Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mirmite
2013-04-16 14:07:48
 
Ebonique

Igen érdekes kérdést tettél fel:)
A tesómék nincsenek összeházaodva,van két kislányuk és
ha a szülésznője(ismerős)nem hívja fel rá a figyelmüket
akkor az első kislányuk a tesóm vezetéknevét kapta volna
mert ilyenkor ha az apa vezetéknevét akarják a párok akkor
a polgármesteri hivataltól kell hivatalos papírt vinni(sajna
a nevét a papírnak elfelejtettem de ha valakit érdekel meg tudom kérdezni).A másodiknál már fel voltak erre is készülve:)
Mi amikor összeházasodtunk akkor a bejelentkezésnél ezt is kérdezték,egymásra néztünk a férjemmel és mivel én is felvettem a nevét ezért egyértelmű volt hogy a gyermekeink is az ő vezetéknevét kapják:)Bár elég hirtelen kérdés volt:)
plumeria14
2013-04-16 14:06:51
 
Ebonique
általában a menzesz előtti napon már le szokott esni 36.8-ra, de azért még félek reménykedni. Már volt 2 olyan hónap, amikor azt hittem, hogy tutira terhes vagyok, de mégsem. Egyszer a menzesz előtt felment a hőm 37,2-re, majd a menzesz napján hirtelen 0,4-et esett. Eddig ez a legszebb görbém és remélem ez lesz a legszebb hónapom is, mert áprilisi vagyok :) Gyönyörű szülinapi ajándék lenne!
KatkaManó
2013-04-16 13:58:52
 
Ebonique. értelek...
De azért nekem az a véleményem, hogy a babavárás az közös dolog.
Nekünk nőknek van 9 hónapunk felkészülni, mert a szervezetünk, homronjaink így vannak kitalálva. A pasiknak ezzel szemben sokkal nehezbb dolguk van.
Szerintem nekik ezek alapdolgok, hogy pl a gyermekük az ő nevüket viselje. Mert különben haszontalan gondolják magukat a kapcsolatban/házasságban.

Neveket együtt válasszatok és olyat ami illik a családnévhez.

Véleményem szerint részben ezek is kellenek egy jó párkapcsolathoz :)
De persze mindenki úgy csinálja ahogy akarja :D
Ebonique
2013-04-16 13:48:00
 
Mert jobban tetszik és jobban is illenek azok a nevek amiket kitaláltunk az én nevemmel. Semmi komolyabb oka nincs amúgy, semmi kirívóan extra különgeses családnévvel nem rendelkezem, de a páromé nekem nem tetszik:P
KatkaManó
2013-04-16 13:32:42
 
Ebonique, miért szeretnéd a saját családneved adni a babátoknak ???
Ebonique
2013-04-16 13:19:05
 
Kata:) első hónapom nekem amit ovutesztelek, csak annyit tudok én is amit olvastam a neten:) De ott az, van hogy a pozi ovuteszt után reped meg a tüsző 24- 36 órával később. Az első negatív nap is még esélyes.

Plumeria nagyon szép a görbéd:) Előző görbéid milyenek voltak? Mert ha ilyenkor már le szokott esni a hőd akkor az lehet jó jel:)
Fogtündér a tied is nagyon szép:) Mikor teszteltek?

Mirmite boldog házassági évfordulót!!!:)

Lányok nálatok már megvannak a nevek?:) Könnyű volt megegyezni párotokkal?
Mi a véleményetek arról, hogy az én családnevemet szeretném adni a gyerekeimnek? Kicsit kiakadt a párom, de már belenyugodott:) legalábbis remélem, hogy később sem gondolja meg magát
plumeria14
2013-04-16 12:49:39
 
Mirmite,
szerintem az oldal sokat fog neked segíteni, mert nekem itt "derült ki", hogy bár a ciklushosszam megegyezik a népességi átlaggal, de a luteáris fázisom az átlagosnál hosszabb, így ergo néhány nappal korábban van a peteérésem. Korábban mi mindig a félidőben próbálkoztunk, sajnos feleslegesen, mert akkor nekem már túl késő volt :(
Boldog házassági évfordulót nektek!
kata1127
2013-04-16 12:45:33
 
Ebon: Remélem jó időpontra időzítettünk :) Ha már negatív a teszt akkor az esély lecsökkent?!
Mirmite
2013-04-16 12:34:42
 
Plumeria

Mi már nagyon régóta most már több mint 2 éve.
Most találtam rá erre az oldalra és ez az első
teljes hónapom:)
Ma van a 2 házasági évfordulónk szép lett volna
de nem bánkódom így is szép lesz ez a nap remélem:)
plumeria14
2013-04-16 12:22:19
 
Mirmite, megkérdezhetem, hogy mióta próbálkoztok és mióta vezeted a hődet?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!