Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-03 16:07:48
 
Nyuszifül

Ez tényleg sokkal olcsóbb, mint a boltiak...de milyen érzékenységű?
Azért a vaterás még mindig olcsóbb, bár a minőségekkel kapcsolatban nincs semmi infóm...szóval előfordulhat, hogy az a drága, ami olcsó...:)
fogtunder76
2013-04-03 15:50:10
 
emerlány
Nem is az a lényeg hogy mikorra nem várod hanem hogy mikor van ovulációd. Nagyon jó, olcsó teszteket lehet beszerezni a vaterán. Nemrég valaki bemásolta az oldalt. Ha változó a ciklusod hossza, akkor az lehet a legbiztosabb módszer.
emerlány
2013-04-03 15:41:46
 
Hát lányok, akkor összeszedem magam: vettem cickafark teát + elkezdtem szedni az Elevitet (barátnőm első sikertelen ciklusa után kezdte el, a másodikra összejött neki - szó val most ez lesz a "csodaszerem" - aztán ki tudja)
Amit viszont nem értek: eddig mindig 23 napos ciklusaim voltak, most ugye az előző 28 napos, így erre a mostanira 26 napot számol a rendszer... Nekem meg fogalmam sincs hogy most akkor mikorra nem várom....
Nyuszifül
2013-04-03 15:14:28
 
Ha szeretnétek terhességi tesztet, ez nagyon jó.. Orvosok is ezt használják, és ez hamar kimutatja ha terhes vagy! A párom dolgozik ezen a helyen, eddig még mindenkinek be vált.. És nagyon olcsó :)
http://wellmed.hu/spd/OM018/Terhessegi_teszt_csik_Laboquick_1db#page_artdet_tabs
fogtunder76
2013-04-03 14:52:09
 
Várakozni mindig nehéz :) ...főként h mindenkitől halljuk "ne görcsölj rá" ... De most legalább azzal is jobban telik az idő hogy itt vagyunk egymásnak, okosodunk, új ötleteket hallunk és tudjuk nem vagyunk egyedül :)
Az ideje pedig eljön!!!! :) Lehet hogy ez csak önvigasztalás, de sztem semmi sincs ok nélkül. A mi várakozásunknak is oka van :)
napsugar24
2013-04-03 14:40:36
 
Igen-én is az elsőre-de szerintem minél jobban várja az ember, annál nehezebben jön :-(
MRitu
2013-04-03 14:35:13
 
fogtunder76
Én igen, és nagyon itt volna már az ideje..-:)
fogtunder76
2013-04-03 14:32:25
 
tényleg lányok! Mindenki az első babájára készül? :) (rajtam kívül)
fogtunder76
2013-04-03 14:31:38
 
Napsugár :)
A fagyöngy tinktúra is a Gyuri bácsi babaváró tearendszerének a rész. Méregtelenítés után kell azt szedni reggel este 1-1 mokkáskanálnyit.
ÉN a gyógyteák és vitaminok híve vagyok. És azt gondolom egyszerre egy féle módszerbe kell belemélyülni. Az össze vissza kapkodás nem biztos h eredményre vezet.
...szóval én kb 5 hét múlva tudom megmondani h iható-e az a fagyöngy :) ...bár én bármit megeszekiszok ami eredményre vezethet :D
napsugar24
2013-04-03 14:19:40
 
Sziasztok! Termeltetek ma is:-)(munka után elég végigolvasnom-de szeretem nagyon)
Én is mint írtam barátcserjét szedtem, 3 e-vitamint, ó+ 2 hónap closty. De mivel az első clostys hónapom semmit nem javított a progeszteron szintemen én akkor mentem be a gyógynövény boltba. Elmondtam a problémámat és ott ajánlották a barátcserjét, a cickafark, palástfű , kínai angyalgyökért-de bevallom őszintén egyszer kipróbáltam, de nem sikerült meginnom. Így a teákat kihagytam. És a mostani véreredményemnél a progi szintem nagyon szépen nőtt. Csökkent a menstruáció előtti fájdalom: mell, has. Ezért én maradok ennél a módszernél-még valami fagyöngy cseppet szeretnék kipróbálni. Használja esetleg valaki?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!