Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-09 07:58:59
 
maximail

Igen, én is vezetem mág 3 helyen, ebből a tcoyf.com a kedvencem. A ciklus.hu nekem nagyon pontatlannak tűnik, nem veszi abszolút figyelembe az ovuteszt eredményeket, sőt, szerintem a nyálkát sem. Szerintem kizárólag a hőmérsékleti adatok alapján jelez.
A fertility.com is nagyon tetszik, mert ott minden figyelembe vesz, amit csak beírok. Most újra regisztráltam, mert reg. után kb 3 hétig ingyen van a V.I.P csomag, ahol minden szépen mutat, kielemez. Remélem, többször már nem kell regisztrálnom, sikeres lesz ez a hónap. :)
maximail
2013-04-09 07:46:46
 
Moha!

Az a két tizedes ugrás szerintem nem olyan nagy ám, csak mivel nagyon részletes skálát mutat a grafikon, nagynak tűnik. De szerintem ahogy múlnak a napok, és rájön, hogy fogsz három tizedes értékeket megadni, illetve lesz nagyobb ugrás, akkor már szemléletesebb lesz. Én ezért vezetem a ciklus.hu-n is, mert ott nincs ilyen részletes skála, és így "letisztultabb" a görbe.
Moha13
2013-04-09 07:20:40
 
maximail

Szerintem teljesen jó az egyenes görbe is...:D
Az a lényeg, hogy majd legen ovu és emelkedés. :)

Az én görbém is valahogy olyan más, mint az előző 3. Most ilyen:
maximail
2013-04-09 06:57:01
 
Csajok! a görbém nem is görbe... Reggel a meleg víz alá tartottam a hőmérőt, nem romlott-e el (gondoltam esetleg odaütöttem valahova), de nem. Ez ilyen....
maximail
2013-04-09 06:56:06
 
MRitu! Drukkolok! :-)
Mirmite
2013-04-08 20:29:38
 
Szorítok a két csíkért:):)
MRitu
2013-04-08 20:15:57
 
Mi is így voltunk vele, az számít, hogy ez a mi napunk..a legszebb megkoronázása egy két csíkos teszt lenne:)
Mirmite
2013-04-08 20:14:33
 
MRitu
Nálunk is volt felháborodás de ez a Mi napunk volt!
Férjem szülei és az Én szüleim is a hátunk mögött meghívták
a közeli rokonokat hátha akkor elmegyünk de így viszont
két helyen volt buli Mi pedig nem választottunk hogy hova
menjünk:)Senkit nem akartunk megbántani:)
Ez a Ti napotok lesz,élvezzétek ki úgy ahogy Ti elképzeltétek!
MRitu
2013-04-08 20:02:02
 
Nálunk mindenki kiakadt, hogy nem csinálunk oltári nagy banzájt..de örömmel látom, hogy ezzel nem vagyunk egyedül, más is gondolkodott hsonlóan..
megjegyzem, kicsibe is elég költséges..mi ráadásul házfelújítunk, úgyhogy miden forint számít..
Most fájdogál kicsit a pocim, remélem nem jön meg..nem úgy fáj, inkább oldalt szúrkálgat..mellfezülés már múlt héten is megvolt..nagyon drukkoljatok nekem lányok..!!
MRitu
2013-04-08 19:57:58
 
Mirmite köszönöm, aranyos vagy..:)
Nekünk is csak esküő, szűk családdal..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!