Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-02 17:37:26
 
Nyuszifül

A férjed vitaminokkal foglalkozik?
Egyébként én nem értek azzal egyet, hogy vitaminból sohasem elég...van egy pár, ami simán túladagolható, főleg a zsírban oldódóak.
Nyuszifül
2013-04-02 17:33:41
 
Moha! Ez jó a bélrendszeremre is.. Megnézem, hogy a férjemnél lehet-e ilyet kapni.. szerintem ha vitaminokat viszünk be a szervezetünkbe, mindenből amennyit lehet, az csak jó..
Moha13
2013-04-02 17:23:05
 
Nyuszifül

Én egyszer valahol olvastam, hogy valaki nagyon hosszú ideje próbált babát összehozni sikertelenül, majd egy kivizsgáláson megnézték a d-vitamin szintjét és közölték, hogy a "béka segge" alatt van és ez is állhat a babátlanság hátterében...
Majd megkeresem hol olvastam.
Én pont most találtam egy nagyon jó d3 vitamin cseppet, magyar gyártó, teljesen természetes, és bőrről is felszívódik. Állítólag jobb, mint a kapszulásak és egyebek.
http://bionom.hu/biobolt/etrend-taplalek-kiegeszitok/novenyi-kivonatok/d3-vitamin-cseppek-synregytech.html

Nyuszifül
2013-04-02 17:09:42
 
Mennyi kérdés hegyén hátán!
Mire ja a D-vitamin? És a Gyuri bácsi teája mit segít? Az egy kúra? hogy működik?
Katjessz
2013-04-02 16:45:05
 
Napsugár, hogy érted, hogy a closty tönkretett? Én 2 hónapig szedtem, most van szünetem. Vannak negatív tapasztalataid vele kapcsolatban?
fogtunder76
2013-04-02 16:44:32
 
Lányok, már én is akartam mondani hogy D3 vitamint szedjétek :) Én is szedem, igazából mindenre jó :) Múltkor egy orvosi szaklapban olvastam hogy a magzatnak is iszonyat nagy szüksége van rá ! Ilyen napsütés mentes hónapokban pedig nekünk is nélkülözhetetlen.
Moha13, én Gyuri bácsi teáit iszom a párommal. Nem tudom Ő hogy fogja bírni a második 6 hetet :D de talán arra már nem is lesz szükség ;-)
Moha13
2013-04-02 16:44:05
 
napsugar24

Milyen d-vitamint szedsz majd? És miért döntöttél úgy, hogy szedni dogod? Én is erősen gondolkodom rajta. Állítólag mindannyian d-vitaminhiányban szenvedünk, csak nincs látható jele...és ez a hiány okozhat nagyon sok mindent...ezeket olvastam.
napsugar24
2013-04-02 16:29:49
 
Sziasztok! csatlakozom az áprilisiakhoz-megjött -habár egy új hónap. új esély. Úgy döntöttem, hogy a clostyt ebben a hónapban már nem szedem-félek, hogy "tönkretett." barátcserje kapszulát fogok szedni, e és d vitamint.
Katjessz
2013-04-02 15:44:07
 
Lányok, tudom, hogy könnyű mondani, de nem csak nektek mondom, hanem magamnak is, nem szabad stresszelni a babadolgon. Én múlt hónapban nagyon izgultam, mert hő és ovuteszt alapján jókor voltunk együtt, így az utolsó két hétben minden nap csak ezen járt az eszem, stresszeltem, hogy mikor lesz már a teszt pozitív, és szerintem ennek köszönhetően késett a mensim, még a 18. dpo-n is fent volt a hőm, sőt utána is, de a tesztek negatívak lettek. Ezután elhatároztam, hogy megpróbálok nem rákattanni a témára - meglátjuk mi lesz belőle. Lazuljatok el ti is egy kicsit :)
Mostani görbém ilyen:
Nyuszifül
2013-04-02 15:04:03
 
Mirmite! Sok sikert neked is! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!