Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-16 10:15:49
 
Április...:D

Egyébként...most néztem és még mindig pozi az ovutesztem...teljesen egyforma a két csík...:D
Most akkor...ma még jó az együttlevés? :D
Ebonique
2013-04-16 10:14:05
 
Hát most kétnaponta rajta vagyunk a dolgon:) tegnap kezdett el erősödni a második csík, de még negatív a teszt. Azért nem bízok annyira ebben mert én sok folyadékot iszok:P Jah és két napja volt tojásfehérjés... A görbém szerintem most értékelhetetlen:D cserélek elemet. két napja mutatott már 35 fokot is ma meg kívácsiságból 8kor is megmértem most meg 34et mutatott... majd két hét múlva kiderül, hogy sikerül ez a hónap
kata1127
2013-04-16 10:03:03
 
Pedig (+) ovu tesztem szerdán-péntekig volt...
kata1127
2013-04-16 10:01:18
 
Sziasztok! A mai görbém így néz ki. Ebben a hónapban ide oda rakosgatja a termékeny időszakot...
Moha13
2013-04-16 09:50:07
 
Ebonique

Hát, nagyon remélem, hogy jó túlélők a mi kiskatonáink...:)

Egyébként nagyon érdekes a Te görbéd is...olyan, mintha ovu előtti időszakban lenne magasabb, most meg alacsonyabb. Furi. És mióta ovutesztelsz?
De azért ovuteszttől függetlenül ugye rajta vagytok a dolgokon? :D
Mert én már olyat is olvastam, hogy sosme lett pozi az ovuteszt..mégis lett baba. Ezek a tesztek is furcsák...meg a szervezetünk is furcsa...ez az április is furcsa...minden furcsa...áááááááááááááááááááááááááááááááá...:D:D:D

Nagyon szorítok mindenkinek, hogy ebben a furcsa hónapban bebabásodjon! :)
Ebonique
2013-04-16 09:44:14
 
Jóreggelt lányok! Én ma így állok:
Szerintem merül az elem a hőmérőmben:D
Ovutesztek még mindig negatívak... hosszú lesz ez a ciklus úgy érzem

Archangel85 drukkolok, hogy baba legyen a dologban:)

Moha ez a hónap úgy tűnik fura szinte mindenkinek:) A katonák 3-5 napig is életképesek, semmi sincs veszve:) De ilyenkor bizti a legrátermettebb lesz az aki célba jut:)
Nem nagyon értek az ovutesztekhez, de már mindennel úgy vagyok, hogy nem vagyunk gépek és egyformák, halvány lila sejtelmünk sincs, hogy pontosan mi történik ott benn:) A legváratlanabb, legesélytelenebb hónapokban szokott összejönni:)
Archangel85
2013-04-16 09:25:20
 
Megnéztem alaposabban a csomagolást, de sehol nincsen rajta. Első baba lenne, már ez a 8. próbálkozós hónapunk, reménykedem, hogy most ez tényleg összejön, igazad van, türelmesnek kell lennem, csak mindenhol azt írják, hogy ilyenkor már látszódnia kell, de reménykedem én is, hogy én kivétel leszek ez alól. :) Csak mellfájdalom van erősen ami esetleg erre utalhatna. De nagyon beleélni nem akarom magam. Nagyon szeretném hinni, hogy mos tényleg sikerült. csak lenne már valami biztosabb jel :)))
Moha13
2013-04-16 09:17:33
 
Archangel

Pedig nagyon jó lenne, ha látnánk görbét is.
A vaterás one step-ből is van 25-ös meg 10-es érzékenységű, de elvileg a csomagolásán hátul rá van nyomtatva, hogy milyen.
Egyébként ne idegeskedj, amíg nem jön meg, addig minden ok, van, akinek nemvárt után egy héttel mutat először bármilyen teszt pozitívat, szóval ez egyénfüggő. Lehet, hogy a terhestesztekre ráírják, hogy már az elmaradt mensi első napjától, na de mindenki más...és máshogy termelődik a HCG.
Első baba? Mert akkor elvileg még lassabban termelődik a HCG, mint mondjuk második vagy többedik terhességnél. :)
Nyugi, pár nap és minden kiderül. A túlzott idegeskedés meg nem tesz jót...
Archangel85
2013-04-16 09:09:13
 
Moha, nem vezetek görbét, mert kiakadtam már egy párszor a sikertelenségtől, és csak sírógörcs lett a vége. A vaterás one step, nem tudom milyen érzékeny. Nem történt ezeket az enyhe menzi görcsöket sem, nekem nem szokott ilyen lenni. Csak mikor megjött akkor kezd el fájni, de ez nem is olyan,sokkal enyhébb....
Moha13
2013-04-16 08:57:36
 
Archangel85

És milyen teszttel tesztelsz? 25-ös? Mert akkor simán lehet, hogy még nem mutatja ki. :)
Megmutatod a görbédet?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!