Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nyuszifül
2013-04-03 12:16:02
 
Moha szerintem eddig 28 naposak voltak.. Többnyire..
Sokszor én sem értem a programot :))

MRitu ! a Méhpempő az nagyon jó, meg tegnap vettem én is folsavat. A dokim nekem is ajánlotta, de még sok vitamint szedek mellé.. Azt mondta, a vitaminokkal elrontani nem fogjuk :))
MRitu
2013-04-03 12:15:01
 
Moha13 kösziköszi, megnézem..
Moha13
2013-04-03 12:13:11
 
MRitu

Én itt olvastam: http://www.henita.sokoldal.hu/?oldal=RZcPGErAk

"Málnalevél-tea

A málnalevél teát csak a terhesség utolsó haónapjában szabad inni, mert ez segít a méh tágulásában. A babának akkor nem árt, de aki szeretne teherbe esni, az ne tágítsa a méhét..."

A halolaj SinergyTech márkájú és tisztított. Azért választottam őt, mert kicsit tartok a halkészítményektől a nehézfémszennyezés miatt. Egyébként megenném bármelyiket, de ha babáról van szó, akkor fontos volt, hogy ne legyen még véletlenül sem valami nem odaillő benne. Az összetétel is nagyon fontos, hogy a zsírsavak milyen arányban vannak egy halolajkészítményben, és a barátnőm férje, aki benne van ezekben a táplálkozásos-vitaminos dolgokban, azt mondta, hogy ez a legjobb azok közül, amiket elküldtem elemzésre, mert "jó sűrű"...ez nem tudom, mit jelent, de elég volt, hogy azt mondta, az a legjobb. :D Mellesleg olcsóbb is volt, mint a többi, amit kinéztem. :)
Én innen rendeltem http://www.biobolt.e-tar.hu/biobolt/details/792/121/%C3%89trendkieg%C3%A9sz%C3%ADt%C5%91k/omega---3-k%C3%A9sz%C3%ADtm%C3%A9nyek/tiszt%C3%8Dtott-halolaj-250-ml
Ez az E-vitaminos, de van ugyanennek a gyártónak lazacolaja is, ami meg Q10-zel van dúsítva.

A gyártóról itt találsz infót: http://synergytechkft.wix.com/synergytech



MRitu
2013-04-03 12:04:06
 
Na faja, akkor nem iszom málnalevelet..szülés előtt tudtam, tesóm is itta..
A halolajból melyik fajtát vetted? Megírod a nevét?
Most a méhpempőt akarom még beszerezni, csak nem jutok biobolt közelébe..
Moha13
2013-04-03 11:58:39
 
Nyuszifül

Eddig hány naposak voltak a luteális fázisaid?

Egyébként én sosem értem ezt a programot, mert az előző ciklusomban is egy nappal korábbra tette az ovut, mint a másik 3 görbevezető...
Nyuszifül
2013-04-03 11:56:17
 
Moha! Akkor miért rakja ki a gép, hogy akkor kéne megjönnie? hmm.. kíváncsi leszek mi lesz.. De tegnap a doki azt mondta jók a görbéim, látja az ovut is, és a pecsételések azok előfordulásnak..
Moha13
2013-04-03 11:54:44
 
Nyuszifül

Most jut eszembe...hát ez akár még beágyazódásos vérezgetés is lehetett...ha csak így elmúlt. A beágyazódás elvileg a 7-10. nap között van, szóval lehetett akár...:)
Moha13
2013-04-03 11:53:17
 
Nyuszifül

SAkartam is írni reggel, amikor néztem a görbédet, hogy szerintem még nem vagy a nemvárt napján...úgy emlékszem, a 9. dpo-n vagy? Az még elég kevés luteális fázisnak...
Moha13
2013-04-03 11:50:52
 
A zöldségleveket spárban veszem, bio sárgarépalé meg bio céklalé...spár sajátmárkás, naturpur termékcsalád. :)
A halolajat azért szedem, mert nekem elég szar az érrendszerem, meg a szívem sem túl szuper, ezért jól jön az omega3, de olyan halolajat vettem, amiben van E-vitamin komplex is, az pedig nagyon jól hat a termékenységre. :)
Nyuszifül
2013-04-03 11:48:59
 
Sziasztok Lányok!
Megint megy a sok vitamin, és javaslatok! Szerintem a legnagyobb gyógyszer, ha nem görcsölünk a babáért, csak mindent természetesen és várni :)) Remélem, hogy mindenkinek minél hamarabb megadatik a féltve őrzött baba álmok :))

Én most azt nem értem, hogy elméletileg ma kellett volna hogy megjöjjön, és a pecsételés vérzésem is abba maradt.. lehet a vitaminoktól mos csúszik kicsit?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!