Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Archangel85
2013-04-16 08:39:08
 
Sziasztok, 2 napja késik. A tesztek negatívak. Nem értem... Már menzesz előtt 5 nappal szúrt a méhem, akkor volt menzi szerű görcs, de nem olyan erős. Egyfolytában szaladok megnézni, hogy megjött-e, de még semmi. Nem értem. A teszt is totál negatív. Félek, de reménykedem, Szerintetek?
Moha13
2013-04-16 08:35:13
 
KatkaManó

A papírja szerint egyformának kell minimum lennie, vagy a tesztcsíknak erősebbnek...
Mivel múlt hónapban csak egy napig volt pozitív, azaz egyforma volt, úgy gondoltam, most is már pozi...ezek szerint csak 3. napon lett az?
Mert akkor most vagy lányunk lesz, vagy nem Sikerült...ugyanis csak az első pozi napon sikerült együtt lenni. Most meg már gondolom, mindegy, lekéstük.
KatkaManó
2013-04-16 08:19:48
 
Moha13, én úgy tudom, hogy az az igazi, ha határozottan erősebb a tesztcsík, mint a control csík...
maximail
2013-04-16 08:09:22
 
Nyuszifül!

Ezt olvastam egy fórumon: Szia! Az első babámmal már 5 hetesen voltam ultrahangon, olyankor már látható a petezsák. A magzat csak pár héttel később látható.

Ha jól számolom, Te a 6. héten vagy, szóval lehet, hogy normális, hogy még csak a petezsák látszik. A hőd még fent van?
Nyuszifül
2013-04-16 07:42:06
 
Lányok! köszönöm a bíztató szavakat,de a vérzésem se múlik. így tuti hogy elvetéltem. :( már egy hete vérezgetek.. remélem, hogy sikerül nektek! és ha pozítív a teszt, csak 9.héten menjetek dokihoz,és nagyon kell vigyázzni magatokra! csak zuhanyozzatok,füszereset ne egyetek!
Moha13
2013-04-16 07:16:22
 
Ja, és tegnap eélután már negatív volt az ovutesztem, de délelőtt meg határozottan erősebb volt a tesztcsík, mint a controll, az előző 2 napon pedig csak egyformák voltak. Most akkor tegnapra pozitív vagy negatív ovutesztet írjak be?
Moha13
2013-04-16 06:41:55
 
Hát, én ma így nézek ki...és megint nem értem...
Ha megvolt az ovum, akkor miért nem ment mára feljebb picit?
Na, kíváncsi leszek a holnapra...
fogtunder76
2013-04-15 23:44:30
 
...türelmetlen vagyok én is :) De azt hiszem jobban félek egy negatív teszttől :(
Az első gyermekemnél még 6 hetes terhesen sem volt "2 csíkom"!
maximail
2013-04-15 22:20:37
 
Nyuszifül!

Remélem, minden rendben lesz! Hányadik napon vagy amúgy?
Tundie
2013-04-15 22:11:34
 
Fogtunder, nagy önfegyelmed van ha kibírod, itt mindenki nagyon türlemetlen szokott lenni.. :)
Tényleg szép a görbéd, kíváncsi vagyok mi lesz.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!