Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ritus1979
2013-04-11 17:40:25
 
Sziasztok!

Nekem sajnos január 16-án abortuszom volt elhalt terhesség miatt(kb. 9 hetes lehettem). Azóta nem volt mensesem, csak gyógyszer (sárgatest hormon) által előidézett. Nagyon szeretnék már kisbabát. Szerintetek a görbém mit mutat vajon? Már annyira szeretnék tesztelni, csak szerintem még korai. Ráadásul azon is aggódok, nehogy az előző kudarc megismétlődjön.
kata1127
2013-04-11 15:50:01
 
Sziasztok! Szerintetek ezen görbe miért alakult így? Rögtön menstruáció után termékeny időszak?
MRitu
2013-04-11 15:10:53
 
Katkamanó, én is hasonlókat néztem, meg mi úgy szoktuk, ahol ott vagyunk bemegyünk a Tourinformba és adnak sok jó tippet, ráadásul semmibe se kerül :))
Majd várom a jó tippeket ha találtok jó helyeket :D
KatkaManó
2013-04-11 14:43:04
 
MRitu,
de tervezünk bár még én se jártam Sopronba :)
Nagyon szeretném megnézni a Fertő tavat, állítólag ott lehet jókat biciklizni meg szerveznek kenutúrákat is :)
Meg átmegyünk Kőszegre mindenképpen.
MRitu
2013-04-11 12:29:39
 
fogtündér
Köszi, igyekszem..ha szomorkodunk, szomorúságot vonzunk be..:)
Már túl vagyok rajta, nincs bennem emiatt szerencsére félsz..valószínűleg amiatt is, hogy tudom, most vagyok jó helyen, jó emberrel :)
Meg hogy arra születtem, anya legyek, ez nem lehet másként..
MRitu
2013-04-11 12:28:07
 
Nyuszifül..azt elfelejtettem írni, hogy nem jó a babának, ha túl hamar és túl sokat nézik UH-al, úgyhogy inkább várj..úgysem tudnak semmit tenni most, akármi is van..neked a doki nem írt fel semmit? Nekem írt anno valamit mikor vérezgettem..talán duphastont..nem emlékszem jól..
fogtunder76
2013-04-11 12:26:02
 
Mritu, sajnálom, biztosan nagyon nehéz volt :(
De a pozitív hozzá állásod nagyon dicséretes :) Le a kalappal előtted :) Kívánom hogy csodaszép esküvőd legyen és legyetek vagy ezer évig boldogok a sok sok babátokkal :D
MRitu
2013-04-11 12:25:18
 
Katkamanó
Jajj de jó :)) mi meg olyan nászútfélén..:) és terveztetek már valamit? Nem ismerek ott semmit, most megyünk oda először..
Nyuszifül
2013-04-11 12:25:06
 
Most megint nagyon véres.. :(( lehet felkeresek egy kórházat..
Ebonique
2013-04-11 12:23:29
 
Most ez ilyen ugrálós hónap:) Kíváncsi vagyok ez a termékeny április hány babát hoz:) Remélem a hétvégén is termékeny bolygóállás lesz:D
Én is elkezdtem ovu tesztelni, de eddig tök negatív mind. Tapasztaltabb ovutesztesektől kérdeznék valamit. Mennyire befolyásolja a sok folyadék ezt a tesztet? Én sokat szoktam inni és nehezen tartom be ezt a 2 óra csökkentett folyadék mennyiséget:P mindig megfeledkezek róla:D de mától....:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!