Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-01-28 18:43:46
 

valaki1985
2013-01-28 18:30:27
 

Szia! 

Hát igen, ez elég nagy eltérés...furcsa. Elvileg ezek a programok egyformán az ovulációra jellemző változást keresik a hőgörbében, nem értem, hogyan lehet ekkora az eredményeik között.
Az viszont érdekes, hogy - mint írtad lejjebb - a lányod is így mensi után fogant. Minden hónapban mensi utánra teszi az ovudat? Vagy csak most kezdted vezetni?
Annyi mindenféle görbe van itt, hogy tényleg, az a legtutibb, ha az ember folyamatosan kétnaponta rajta van a dolgon...:D
valaki1985
2013-01-28 18:30:27
 
Szia Moha! 

Nekem a ciklus.hu és több oldal is 20-21-re teszi a pé-m ez az oldal pedig 9ére! Én se értem! Nekem nagy az eltérés.

Az hogy neked egy nap, az szerintem nem olyan nagy gond!
Moha13
2013-01-28 15:32:16
 
Sziasztok!

Végre bejelölte a rendszer, hogy volt ovulációm. MOst csak azt nem értem, hogy a pl. a ciklus.hu ugyanennél a grafikonnál miért egy nappal korábbra tette az ovut? Most akkor akkor van, amikor éppen lent van az emelkedés előtt, vagy amikor emelkedni kezd?
Timasu
2013-01-27 16:01:47
 
Sziasztok.
én több mint 2 éve próbálkozok babával,de még sajna nem jött össze :(
nagyon bizok benne,hogy most sikerül :)
minden nap nézem a hőmérségletem,amit előtte nem néztem!A szerencsére biztam!
de nem jött! Amikor elmentem az orvosomhoz,és mondtam hogy mióta próbálkozunk,ő azt mondta,hogy a párom menjen el spermium vizsgálatra,és utána kezdjük el az inszeminációt!Ez így is történt a spermium vizsgálat megtörtént,de még nem kezdtük el az inszeminációt!(nekem egy kicsit nehezebb,mivel külföldön élek,és itt sokat kell várni minden vizsgálatra)
De hamarosan elkezdődik :)
igaz nagyon bízok még most is abban hogy természetes modon sikerül!
a görbém az ovulációt a menses utáni időre tette,(én ezt nem gondoltam volna)DE lehet hogy most sikerül:)
Mit szóltok a grafikonomhoz????
lehet bízakodni????
Ilona092
2013-01-27 08:45:27
 
En meg itt, de sajna ez kisertetiesen hasonlit a ket honappal ezelöttire :(
Archangel85
2013-01-27 07:46:24
 
Itt tartok ma :)
valaki1985
2013-01-25 13:21:02
 
Sziasztok! 

Tavaly május óta próbálkozunk a kis tesóval! Júniusban sikerült is, de sajnos júliusban elment a baba! Azóta semmi! Most kezdtem mérni, viszont elég furi a görbém! Máshol a pé-met 20-ára teszi az oldal!

Szerintetek? Lányom is menszi utáni pár napban sikerült!
levendula
2013-01-25 12:41:42
 
Sziasztok! Én új vagyok itt és szeretnék csatlakozni a babára várók sorai közé. Magunkról annyit, hogy kb. 1,5 éve nem védekezünk a párommal, de pé körül nem volt éleslövészet eddig. Ezt az évet szeretnénk a baby projectre szánni, remélem össze is fog jönni. Tavaly év elején találtak nálam egy jobb oldali petefészek cisztát, amit a vizsgálatok szerint sárgatest elégtelenség okozott. Duphastont szedtem rá, amitől kisebb lett, de nem múlt el. Aztán elkezdtem komolyabban sportolni és többet mozogni és magától eltűnt. Most itt az idő, izgatottan vágok bele a hőmérőzésbe és a ciklusom megismerésének, hogy minél hamarabb kisbabánk legyen. Januárban voltam nődokinál is, minden rendben volt, a jobb oldali petefészekben több, apró, 2-3 mm-es tüszőt is láttak. Próbáltuk belőni, kb. mikor érhetnek meg, de valamit nem jól csináltunk, mert ma megjött :-( Szóval kezdem a hőmérőzést, aztán ha lesz értékelhető adatom, szakértő szemeitek elé tárom. Amúgy a ciklusom normális, viszonylag pontos, Premens tablettát szedek december közepe óta + femibiont nődoki javaslatára jan. óta. Addig is mindenkinek minden jót!
Archangel85
2013-01-25 12:29:49
 
Sziasztok! Én ma így állok! Viszont ma elkezdett fájni a bal oldalon a petefészkem körül. Belenyílal, mjd abbahagyja. Az oldalamba is szúr, néha az egész derekamba. Remélem nincs bajom, de nagyon aggódom. Már volt egy petefészek gyulladásom, de az nem ilyen volt úgy emlékszem. Felfázni meg megintcsak nem, mert nem kell többet pisilnemse...
Nem tudom. Volt valaki már hasonló cipőben?
Kittina
2013-01-25 11:43:35
 
Szia Trixi7!

Nem voltam még orvosnál, február 7.-re kaptam időpontot. Majd akkor leszek kicsit okosabb... :)

Ma, hogy vagytok? :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!