Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
MRitu
2013-04-03 13:52:20
 
fogtunder76

Hát, dolgozni azt nekem is kellene:)) Tényleg beindult ez a fórum mostanában,de ennek én csak örülök, mert annyi hasznosat hallok.
A Gyuri bácsis teákból azért maradtam ennél,mert az endo szerű cisztafélémre ezt ittam, elmúlt, és mivel palástfüvet meg cickafarkat tartalmaz, gondoltam ártani nem árthat.
Amúgy igen, kellene a méregtelenedéssel kezdeni, ha még aktuális, az esküvő után belevágok én is
fogtunder76
2013-04-03 13:30:44
 
Húúúú...4 oldal kommentet írtatok csak ma :) ..szinte bánom hogy dolgoznom kell.
MRitu! A Gyuri bácsi teáit nagyon javasolják, de ha jól tudom az több lépcsős programban van.Az első 6 hétben van a méregtelenítés csalán és diólevél teákkal. De ha jól olvastam Te most nem akarsz méregteleníteni.
Emellett nem ajánlott semmilyen más tea, úgyhogy én most erre gyúrok :) ...aztán ha még szelektálódok a köv. hónapban is akkor jön a folytatás.
Moha. Semmi baj a vicces hangulatod miatt :) Amúgy van abban valami amit írtál...belőlünk él a gyógynövény piac :D
Nyuszifül
2013-04-03 12:32:04
 
Moha! nincs még előző görbém, ez az első.. de majd ebbe a hónapban kiderül :)) Még sosem vezettem, meg nem nagyon érdekelt.. Míg meg nem találtam ezt az oldalt :))
Nyuszifül
2013-04-03 12:29:25
 
Amilyen vitaminokat szedek: Omega 3 ; B1; B2; B6; B12; C-vitamin; Cink; D- vitamin; E- vitamin; Folsav; Jód; Magnézium ; Kálcium; Réz; Szelén; Vas ...
Most a Teákat akarom megpróbálni amiket írtatok, de még nem jutottam el drogériába, majd szerintem hétvégén..
Moha13
2013-04-03 12:28:42
 
Úgy számoltam, hogy 14. napon volt az ovum, mert a többi oda rakta és teszt szerint is akkor kellett lennie. :)
Moha13
2013-04-03 12:27:42
 
Nekem pl. itt 13 lett
Moha13
2013-04-03 12:27:17
 
Nyuszifül

Hát...számold meg...az előző görbéiden. :)
Nyuszifül
2013-04-03 12:21:28
 
Moha az fogalmam sincs.. :D
Moha13
2013-04-03 12:19:35
 
Nyuszifül

A luteális az ovutól a mensiig tartó. Az hány napos szokott lenni?
Moha13
2013-04-03 12:19:02
 
Nyuszifül

És miket szedsz egészen pontosan?
Szed valaki szerves cinket? Állítólag az is fontos...


:D:D:D:D:D...olyan vicces ez...hogy lehet, hogy csak a természetes szelekció ideiglenes "áldozatai" vagyunk, tehát csak meg kéne várni azt a hónapot, amikor összejön, de azért mi felfaljuk a vitaminboltok teljes kínálatát, biztos ami biztos alapon...:D:D:D

Na, jó, bocs...csak hirtelen ilyen furi hangulatom lett...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!