Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-01-25 11:27:48
 
Kedves erikava!

Köszi... :)
erikava
2013-01-25 11:16:20
 
MOha! Igaza van Archangel-nek, egyben lesz az igaz, de egyébként ne aggódj, nem mindenkinek ugrik a hő, van akinek, pl. én is., szépen lassan "mászik" felfelé. :)
Moha13
2013-01-25 10:23:40
 
Kedves Archangel85!

Köszönöm a válaszod, megnyugtató. :)
Tudom, hogy egyben jobb lenne, de csak most kezdtem el hőérőzni, a februári már egészben lesz. Igazából azért kezdtem el, mert márciusban szeretnénk összehozni egy babát, és gondoltam, megnézem, van-e ovulációm, és úgy egyáltalán rendben van-e ez nálam.
Még egyszer köszi! :)

Üdv, Moha
Archangel85
2013-01-25 10:11:24
 
Kedves Moha!

Szerintem nincs ezzel semmi gond, bár az igaz, hogy egyben kell látni majd az egészet, és úgy kértékelni.
Moha13
2013-01-25 09:49:12
 
Sziasztok!

Ránézne valaki a görbémre? Megnéztem már több görbét és az esetek többségében a hő leesése után hirtelen emelkedés látható, ezzel szemben nálam ilyen lépcsőzetes...ez most nornális?
volpe
2013-01-25 07:15:31
 
Nem én mondom egy meddőség kezelő doktornő válaszai között találtam a neten, sajnos már nem emlékszem hol...
Archangel85
2013-01-24 19:09:20
 
Hát azért szerintem ez nem teljesen igaz. Mármint hogy csak akkor mensturál egy nő ha van peteérése.....
volpe
2013-01-24 18:04:35
 
Kedves Anonima 666

Kevés adatból korai még véleményt mondani. Várd meg hogyan alakul a többi értéked!
Sok minden befolyásolhatja a hódet, kevesebbet, vagy nyugtalanabbul aludtál, hidegebb környezetben, mint előző nap, nem ugyan abban az időben, vgy egész egyszerűen nem jól mérted. Ne érts félre nem feltételezem, hogy nem tudsz hőt mérni, de nálam is elő fordult már, hogy két egymás utáni mérés némi eltérést mutatott! Lehet persze, hgy Pé-d volt de azért ez nem valószínű. Annyit megtanultam az oldaltól, hogy görbét egyben értékelünk és nem szét darabolva. Persze egy idő után az ember reménykedni kezd, amikor emelkedik, de én eldöntöttem, hogy csak ciklus kimaradás esetén tesztelek, így talán kevesebb lesz a csalódás. Amúgy az, hogy a ciklusod eltér az átlagostól nem jelent semmit. Ha minden hónapban rendszeresen menstrulksz, akkor az jót jelent. A nő csak akkor menstruál, ha van pete érése. És ugyebár egy baby- hez elsősorban az kell..
SZép estét
Moha13
2013-01-24 12:33:07
 
Üdv!

Nemrég regisztráltam és lenne egy olyan kérdésem, hogy a görbénél csak azokat a hőket lehet beírni, amik meg vannak adva? Mert pl. nincs olyan, hogy 36,38, 36,39, csak 36,35 vagy pedig 36, 4. Fölfelé kerekítek, ez ok, de akkor is...vagy ezek annyira pici értékkülönbségek, hogy nincs értelme joban szétszedni?
VAgy be lehet valahogyan írni olyan hőt is, ami nincs felajánlva, csak még nem jöttem rá hogyan?
Köszi!
dejuca
2013-01-24 06:53:10
 
Sziasztok Csajok!Itt a legujabb görbém és igazából kezd kicsit elegem lenni hogy össze vissza ugrál a höm.Néha mennyire letud lombozodni az ember.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!