többi ciklusnál már biztosan be tudja állítani a megfelelő helyre...
Kittina
2013-01-21 11:19:24
 
Sziasztok! :)
Még teljesen új vagyok, nekem is ez az első grafikonom. 
Valaki rálesne? :)

Szép napot Nektek!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!