Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
fogtunder76
2013-04-02 21:43:22
 
Emerlány :) Amíg nem jön meg és a hőd nem esik le, addig van remény :)Ha reggel tesztelsz majd oszd meg gyorsan velünk is :) Én kíváncsi vagyok...és drukkolok :)
maximail
2013-04-02 21:33:14
 
Emerlány! Azért ez még lehet baba! ;-)
emerlány
2013-04-02 21:30:30
 
Sziasztok lányok!
Ma dolgoztam egész nap nem tudtalak olvasni Titeket - hát jól belehúztatok :-)
Moha - nem mondod, hogy augusztus 11-én volt az esküvőtök? - A miénk is :-)
Én még mindig nem kezdtem tiszta lappal: 4 napja késik, 3 napja pecsételek, a hőm fent van - ha reggelig nem változik a helyzet, tesztelek egyet, bár ez a vérezgetés nem túl biztató...
Moha13
2013-04-02 19:58:25
 
"A C vitamin - vita a "kedvencem" :) Tudjuk h Szentgyörgyi azzal gyógyította ki magát a tüdőgyulladásából,"

Igen, és később ő is azt nyilatkozta, hogy az aszkorbinsav nem a c-vitamin, ugyanis ahhoz, hogy c-vitamin legyen, szükséges hozzá a P-vitamin nevű vegyület, ami a zöldségekben, gyümölcsökben természetes formában mindig ott van a c-vitaminban, míg a kivont aszkorbinsav ezzel nem egyenlő...
Moha13
2013-04-02 19:55:06
 
Utánanéztem...
ezt találtam:
http://jegeskave.hu/cikkek/2011/07/30/d-vitamin-es-meddoseg
fogtunder76
2013-04-02 19:37:08
 
A babaváró teáról itt olvashattok :
http://gyorgytea.hu/gyorgyteak/babavaro-tearendszer

A D vitaminról pedig egy cikk:
http://antalvali.com/hirek/tizszeresere-emelik-a-d-vitamin-ajanlast-a-magyar-orvosok.html

Persze ez nem propaganda, csak ismeret bővítés :) Az én ciklusomba nem zavart be a D vitamin:)
Adry03
2013-04-02 18:54:56
 
Sziasztok !

A D-vitaminnal azért csak óvatosan, mert én is sok jót hallottam róla és persze miért pont ezt ne próbáljam ki a cél érdekében. Fel is írta a doki (jelzem ehhez elég a háziorvos is), de szigorúan másnapontai adagolást írt. Be is tartottam az adagolást becsülettel. Még az 1. ciklusnál nem is volt gond, de a 2.-nál úgy bekevert, hogy 18 napra jött meg. Na, akkor abba is hagytam.
fogtunder76
2013-04-02 18:50:06
 
látom előkerült a Vitamin-vita :) Hát bevallom én utánajártam rendesen és szerintem nincs olyan vitamin ami árthat :) Nem mondom hogy mindenből óriási mennyiséget kellene szedni, de sokkal nagyobb problémát okoz a vitaminok hiánya vagy az ha kevés van a szervezetünkben.
Zsírban oldódó vitaminok túladagolásáról sem igen lehet hallani, viszont a hiányukban csúnya dolgok (akár meddőség) is kialakulhat.
A C vitamin - vita a "kedvencem" :) Tudjuk h Szentgyörgyi azzal gyógyította ki magát a tüdőgyulladásából, hogy Rákosokat gyógyítanak vele....stb. Én és a kis családom náthásodás gyanújakor egyből 4-6 000 mg-okat eszünk, és betegek évek óta nem voltunk. Egyéb nagy dózisú multivitaminokat is szedek.
Persze ez csak az én véleményem...és kicsi életünk példája :) Mindenki úgy dönt ahogy szeretne :)
Tundie
2013-04-02 18:28:36
 
Lányok, ovulációkor lehet-e hányingerem? (ma egész nap szédelegtem, most meg kifejezett hányingerem van) Clostilbegytet szedtem 8 nappal ezelőtt, és a múlt hónapban is.) Ha nem tudnám, hogy menstruáltam (ma vagyok a ciklus 15. napján) azt hinném terhes vagyok.
Nyuszifül
2013-04-02 17:41:05
 
Moha! A C-vitaminból nem szabad sokat szedni, meg van egy pár vitamin.. de az adagolása fel van tüntetve minden vitaminra is, hogy napi mennyit lehet a szervezetbe bevinni. az szerintem jó.. A párom az Egészségpluszba dolgozik. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!